Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Дорожня сумка зі старих джинсів

  1. Підготовка складових для сумки
  2. збірка сумки

Після того як джинси прийшли в непридатність, не варто відразу від них позбавлятися Після того як джинси прийшли в непридатність, не варто відразу від них позбавлятися. Проявивши трохи фантазії, їх можна перетворити в дорожню сумку. З такою сумкою можна відправитися на тренування, на пляж або за покупками.

Підготовка складових для сумки

Насамперед необхідно розрізати джинсові штани на дві частини, щоб вийшли дві окремі штанини. Далі необхідно штанини розпороти по внутрішньому шву, або акуратно їх розрізати, при цьому треба зрізати шов. Після цього, матеріал слід добре розгладити.

Готуючи викрійку для майбутньої сумки, варто враховувати початковий розмір джинс, так як основна частина сумки - верхня частина штанів. Для виготовлення дна сумки, а також її верхній частині використовуються штанини.

За заготовленим викрійками необхідно вирізати всі частини виробу. Для додання жорсткості вихідного матеріалу зручно використовувати флізелін, який треба пришити за розмірами джинсових заготовок. Дві частини штанин, які будуть служити верхньою частиною сумки, необхідно з'єднати за допомогою блискавки. Довжина її повинна відповідати довжині сумки.

Для підкладки можна купити спеціальну підкладкову тканину, або використовувати, наприклад, старі сорочки. З огляду на, що це внутрішня частина сумки, на підкладкову тканину нашивається кишені різних розмірів і функціональності. Вони можуть бути виконані з застібкою блискавкою, кнопкою або залишитися без замка.

Для виготовлення ручок - зручно використовувати шкіряні смуги, так як вона не розтягується і додасть надійності. Дно сумки також можна обшити шкірою.

збірка сумки

На першому етапі пошиття сумки необхідно до нижньої частини пришити дві бічні сторони На першому етапі пошиття сумки необхідно до нижньої частини пришити дві бічні сторони. Для додання правильної форми нижньої частини сумки - шви необхідно робити з внутрішньої сторони з припуском.

Для підвищення надійності днища сумки, можна використовувати щільний картон. Для цього картонний прошарок необхідно прокласти між джинсового і підкладкової тканиною, після чого їх зшити. Це не дозволить нижній частині сумки провисати, і додасть їй більш естетичний вигляд.

Другий етап - з'єднання нижньої частини сумки з верхньої, але якої пришита застібка.
Після цього необхідно пришити ручки. Цьому етапу варто приділити особливу увагу, оскільки весь вантаж вмісту доводиться в основному саме на ручки.

Для декору можна використовувати шматочки шкіри відповідного кольору. Також можна прикрасити за допомогою бісеру, стеклярусу або паєток.

Бердникова Олена, спеціально для Радниці.

© 2016, радниця . Всі права захищені. Без письмової згоди автора або активної, прямої і відкритої до індексації посилання на джерело шу позицію матеріалів повністю або частково заборонена!

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»