Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Красиві картини для домашнього інтер'єру - на якій висоті вішати в квартирі, для вітальні або спальні, над диваном, в тому числі модульні, постери і панно, з вишивкою, абстрактні, живопис, з пазлів, китайські + фото

  1. сучасні тренди
  2. Відео: картини в сучасних віталень
  3. Модульні картини
  4. Таблиця: вибір кімнати для певного сюжету картини
  5. Фотогалерея: приклади модульних картин
  6. барельєфи
  7. Картини-постери
  8. панно
  9. Гобелен
  10. рукодільні картини
  11. Вишиті
  12. Картини з тканини
  13. шкіряні
  14. Картини з підсвічуванням
  15. великі картини
  16. інші картини
  17. Рамки і багети
  18. Таблиця: вибір рами в залежності від дизайну приміщення
  19. Поради по фен-шуй
  20. Відео: як розмістити картини в інтер'єрі згідно фен-шуй

Дизайн житла буде неповним, якщо в ньому відсутні декоруючі елементи. В якості прикраси інтер'єру здавна використовували красиві картини і наш час не виняток. Картини зараз так само затребувані, як і в далекому минулому, але в них з'явилися нові, сучасні тенденції.

сучасні тренди

Картини можуть бути додатковим елементом прикраси інтер'єру, а в деяких випадках вони є центром залучення уваги всіх присутніх в приміщенні.

Полотна для прикраси сучасного інтер'єру - це не завжди в чистому вигляді картини, написані на полотні. Модні тренди нашого часу:

  1. Постери. Це різноманітні за сюжетом зображення, видрукувані на фотопапері або полотні за найсучаснішими технологіями. Дизайн житла буде неповним, якщо в ньому відсутні декоруючі елементи Любовний сюжет картини підходить для спальної кімнати
  2. Картини-модулі. Вони можуть бути намальовані або надруковані. Особливість такого декору - у використанні фрагментів картини, розташованих на певній відстані один від одного. Зображення одного модуля плавно перетікає в інший і т. Д. Сегментів картини може бути кілька і розміри їх можуть бути різні. Для таких полотен не потрібно рамка, вони, як правило, дуже добре підкреслюють модернова і мінімалістське оформлення приміщення.
  3. Різновид модулів - картини з вбудованими годинами. На одній стіні поміщають модульне зображення і годинник, оформлені в єдиному стилі. Крім естетичної завдання така картина виконує ще й корисну функцію - інформує про час.
  4. Абстракції. Такі картини більше підходять для втілення настрою автора, ніж для зображення конкретних предметів або пейзажів. Доречні ці картини в будь-яких приміщеннях, навіть в коридорах, під сходовим простором і т. П.
  5. Картини з підсвічуванням. Сучасні способи освітлення зробили можливим застосування непомітних точкових світлодіодів для залучення уваги до зображення.

Застосування нових віянь в картинах не забороняє використання звичних, усталених зображень - гобеленів, вишитих картин, панно та ін. Вибір картини багато в чому залежить від індивідуальних переваг, а також від стилістики оформлення приміщення, в якому знаходиться картина.

Відео: картини в сучасних віталень

https://youtube.com/watch?v=gxN6jTMlM9M

Модульні картини

У модульних картинах вдало поєдналися традиції минулого і сучасний дизайн. Єдине зображення поділено на кілька сегментів, кожен з яких, будучи частиною цілого, оформлений і не виглядає недбало або некрасиво. Модулі такого зображення можуть бути різного розміру, форми, асортимент сюжету загальної картини дуже різноманітний. Кожен дизайнер може підібрати те, що йому необхідно.

Модульні зображення поміщають на штучних або натуральних полотнах. Другий варіант, природно, набагато дорожче, та й догляд за такими картинами складніше - необхідно враховувати їх чутливість до перепадів вологості, температури. Якщо картина виконана на штучному полотні, то вона виходить не така виразна, але у неї є свої переваги - більш легкий догляд і доступна ціна.

Поділ картини на сегменти підпорядковане виконання її головного завдання - залучення уваги. Рамки для такого твору декоративного мистецтва не потрібні, відстань між модулями можна міняти. Від цієї величини залежить сила сприйняття картини, зображення виглядає по-різному рухомо або статично.

