Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Мицеллярная вода: що це таке і для чого потрібна

  1. Для чого потрібна мицеллярная вода
  2. Користь чи шкода
  3. Міцеллярка або тонік: що краще?
  4. Як користуватися
  5. Який засіб краще вибрати - розбираємо склад
  6. Як зробити в домашніх умовах

Привіт шановні читачі і гості блогу

Привіт шановні читачі і гості блогу! Як ви думаєте, в чому секрет здорової і красивої шкіри обличчя? Багато хто зараз скажуть, що це дорогі салонні процедури або чудодійні креми. Ні, все набагато простіше. Виявляється, найважливіше правильно очищати обличчя після декоративної косметики. І одним з таких засобів є мицеллярная вода що це таке сьогодні я розповім дуже докладно.

Для чого потрібна мицеллярная вода

Це засіб являє собою рідину, що складається з мікрочастинок - мицелл. Вони є розчинами жирних кислот. Завдяки цьому частинки здатні видаляти забруднення, пил, косметику і шкірний жир. Самі міццели не є якимось відкриттям останніх років. У звичайному милі теж є ці мікрочастинки.

Незвичайність міцелярної води в тому, що до складу засобу входять м'які очищаючі компоненти і відсутня піна. Плюс включені різні масла, вода і спеціальні емульгатори. Міцеллярка часто безбарвна, має слабко виражені аромат.

Така рідина може легко видалити макіяж. Як пишуть на самих баночках, в ідеалі, вона не вимагає змивання. Підходить для чутливої ​​і проблемної шкіри. Дуже зручний засіб для тих, хто часто подорожує і активно користується косметикою. Унікальність властивостей робить його незамінним в повсякденному використанні:

  • Дбайливо доглядає, не травмує шкіру;
  • Зволожує епідерміс, запобігає його пересихання;
  • Не містить алкоголь і мило;
  • Хороша заміна гелів і пінок для зняття макіяжу;
  • Якісну міцелярно воду можна не змивати.

Дбайливо доглядає, не травмує шкіру;   Зволожує епідерміс, запобігає його пересихання;   Не містить алкоголь і мило;   Хороша заміна гелів і пінок для зняття макіяжу;   Якісну міцелярно воду можна не змивати

Переваги цієї рідини в догляді за собою очевидні. Дерматологи навіть рекомендують її використовувати при деяких шкірних захворюваннях, таких як псоріаз і дерматит. Вона не позбавить вас від прищів і висипань, але в комплексному лікуванні буде дуже корисна. Однак, часто очікування від використання себе не виправдовують. Відгуки про використання міцелярної води найрізноманітніші. Так чи безпечна ця вода, як про це заявляє реклама?

Користь чи шкода

Компоненти, що входять до складу міцелярної води, здійснюють позитивний вплив на шкіру. гліцерин зволожує її, пантенол загоює і заспокоює роздратування. Рослинні екстракти оздоровлюють шкіру. Корисні властивості цього розчину незаперечні. З його допомогою можна швидко видалити стійкий макіяж і очистити шкіру.

У більшості випадків засіб не викликає алергічних реакцій та подразнень. Завдяки своїм складом може запобігати запальні процеси на шкірі. До основних переваг цього розчину можна віднести наступні:

  • Багатофункціональність. Виконує роль відразу декількох засобів для очищення і зняття макіяжу.
  • Підходить для використання в жарку погоду. Завдяки здатності до зволоження її можна використовувати протягом усього дня.
  • Безпека. Якісний продукт рідко викликає роздратування і алергічні реакції.

Часто читала, що міцелляркі самі гіпоалергенні в порівнянні з іншими очисними засобами. Однак, більшість що випускаються марок містити консерванти, ароматизатори та деякі пави. При регулярному застосуванні це може призводити до подразнення і підвищенню чутливості епідермісу.

З'являється відчуття сухості і стягнутості шкіри, можливі алергічні реакції. Часто виникають хворобливі відчуття в області навколо очей. Такі прояви не наступають відразу, але через пару тижнів застосування цілком можливо.

Мицеллярная вода може завдати шкоди шкірі, якщо використовувати згідно рекламному гаслу: «не вимагає змивання водою». Думаю, його потрібно поставити під сумнів. Чи не ті, що продаються зараз кошти однакові і більшість з них все ж слід змивати водою.

Міцеллярка або тонік: що краще?

Ці два засоби - невід'ємна частина процесу правильного очищення шкіри. Давайте спочатку розберемося, що таке тонік і для чого його використовують. Основне завдання цього кошти - освіжити шкіру, відновити нормальний Ph баланс після хлорованої води. Він також здатний звужувати пори і перешкоджати появі прищів.

