Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як виглядають постільні (домашні) клопи: фото

  1. Як вони виглядають
  2. Як змінюється тіло в процесі життєдіяльності
  3. Як виглядають личинки

З усіх комах, яких можна зустріти в квартирі клопи, мабуть, самі вони не могли розпізнати. Це пов'язано не з тим, що люди просто не знають як вони виглядають (хоча, і цей факт виключати не варто), а з тим, що в різні періоди життя вони виглядають зовсім по-різному і їх легко сплутати з іншими комахами.

Саме тому люди часто дуже пізно розуміють, що мають справу з клопами і позбутися від них в цьому випадку буде набагато складніше.

Як вони виглядають

Як вони виглядають

За своїм зовнішнім виглядом постільні клопи схожі на своїх родичів, які мешкають на водоймах і в складських приміщеннях.

Особливості будови тіла:

У загальному вигляді вони характеризуються витягнутим тільцем, невеликою головою на кінці якої знаходиться загострений носик, яким комахи і прокушують шкіру людини. У зв'язку з паразитичним способом життя постільні клопи виглядають по-іншому. Це пов'язано з наступними особливостями:

  • Повна відсутність крил в зв'язку з паразитичним видом діяльності. Ця особливість робить їх менш вразливими, адже ймовірність травми тіла комахи значно менше (особливо в головному стані). Крім того відсутність крил надає постільною клопами характерну округлий форму тіла, яка відрізняє їх від інших родичів.
  • Другий відмітна ознака - відсутність будь-яких візерунків на панцирі. Забарвлення клопа - коричнева, тому його іноді дуже складно помітити на меблях або одязі (особливо при слабкому освітленні в кімнаті).

В цілому ж слід зазначити, що зовнішній вигляд клопів специфічний і часом досить лише однієї зустрічі з цими комахами, щоб більше ніколи і ні з ким їх не сплутати.

Як змінюється тіло в процесі життєдіяльності

Як змінюється тіло в процесі життєдіяльності

У процесі життєдіяльності шкідників їх тіло зазнає значних змін і чим старше особина, тим легше визначити що це дійсно клоп, а не якась там полку або мураха.

У дуже маленьких кровососів панцир розвинений слабо і характерна коричневе забарвлення проявляється слабо, тому зовні їх дуже легко сплутати з маленькими мурашками.

У міру дорослішання особини панцир знаходить характерний коричневий відтінок і стає більш грубим, щоб захистити його від зовнішніх впливів, адже його тіло збільшується в розмірах у кілька разів, а значить р ховатися від людей стає складніше.

У міру дорослішання особини панцир знаходить характерний коричневий відтінок і стає більш грубим, щоб захистити його від зовнішніх впливів, адже його тіло збільшується в розмірах у кілька разів, а значить р ховатися від людей стає складніше

У верхній частині тіла комахи знаходиться довгастий хоботок, який призначений для всмоктування крові. У цьому «пристрої» можна виділити 2 тоненьких каналу: через один всмоктується кров, а через другий впорскується слина, що містить знеболюючу (саме завдяки їй ми не відчуваємо моменту укусу, але дуже чітко відчуваємо його наслідки.

При насиченні кров'ю людини тіло постільної клопів ще більше збільшується в розмірах і в цьому випадку чітко проглядаються всі сегменти його тіла. До речі, ситі особини більш уразливі і не завжди встигають зникнути до того, як ви прокинетеся. Голодного ж клопа вбити дуже складно, так як він може дуже легко притиснутися до поверхні і ви не завдасте йому особливої ​​шкоди пальцями. Для того, щоб його вбити найкраще використовувати який-небудь плоский і твердий предмет (наприклад, можна взяти 2 монетки і ними вбити паразита).

Як виглядають личинки

Як виглядають личинки

Крім зовнішнього вигляду дорослих особин дуже важливо знати які на вигляд личинки клопів, адже їх знищити найскладніше. Якщо ж цього не робити, то назавжди позбутися від кровососів видали вийде.

Личинки клопів вдають із себе прозорі капсули витягнутою формою і розміром до 1 міліметра. Самка відкладає по кілька яєць за раз, що значно спрощує пошук. Яйця відкладаються в затишних місцях, куди дуже нечасто потрапляє сонячне світло, адже саме в цих затишних містечках комахи і перечікують день. Крім яєць ви завжди зможете знайти там невеликі чорні точки (це екскременти, які виділяються в процесі їх життєдіяльності) і шкурки після їх линьки.

Сподіваємося, що дана стаття допомогла вам з'ясувати які ж на вигляд постільні клопи і при зустрічі з ними Ви відразу ж приймете відповідні заходи, адже знищити шкідників набагато простіше і дешевше, поки їх чисельність невелика.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»