Окремі фрагменти модульних картин не завжди відтворюють частини одного зображення. Зустрічаються модульні картини з різними видами одного і того ж предмета або рослини, троянди, наприклад.

Залежно від кількості сегментів розрізняють:

Триптихи вважаються класичним відтворенням модульних картин. Полиптихи підходять для інтер'єрів з чималими площами.

Розміри сегментів знаходяться в різних межах, але найчастіше використовуються такі: ширина - 120-170 см, висота - 80-120 см. Найбільш популярне положення сегментів:

Модульні картини можна повісити в будь-якому приміщенні, головне - прислухатися до порад дизайнерів. Вони кажуть, що диптихи найкраще помістити на стіни в коридорах, холах, в передпокої. А для триптихів оптимальним місцем розміщення будуть стіни кухні, спальної кімнати або невеликій вітальні. Полиптихи найкраще виглядають у великих приміщеннях, наділених простором і достатком світла, тому їх розміщують у великих віталень, їдалень, холах і офісах.

Що стосується стилю оформлення приміщень, то модульні картини відмінно вписуються в різний дизайн: поп-арт, мінімалізм, хай-тек, східний. Вдало підібрані сюжети допомагають підкреслити вибраний стиль.

Підбір сюжету картини - справа серйозна, тут не обійтися без корисних порад майстрів дизайну, адже від того, де повісити картину, залежить і її сприйняття, і стилістика дизайну.

Таблиця: вибір кімнати для певного сюжету картини

Картини-модулі можна зробити не постійним, а тимчасовою прикрасою інтер'єру. Наприклад, вішати тематичні зображення напередодні свят і з плином часу міняти композиції (новорічні, до дня народження або ювілею, різдвяні, та ін.)

Фотогалерея: приклади модульних картин

Відео: модульні картини в сучасному інтер'єрі

https://youtube.com/watch?v=sn_UgOENaVQ

барельєфи

Барельєф - це старовинний декоративний елемент, що дійшов до нашого часу і не втратив своєї актуальності.

Такого типу зображення - відмінний варіант декору, їх можна використовувати на нерівних стінах, щоб приховати дефекти, а також для «приховування» комунікацій. Стіни з барельєфом запам'ятаються надовго, цей дизайн може бути корисним - за допомогою барельєфа виділяють зони в приміщенні. Матеріал для виготовлення барельєфів використовують різний: гіпс, глину, штукатурку, полістирол, пап'є-маше та ін.

Найбільш затребувані сюжети для барельєфів - рослинні візерунки. Квіти, дерева, трава, листя, різні плоди, виконані зі спеціальних матеріалів і прикрашають стіну, як не можна краще підходять до інтер'єрів в екостилі, бароко або для античного дизайну.

Простір над сучасним плазмовим телевізором цілком можна заповнити барельєфним прикрасою, якщо підібрати відповідний сюжет і виконання.

Барельєфні картини дуже доречні в інтер'єрах з достатком скла, дзеркал, дерева, каменю, цегли, замші, шкіри. У красивих і оригінальних зображень є велика небезпека «перетягнути» вся увага на себе, багато елементів інтер'єру зможуть опинитися в тіні барельєфа і залишитися непоміченими. Тому значних розмірів барельєфи найкраще розташовувати в нішах або великих стінових просторах, далеко від красивих меблів або інших предметів. Уміло підключена підсвічування підкреслить красу картини-барельєфа.

Барельєф, розташований безпосередньо на стіні, не потребує обрамленні, а ось картину з елементами барельєфа можна прикрасити елегантною рамкою.

Стилі оформлення приміщення, в яких барельєф не виглядатиме зайвим:

  • класика;
  • ампір;
  • бароко;
  • екостиль.

Сприйняття картин багато в чому залежить від обраного сюжету. Фантазія для дизайну безмежна - від панорам міських пейзажів до геральдичних мотивів.

Не варто думати, що об'ємні зображення підходять лише для вітальні. У кухні, наприклад, доречні будуть барельєфи із зображенням фруктів, натюрморти. Для дитячої кімнати можна вибрати сюжети з різноманітними метеликами, квіточками, пташками; чарівні казкові замки, напевно, теж сподобаються дитині. Робочий кабінет можуть прикрасити картини із зображенням географічної карти і т. П.

