Після зими волосся ослаблені і виглядають не кращим чином - тьмяне, мляве, ламкі. На початку весни їх знову чекає стрес - сезонний авітаміноз.
Крім того, всі ми щодня стикаємося з трьома головними
Крім того, всі ми щодня стикаємося з трьома головними причинами, через які псуються волосся - стреси, нераціональне харчування, неблагополучна екологія. Впадати у відчай не варто, кожному з нас під силу знайти пишну і блискучу шевелюру. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно доглядати за волоссям.
Волосся швидко реагують на нервові перевантаження, тому головний спосіб допомогти їм - здоровий сон не менше 8 годин на добу і повноцінне харчування.
Спеціальної дієти для волосся не існує. Однак всі ми знаємо, що будівельним матеріалом для них є білки, а силу і блиск додають протеїн і вітаміни В і С. Їжте м'ясо, печінку, рибу, а також крупи, бобові, цитрусові, горіхи і сухофрукти.
Крім їжі і сну, відновити волосся допоможе щоденний догляд. Перш ніж лікувати волосся масками і народними засобами, необхідно волосся підстригти.
Справа в тому, що бальзами і маски «склеюють» кінчики волосся лише до першого миття, і тому не вирішують проблему. Перший ваш крок - похід в перукарню, щоб зістригти мляві кінчики на 5-10 см.
Косметологи Solinger радять лікувати волосся гарячими ножицями , А ефект помітний після першої ж процедури.
Гарячі ножиці «запаюють» зріз кожного пошкодженого волосся. Завдяки цьому волога і цінні речовини - амінокислоти, білки, вітаміни, які надходять з харчуванням і лікувальними масками, залишаються всередині волосяного стрижня близько двох місяців. За цей час йде посилена регенерація, і волосся відновлюються.
Фахівці-трихолог рекомендують мити голову раз в три-чотири дні і «за правилами».
Тобто мити теплою, кип'яченою водою, а не окропом з-під крана.
Крім їжі і сну, відновити волосся допоможе щоденний догляд
Ніколи не розчісуйте мокре волосся, так ви їх тільки травмуєте. Перш ніж розчесати волосся, підсушіть їх рушником.
Шампунь і кондиціонер підбираємо за типом шкіри голови (Жирна, проблемна, нормальна, суха). Необхідність частої зміни шампуню - це міф. Якщо засіб вам прекрасно підходить, який сенс його міняти?
Шампунь підбираємо за рівнем кислотності, позначеної на упаковці рН. Для жирного волосся рН повинен бути в межах 5,5-6,0, для сухих - 4,0-5,0. Для шкіри, що лущиться при наявності лупи - 3,0.
Звичка щодня мити волосся призводить до того, що вони позбавляються своєї природної вологості, а, отже, і блиску. Щоденне миття підходить тільки для жирного волосся.
Сушіть волосся природним шляхом. Спочатку Кута їх в рушник на 5 хвилин, потім розпускає і дозволяєте висохнути самостійно.
Втрата волосся пов'язана з недоліком кровообігу шкірного покриву. Тому кращий масаж голови - розчісування волосся в різних напрямках.
Найкраще приплив крові відбувається, коли ви нахиляє голову вниз і розчісуєте волосся в такому напрямку дерев'яної гребінцем або пластмасовою щіткою.
Тонке волосся. Створюємо обсяг і густоту (поради)
Раз на тиждень робіть живильні маски. Ось, наприклад, рецепт, який повертає волоссю блиск і здоров'я: подрібніть в блендері м'ясистий лист алое, змішайте його зі столовою ложкою меду, столовою ложкою касторової олії і одним жовтком. Додайте до суміші чайну ложку коньяку. Тримайте маску на волоссі півтори - дві години.
Зробити їх гущавині допомагають мед, реп'яхову олію і яєчні жовтки: змішайте один жовток, чайну ложку меду, чайну ложку коньяку і столову ложку реп'яхової олії. Нанесіть маску на дві години.
Після миття обполосніть волосся відваром трав - кропиви, календули, ромашки і лопуха.
Секрети краси
Якщо засіб вам прекрасно підходить, який сенс його міняти?