Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Апарат для манікюру і педикюру для домашнього та професійного використання

  1. Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
  2. Як вибрати машинки для майстрів?
  3. Кращі фрезери для манікюру і педикюру

Зробити професійний манікюр чи педикюр в домашніх умовах можливо. Для цього необов'язково годинами тримати ноги або руки у ванній, щоб розм'якшити загрубілі шкіру або кутикулу, потім ще пів години видаляти ороговілі частинки за допомогою кусачок (на руках) або за допомогою спеціальних терок (для педикюру).

Все, що потрібно - купити спеціальний апарат для манікюру і педикюру, який можна використовувати в домашніх умовах. Але, як вибрати хороший, якісний прилад, що б він справлявся з поставленими завданнями?

Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?

Професійні, потужні машинки для манікюру і педикюру достатньо дорогі і купувати їх для особистого використання не має ніякого сенсу, так як вони більше розраховані для постійної роботи 24 години на добу. Для використання в домашніх умовах потрібен більш «простий» манікюрно підкорений апарат.

Купити апарати для манікюру і педикюру можна в середньому за 300 - 2500 грн.

Але, яку машинку краще купити, щоб не переплатити за неї і що б вона була дійсно якісною?

Отже, як підібрати апарат для манікюру і педикюру? Професіонали, які займаються нарощуванням нігтів, їх корекцією, а також педикюром, стверджують про те, що прилад повинен бути легким і маленьким. Тому, вибираючи собі апарат для манікюру і / або педикюру, стежте за тим, щоб він зручно лежав в руці, при цьому не було якесь напруження в пальцях (це допоможе уникнути затікання руки, її швидкої втоми).

Тому, вибираючи собі апарат для манікюру і / або педикюру, стежте за тим, щоб він зручно лежав в руці, при цьому не було якесь напруження в пальцях (це допоможе уникнути затікання руки, її швидкої втоми)

Важливий діаметр самої ручки - чим вона менша, тим зручніше її утримувати. Також важлива вага самого приладу, який повинен бути розподілений рівномірно (тобто не повинен «перетягувати» ні вперед, ні назад). Як правило, апарат повинен важити не більше 150-200 г, не включаючи вагу блоку живлення (це дозволить проводити досить тонкі роботи з обробки нігтьової пластини і кутикули). Якість виконання проводів також відіграє вагому роль при виборі: провід повинен бути міцним і довгим.

При виборі машинки для манікюру і педикюру важлива його надійність. Слід розуміти, що така річ купується не на один раз, а на кілька років (при цьому прилад повинен справно працювати, а не лежати і припадає пилом в гарантійних сервісах). Придбаний апарат не повинен перегріватися, і вимикаються при роботі. Апарати для домашнього використання повинні бути потужністю від 35 Ватт і більше (якщо фрезер буде використовуватися для педикюру).

Вибраний прилад повинен бути універсальним, тобто виконувати абсолютно всі роботи, починаючи від корекції до педикюру.

Іншими словами, машинку потрібно купувати «на всі випадки життя».

Як правило, машинки для манікюру і педикюру продаються зі стандартним набором насадок або ж зовсім без них. Але насадки можна купити окремо.

Насадки бувають алмазними, силіконовими, керамічними, реверсивними, твердосплавними. Окремо продаються насадки для створення френча. Силіконові насадки використовуються для полірування поверхні нігтьової пластини (як штучної, так і натуральної). В середньому ціна на насадки коливається в межах від 30 грн за одну штуку. Так, наприклад, алмазні насадки можна купити по 30 грн, силіконові полірувальники можна купити приблизно за 35 грн, насадки для френча - від 80 грн і т.д.

Використовуючи ті чи інші апарати в домашніх умовах, важлива також ступінь навичок по його застосуванню. Як правило, будь-який апарат оснащений декількома режимами робіт, які відповідають певній кількості оборотів, вироблених в одну хвилину. Так для новачків краще зосередиться на меншій оборотності, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Поступово кількість оборотів можна збільшувати. Велика оборотність частіше застосовується при педикюрі.