Картини-постери

Для початку дамо коротке визначення постера - це зображення, поміщене на папір. Постери наносять на фотопапір, газетну тонку, щільний папір, деякі дизайнери використовують матеріал з імітацією полотна.

Картини-постери - недорогі елементи декору інтер'єру, в магазинах їх можна знайти в великому асортименті і за прийнятними цінами.

Основне правило при виборі розміру постера для інтер'єру - співвідношення простору приміщення з габаритами картини: у великих кімнатах органічно виглядають картини немаленьких розмірів, а для малогабаритних просторів найкраще брати невеликі картини.

Стиль оформлення інтер'єру - один з основних моментів, який слід враховувати при виборі постерів.

У дизайні Провансу відмінно виглядають картини із зображенням природи, пейзажів, красивих квітів, річки та ін. Для хай-тека, мінімалізму, модерну можна скористатися картинами з абстрактними мотивами. Поп-арт підкреслюють постери з яскравими афішами або фотографіями медійних персон.

Як постера підійдуть улюблені фотографії, збільшені і оформлені в стилі, відповідному обстановці.

Постери можна розміщувати в будь-якому приміщенні:

  1. Для дитячої вибирають яскраві і чіпляють зображення.
  2. У спальну кімнату поміщають спокійні і за колірною гамою, і за сюжетом постери.
  3. На кухні вдалим рішенням постера будуть картини з видами їжі або природні мотиви.
  4. Для робочого кабінету можна взяти екстраординарні постери, щоб краще налаштовуватися на роботу.

панно

Яскравий і неповторний акцент можна внести в інтер'єр за допомогою декоративних панно. Відповідні екземпляри дизайнери підбирають для будь-якої кімнати.

Техніки і матеріали для панно використовують різні, і це дає ще більше можливостей для вибору прийнятного варіанту. Для створення інтер'єрного панно можна використовувати:

Сюжетні лінії, відображені на таких декоративних елементах, можуть бути абсолютно різними. Цікаво виглядають картини з видами мегаполісу в вітальні стилю модерн, мінімалізм і хай-тек.

Для стилю кантрі найкраще використовувати панно вишиті, плетені або виготовлені з тканини. Сюжет таких картин повинен бути наближений до природному середовищі - квіти, тварини, рослини та ін. Техніки виконання панно для кантрі-приміщення знайомі багатьом умільцям: макраме, в'язання гачком або спицями, печворк, вишивка гладдю, хрестиком, бісером і т. П.

Панно для еко-дизайну повинні відповідати вимогам цього стилю і виконуватися з натуральних матеріалів - джуту, соломки, рогозу, берести та ін. Будь-який природний матеріал в умілих руках майстрів перетворюється в оригінальні і неповторні панно: черепашки, камінчики різних розмірів, сухоцвіти, пісок, витіюваті сучки. Меж для фантазій художників практично немає.

Класичний стиль підкреслить панно з візерунками, виконане художниками різьблення по дереву. Такі картини стануть не тільки гарним доповненням обраного стилю, але і його помітною частиною.

Декоративні панно вдало вписують в будь-яке приміщення і за рахунок цього візуально змінюють сприйняття простору. Наприклад, панно із зображенням сходів, що ведуть наверх, зможе «обдурити» відвідувачів невеликій вітальні, якщо його вміло розмістити в кутку кімнати. Такий дизайнерський хід зробить вітальню більше.

У кухонному просторі панно найкраще робити з практичних матеріалів, за якими легко доглядати в приміщенні з підвищеною вологістю і з великою кількістю жиру. Хорошим рішенням в цьому випадку буде застосування керамічних панно. Вони дуже красиві і практичні.

Кераміка вдало прикрасить їдальню, якщо ці панно будуть круглої форми, у вигляді тарілок.

Для ванної кімнати також підійдуть керамічні панно або зроблені з мозаїки. Сюжет панно у ванній кімнаті необов'язково «пов'язувати» з водою, це можуть бути і квіткові мотиви, зображення тварин та ін.

Приймати ванну стане ще приємніше

Дитячу кімнату прикрашають гарними декоративними панно з сюжетами з улюблених мультфільмів або з яскравими персонажами казок. Такий декор може займати значний простір в приміщенні і привертати увагу дитини. Цілі тематичні стінні панно дуже сподобаються і малюкові, і дитині постарше.