Тонік є провідником для будь-якого крему, дозволяючи його компонентам проникнути вглиб очищеної шкіри

Цей засіб може бути на водній або спиртовій основі. Для отримання очікуваного ефекту тонік потрібно застосовувати на останньому етапі очищення. Ви завжди можете підібрати його відповідно до своїх вимог. Він заспокоїть чутливу і роздратовану шкіру. Засіб з зволожуючими компонентами буде корисно для сухої або в'янучої. Власницям проблемної і жирної шкіри тонизирование допоможе звузити і очистити пори.

Мицеллярная вода, завдяки своїм властивостям частково схожа на тонік. Розберемося, чим вона відрізняється від тоніка. Це універсальний засіб саме очищення. З його допомогою можна швидко видалити макіяж, не розтираючи косметику по обличчю. Воно підійде для шкіри губ, обличчя, шиї, повік.

Воно підійде для шкіри губ, обличчя, шиї, повік

Мицеллярний розчин не краще і не гірше тоніка за своїм впливом на шкіру. У кожного косметичного продукту є свої переваги і недоліки. Вони відносяться до різних рівнів процесу демакіяжу і кожен виконує свою функцію. В ідеалі, потрібно використовувати обидва засоби. Спочатку очищення шкіри міцеляркой, потім освіжили її тоніком

Як користуватися

Величезна перевага цього засобу полягає в легкості його використання в повсякденному догляді за шкірою обличчя. Я розповім, як нею правильно користуватися. Досить змочити ватний диск цією рідиною і протерти ним особа. Продукт допоможе зняти туш з вій, помаду і тонують кошти. Розчин не розмазує, а дбайливо видаляє макіяж і доглядає за шкірою.

Ось відео як правильно застосовувати на прикладі міцелляркі Garnier:

Після використання косметичної води виникає головне питання: чи потрібно змивати її з лиця? Думаю, рекомендації маркетингових відділів самих виробників не завжди вдалі.

Пам'ятайте, що деякі міцелярні води мають на меті тільки видаляти макіяж. У їх складі переважає велика кількість очищувальних компонентів. Вони залишають після себе липку плівку на обличчі. Треба сказати, красі і здоров'ю шкіри це ніяк не сприяє. Краще зайвий раз сполоснути обличчя прохолодною водою. Наша шкіра більше пристосована до неї, ніж до хімічних компонентів косметики.

Якщо ж ви будете слідувати гаслу «не вимагає змивання», то обов'язково враховуйте існуючі протипоказання при виборі засобів:

  • Жирна та проблемна шкіра. Відбувається накопичення жиросодержащих компонентів на шкірі і закупорка пір. Рідина також може містити силікони, які не підходять для жирної шкіри.
  • Алергічні реакції або підвищена чутливість на компоненти. Косметичні засоби з різними маслами, і травами підходять не всім.
  • Вагітність. Може містити консерванти та ароматизатори, небажані для жінок в положенні.

Якщо хочете отримати хороший результат, до вибору міцелярної рідини потрібно підходити серйозно. Інформації по темі дуже багато. Почитайте, що пишуть ті, хто вже використовував цей продукт. Особисто я завжди довіряю відгуками косметологів. Ось в цьому відео я сама почерпнула дуже корисні відомості про використання цієї косметичної рідини

Який засіб краще вибрати - розбираємо склад

Сьогодні це засіб користується популярністю. Тому виробники косметики на всю намагаються догодити вимогливому покупцеві. Мицеллярная рідина буває декількох типів, виходячи зі складу і технології виробництва. Кожен з них має свої особливості застосування.

  1. Класичні емульгатори + розчинники. Мицеллярная вода на основі поліетиленгліколю (ПЕГ або PEG) c додаванням пропиленгликоля і йому подібних речовин. Вони використовуються для рівномірного змішування інгредієнтів і надання потрібної консистенції продукту. В цілому речовини вважаються безпечними, якщо концентрація не перевищує допустимі 20%. Однак, ці компоненти можуть завдати шкоди шкірі, якщо будуть постійно залишатися на ній. Міцелярні кошти на такій основі зазвичай піняться, тому змивати їх потрібно обов'язково.
  2. «Зелена хімія» або екокосметіка. Являє собою натуральну альтернативу хімічним складовим. Найчастіше використовується лаурил глікозид і коко-глікозид (Lauryl Glucoside або Coco Glucoside) - нетоксичні речовини, виготовлені з натуральних компонентів. Активно застосовуються і в інших косметичних продуктах: шампунях, спреях, кондиціонерах. Міцелярно воду на їх основі іноді можна і не змивати.
  3. Полоксамер. Ці штучно отримані речовини вважаються безпечними і не подразнюють шкіру. Існує безліч різновидів Полоксамер. Найчастіше на упаковці косметичних засобів можна зустріти такі: 124, 184, 188. Це хороші розчинники використовуються в якості очищає і змочувального компонента. Вони допомагають змішувати елементи і стабілізують готовий продукт. Міцелярні кошти на їх основі дійсно не вимагають змивання водою. Саме завдяки дії цих компонентів на упаковці з'явився напис «не вимагає змивання». Така мицеллярная рідина дійсно вважається найбільш щадить і безпечною.

Не варто купувати косметичну воду тільки через бренд, ціни або барвистою реклами. Вивчіть склад продукту, визначте свій тип шкіри і підберіть відповідний засіб. Для зручності я розділила продукцію найвідоміших марок відповідно до класифікації, наведеної вище. Ось, що у мене вийшло.

До першого типу PEG відносяться такі бренди, як:

  • Лібрідерм, Чорний перли, Bioderma Sensibio, що містять ПЕГ- 6. До речі, в міцелярке Біодерма є хороші зволожуючі компоненти і екстракт гінкго білоба.
  • Чиста лінія, Нівея, Ів Роше. У їх складі ви знайдете ПЕГ- 40 і парабени (Sodium Methulparaben).

У їх складі ви знайдете ПЕГ- 40 і парабени (Sodium Methulparaben)

До другого типу відносяться екологічно чисті натуральні продукти на основі глюкозидів. На нашому ринку ці марки маловідомі. Думала так і не знайду 🙂 Засоби хорошої якості, містять органічні речовини:

  • Domus Olea - добре очищає і справляється з макіяжем. Дуже добре підходить для чутливої ​​шкіри.
  • Neobio - в складі є натуральні ефірні масла. Продукт має квітковий аромат. Делікатно очищає шкіру і не викликає подразнень.
  • Nonicare - в складі є коко-глікозид. Ефективно видаляє макіяж з очей і шкіри обличчя, але може не підійти чутливій шкірі.

До третього типу можна віднести міцелярні розчини таких виробників:

  • Purete Thermale - містить Poloxamer 184.
  • Міцеляркі від Лореаль - в складі цих коштів Полоксамер 184.
  • Засоби від Garnier - йдуть на основі Полоксамер. У складі є ще Disodium EDTA. Він застосовується для збільшення піноутворення, посилення дію консервантів і продовження термінів зберігання. Disodium EDTA має низьку токсичність, але при порушенні технології може містити канцероген.

Деякі марки пропонують змішаний склад очищає рідини. Наприклад, Ultra від La Roche Posay містить Полоксамер 124 зі 184 і ПЕГ- 6.

Насправді досить складно відрізнити натуральне м'який засіб від того, що вимагає змивання. Тому я дотримуюся думки, що будь-яку міцелярно воду потрібно змивати. Якщо ви видалите абсолютно безпечний засіб, на процесі очищення це не відіб'ється. А ось залишки розчину з емульгаторами та розчинниками можуть порушити захисну функцію шкіри.

Як зробити в домашніх умовах

Якщо ви не довіряєте складу магазинних косметичних засобів, спробуйте приготувати очищающий розчин самостійно. Існує безліч рецептів з використанням різних компонентів, але я зупинила свій вибір на самому простому.

Візьміть 100 мл рожевої води, змішайте з 5 мл ефірного масла шипшини. Додайте приблизно 20 крапель вітаміну Е . Найважливішим інгредієнтом буде сульфатне касторове масло, іншими словами - ПЕГ- 40. Він допоможе легко з'єднати всі компоненти між собою. Готовий розчин переливаємо в чистий флакон і користуємося із задоволенням!

Думаю, у вас не залишилося питань про те, що таке мицеллярная вода і як її використовувати. Запам'ятайте, кращий засіб - це те, яке підходить саме вам. Тому будьте уважні і пам'ятайте про правильне складі косметичного продукту.

На цьому у мене все. Пишіть в коментарях, яку міцелярно воду ви використовуєте, чи подобається вам ефект. Якщо стаття була для вас корисною, не забувайте ділитися інформацією в соцмережах. Підписуйтесь на мій блог , Щоб нічого не пропустити. До нової зустрічі, вже зовсім скоро 😉

З повагою, Ольга Сологуб

Як ви думаєте, в чому секрет здорової і красивої шкіри обличчя?
Так чи безпечна ця вода, як про це заявляє реклама?
Міцеллярка або тонік: що краще?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»