Велика оборотність частіше застосовується при педикюрі

Так, вибираючи апарат для манікюру і педикюру, слід звертати увагу не тільки на потужність, але і на швидкість. Апарати при середній потужності в 35 Ватт роблять близько 35 тис. Обертів на хвилину. Більш потужні апарати в 50 Ватт виробляють близько 50 тис. Обертів на хвилину.

«Дороге, значите хороше» - поширена думка, але не завжди правильне. Багато хто вважає, що придбати хороший апарат - дорого, але це, на щастя, не так.

Багато фірм-виробники сфери нігтьової індустрії пропонують свою якісну продукцію за досить вигідними цінами (наприклад, фрезер «Вікторі»).

Як вибрати машинки для майстрів?

Часто молоді майстри набувають апарати для роботи в домашніх умовах. В такому випадку, при виборі даного пристрою важливий «запас міцності», тобто як довго прилад буде працювати без відпочинку. Нерідко майстри стикаються з проблемою, коли блок живлення або ж сама ручка перегріваються, і працювати далі з ними просто неможливо (при цьому залишається зробити зовсім трохи).

Щоб уберегти себе від подібного роду проблем, краще купувати обладнання для манікюру та педикюру відомих торгових марок, фірм або шкіл. Як правило, машинки манікюрних шкіл дозволяють працювати повний день при щільному графіку відвідування клієнтів.

Ще одна важлива характеристика - це запас потужності, оскільки визначає швидкість роботи майстра. Наприклад, чи може майстер за допомогою даного приладу досить швидко обпиляти штучний ніготь, при цьому, не спровокувавши нагрів натурального нігтя, або ж швидко обробити п'яту без будь-яких «пробуксували».

З цим завданням відмінно справляється прилад «Мультибор-podolog». Підвищену потужність контролює вбудовані мікропроцесор, що дозволяє прискорити виконуються завдання в кілька разів, в порівнянні з іншими приладами, при цьому якість роботи «не губиться».

Наявність педалі, яка регулює кількість обертів, - не зайва особливість фрезера. Завдяки педалі у майстри з'являється ще «одна рука» і завдяки їй, знову-таки, скорочується час на виконання тієї чи іншої дії, так як не потрібно відволікатися на перемикання кнопками.

Важливий і розмір придбаного приладу. Машинка для манікюру і педикюру повинна займати мало місця, так як на столі у майстри має поміститься ще величезна кількість всіляких інструментів і засобів (починаючи від звичайних пилок, закінчуючи засобами для догляду за нігтями і шкірою).

Але слід також розуміти, що маленький блок - це перепона швидкого охолодження через що може бути перегрів приладу (що частіше трапляється при педикюрі).

Чи варто купувати б / у професійне обладнання для манікюру та педикюру? Про доцільність даного придбання слід говорити тільки, оглянувши даний прилад. Бувають випадки, коли салони продають б у професійне обладнання для манікюру та педикюру в зв'язку з закриттям, при цьому сама машинка використовувалася лише кілька разів і на неї ще є гарантія.

Кращі фрезери для манікюру і педикюру

«Який фрезер краще?» - часто задається питання. Вибрати якісний апарат, який відповідав всім описаним характеристикам і при цьому був не надто дорогим, досить важко, але все ж можливо. Добрі відгуки має прилад «Lady Victory», «Стронг», «Salon», «Мультибор», «Lina Mercedess» і ін.

Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
Як вибрати машинки для майстрів?
Але, як вибрати хороший, якісний прилад, що б він справлявся з поставленими завданнями?
Як вибрати прилад для педикюру та манікюру?
Але, яку машинку краще купити, щоб не переплатити за неї і що б вона була дійсно якісною?
Як вибрати машинки для майстрів?
Чи варто купувати б / у професійне обладнання для манікюру та педикюру?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»