Яскраві і соковиті фарби підходять для панно в кімнаті дітей

Гобелен

Гобелен - це виткана вручну картина. Найчастіше на таких декоративних предметах зображуються сюжети, рідше гобелени виглядають як орнамент різної складності.

Сучасні технології зробили можливим виробництво гобеленів за допомогою ткацьких верстатів. Але справжню цінність як і раніше представляють картини, зроблені вручну. Ручна праця майстрів цінується не випадково, адже за рік рукодільниця може виткати полотно не більше 1,5 м². Сировиною для тканих картин служать вовняні або шовкові нитки, а також штучні волокна.

Звичайно, картини з натуральних матеріалів коштують набагато більше, але справжні цінителі цього виду рукоділля саме їм віддають перевагу.

Гобелени відмінно вписуються в сучасний інтер'єр, хоча ставлення дизайнерів до такого декору неоднозначне.

Стиль, який важко уявити без тканої картини, - східний. Яскравий орнамент, поміщений на стіні, здатний оживити навіть саме нудне оформлення, що вже говорити про східному дизайні з великою кількістю подушок, килимів та інших текстильних елементів. Гобелен буде в такій обстановці дуже доречний.

Сюжетні картини з ниток на стіні стануть відмінним доповненням класичного дизайну. Ручне твір мистецтва допоможе зробити акцент на розкішному і дорогому вбранні будь-якої кімнати - спальні, вітальні, робочого кабінету і ін.

Оригінальне виконання гобеленів органічно впишеться в інтер'єр скандинавського оформлення приміщень. Історично склалося так, що великі натуральні картини-гобелени на стінах служили і прикрасою інтер'єру, і предметом, що допомагає зберегти в житло тепло. Сучасний скандинавський дизайн теж використовує цей атрибут, але частіше в якості декору. Вітальня, спальня, дитяча - кімнати скандинавського стилю з гобеленом на стіні виглядають набагато затишніше і привабливіше.

Вітальня, спальня, дитяча - кімнати скандинавського стилю з гобеленом на стіні виглядають набагато затишніше і привабливіше

У скандинавському стилі широко використовуються гобелени

Сучасні стилі дизайну теж застосовують гобеленові картини. Стриманий орнамент непомітного забарвлення можна помістити навіть у стилі лофт і модерн, головне - вміло підібрати малюнок.

Яскравим оригінальним «плямою», що привертає увагу в досить аскетичною обстановці мінімалізму, може стати картина-гобелен на всю стіну. Частинка тепла і затишку буде привнесена в приміщення разом з таким декоративним елементом.

Поп-арт з вдало обраним гобеленом заграє новими фарбами, картина стане відмінним рішенням декору приміщення в цьому стилі.

рукодільні картини

Рукоділля в будь-якому його прояві додає в інтер'єрний дизайн креатив і затишок. Багатьма дизайнерами улюблені вишиті картини та картини з тканини, шкіри, адже їх застосування може стати хорошим способом для прикраси будь-яких приміщень.

Вишиті

Вишивають картини нитками, бісером, стрічками, намистинами, паєтками та ін.

Праця умільці оцінюють по достоїнству, якщо для вишитій картини буде підібрано відповідне обрамлення. Одна невелика вишита картина відмінно виглядає на стіні в спальні, дитячій кімнаті, кабінеті, їдальні. А для дизайну вітальні краще використовувати великі полотна або кілька картин у вигляді ансамблю, поміщеного на одній стіні.

Слідуючи сучасним віянням, картини вишивають і за принципом модулів, зображуючи на різних частинах фрагменти одного зображення. Модульні вишиті картини також актуальні, як подібні полотна, видрукувані на фотознімках.

Картини з тканини

Впровадження в інтер'єр картин з тканини - один з найпростіших прийомів декорування приміщення.

Такий хенд-мейд стане справжньою родзинкою оформлення будь-якої кімнати. Картини з тканини доречні у вітальні, спальні, в дитячій і в робочому кабінеті. Ванна кімната або кухня не надто підходять для такого декору тільки з практичних міркувань. Тканина легко вбирає вологу і жир, тому матерія може змінитися і виглядати непрезентабельно.

Сюжетні лінії на картинах з тканини використовуються різні. Абстракція доречна в інтер'єрі мінімалізму, модерну. Для таких «полотен» найкраще взяти штучні тканини з металевим блиском.

Для екостилю або кантрі найкраще підійде ситець, сатин, бавовна, льон, будь-які натуральні матеріали. Сюжети таких картин повторюють природні пейзажі, квіткові і рослинні мотиви.

Дизайн поп-арту порадує яскрава клаптева графіка, що відтворює персонажів коміксів, акторів і ін. Таке зображення на стіні привертає увагу і може стати справжньою гордістю господарів.

Техніку виконання картин з тканини вибирають умільці в залежності від сюжету, стилю дизайну і власних навичок. Аплікація, печворк, клаптева графіка тощо. - достаток способів творчості вражає.

шкіряні

Картини зі шкіри не менше затребувані, ніж інші рукодільні творіння. Різноманіття кольору, сюжетів дозволяє застосовувати їх в приміщеннях різного призначення і стилю. Класичний, модерн, кантрі, еко, мінімалізм - всі ці та багато інших стилі можуть сміливо впроваджувати в свій інтер'єр шкіряні полотна.

Спеціального догляду за такими творами не потрібно, достатньо регулярно прибирати пил з картин. Найчастіше вони покриті водонепроникним лаком, який оберігає картини від псування.

Професіонали своєї справи створюють справжні шедеври декоративно-прикладного мистецтва, які не соромно помістити у вітальні, спальні, дитячої, кухні, кабінеті.

Картини з підсвічуванням

Власне освітлення не завадить будь картині. Гарне дизайнерське рішення - підводка світла до одиночних картинам, особливо тим, які займають значні площі. Ненав'язливий світло, що підкреслює красу картини, дають галогенові лампи з чистим білим кольором. Саме такі джерела найкраще використовувати для підкреслення краси полотен.

великі картини

Якщо дозволяють площі приміщення і є вільні станів простору, то інтер'єр дуже прикрасять великі картини. Деякі екземпляри можуть займати всю стіну. Живопис, фотодрук, колажі фото - все це вміщають в себе великогабаритні полотна. Але не варто думати, що великі картини доречні тільки в просторих приміщеннях з високими стелями.

Великим картинам під силу додати в приміщення будь-яких розмірів колір, сюжет, настрій, певну ідею, яка допоможе кардинально змінити інтер'єр. Маленькі приміщення можна і потрібно прикрашати великими картинами, але кольоровідчуття в них не повинно бути крикливим або занадто яскравим. Найкраще скористатися полотнами, на яких переважають спокійні тони.

Гарне дизайнерське рішення - приміщення в невеликій кімнаті великогабаритної картини з перспективою. Це дозволить кращої візуалізації, розширивши зорове простір інтер'єру будь-якого стилю.

Дуже велика роль в великих картинах покладено на сюжет. У спальні не можна вішати полотна з агресивною спрямованістю, батальні сцени; любовні теми, заспокійливі зображення в спальній кімнаті набагато доречніше.

В їдальні або кухні дуже актуальні картини, на яких зображена їжа. Це сприяє кращому слиновиділенню і хорошому засвоєнню їжі.

На робочий лад налаштують полотна, поміщені навпроти письмового столу, в яких є цілеспрямованість. Спокійні сюжетні лінії допоможуть у відпочинку при тривалому осоружному працю та в перемиканні уваги.

інші картини

Тема картин практично невичерпна, адже їх безліч.

  1. З зображенням карти світу. Використовуючи такий декор, не можна застосовувати ще які-небудь прикрашають елементи в інтер'єрі. Вся увага повинна бути звернена на карту, яку можна зробити у вигляді поста, барельєфа, модуля і т. П. Карту світу поміщають в будь-якій кімнаті - спальні, робочому кабінеті, дитячої, навіть в басейні. Діти можуть не тільки милуватися красивою картиною, а й пізнавати світ, вивчаючи його по карті на стіні.
  2. З пазлів. Велика кількість дрібних фрагментів, «посаджене» на клей і обрамлене рамкою, можна повісити на стіну в якості декору. Праця і час, витрачений на збирання великого пазла, не пройдуть даром. Стильно і оригінально виглядає таке зображення в будь-якому приміщенні, важливо не помилитися з темою сюжету і колірним тоном.
  3. