Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Поради як містити джунгарского хом'яка

  1. Так як доглядати за вашим улюбленцем, щоб він прожив довгі роки, радуючи вас і ваших близьких?
  2. У догляді за джунгарських хом'ячком є ​​деякі особливості - розглянемо їх.

Безсумнівно, хом'яки - це прекрасні і смішні тварини, які підходять абсолютно будь-якому власникові (якщо у нього немає алергії, звичайно). При потрібному догляді, ці грудочки шерсті принесуть вам в будинок щастя, порадують своїм грайливим поведінкою і забавним зовнішнім виглядом.


В основному, в зоомагазинах продають джунгарских хом'ячків. Це маленькі, неагресивні тварини, трішки схожі на бурундука. Часто їх плутають з хом'ячком Кемпбелла, який схожий з ним забарвленням і розміром. Відрізнити джунгаріка від хом'ячка Кемпбелла вам допоможуть відмінні риси в їх забарвленні. По-перше, у джунгаріка в забарвленні переважають чорні і темно-сірі тони, в той час, як у другого виду найчастіше можна побачити рудуваті відтінки. По-друге, смужка на спині джунгарского гризуна більш чітка, а арки з боків не зливаються з кольором шёрсткі на животику, створюючи видиму кордон.


Необхідно знати, до якого виду належить ваш вихованець, щоб забезпечити йому належний догляд.


Так як доглядати за вашим улюбленцем, щоб він прожив довгі роки, радуючи вас і ваших близьких?


Головним фактором в догляді за вихованцем є його житлове місце. Зазвичай, це спеціальні клітини для гризунів , Досить просторі, так як хом'як відрізняється активністю і йому потрібно багато місця. Є й варіанти з тераріумами, і з пластиковими контейнерами, але це ускладнить прибирання та пошук аксесуарів для будиночка хом'ячка.


Як же вибрати клітку? В першу чергу спирайтеся на безпеку клітини: вона повинна бути просторою, не мати щілин, через які звір може вилізти або застрягти, так само відстань між прутами повинні відповідати розміру вихованця. Так само, якщо ви вибираєте багаторівневу клітку, вона не повинна бути занадто високою, інакше він може впасти і отримати травму. Зазвичай, ця висота не повинна перевищувати 30 см.


Обов'язково в клітці повинні знаходитися годівниця і напувалка. Готуйтеся до того, що якщо це будуть чашки, які стоять на підлозі, то мешканець клітини буде постійно перевертати годівниці і проливати воду. Необхідно закріпити все, що знаходиться в клітці, джунгаріков часто любить переставляти предмети на свій розсуд. Для вирішення цього завдання можна купити годівницю для птахів і спеціальну поїлку для гризунів з кулькою-непролівашкой.



Колесо в клітці - не менш важлива річ. У дикій природі джунгарики за день пробігають величезні відстані і, щоб він був бадьорий і здоровий, потрібно взяти йому таке колесо. Воно теж має відповідати критеріям безпеки. Прути в ній повинні бути не слизькими і не пропускати лапку улюбленця, інакше це може привести до серйозних наслідків. Бажано, брати конструкцію колеса, прикрепляющуюся до клітки, так вона буде міцною і не впаде на нього.


В основному, наповнювати клітку варто спресованими тирсою, вони вбирають вологу і утримують запах. Неприпустимо стелити підлогу ватою, вона може травмувати лапки хом'ячка або проковтну їм, що призведе до важкого отруєння або летального результату. А якщо ви хочете зробити його будиночок тепліше і затишніше, можна дати йому чисто-білу серветку. Він сам із задоволенням розірве і постелить її, як йому хочеться.


У догляді за джунгарських хом'ячком є ​​деякі особливості - розглянемо їх.


Ні в якому разі не можна мити вихованця водою. Від цього він перебуває у стресовому стані і може застудитися, так як робота його сальних залоз буде порушена. Для того, щоб почистити хом'ячка, можна або протерти його вологою серветкою, або купити спеціальну ванночку з піском для шиншил. Гризуни люблять купатися в цьому піску, очищаючи себе від бруду і паразитів природним для них шляхом.


Раціон хом'яка складається зі спеціальних кормових сумішей для хом'яків. У них міститься все необхідне для їх організму. Але можна і побалувати його різними ласощами для гризунів . Це може бути шматочок яблука, огірки, морква, броколі, зерна кукурудзи в свіжому або сушеному вигляді. Але ні в якому разі не можна давати улюбленцеві солоні продукти, сири, смажені горіхи. Білокачанну капусту теж не слід давати - організм джунгаріков не пристосований до перетравлювання такої їжі.


Джунгарськие хом'яки - одинаки. Тому купувати своєму хом'яка пару не слід, йому і так буде чудово з хорошими господарями. У природі джунгарики зустрічаються рідко і тільки для спарювання. При такому розкладі будьте готові, що хомячіха буде постійно народжувати і може померти від виснаження. Але якщо ви бажаєте розводити хомячат, то варто тримати партнерів в окремих клітках, а спаровування проводити на нейтральній території.


Ось і все, що потрібно знати для початківця любителя пухнастих гризунчик. Знайте, що при належному догляді, ваш вихованець відповість вам любов'ю і буде жити довгі роки.

Так як доглядати за вашим улюбленцем, щоб він прожив довгі роки, радуючи вас і ваших близьких?
Так як доглядати за вашим улюбленцем, щоб він прожив довгі роки, радуючи вас і ваших близьких?
Як же вибрати клітку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»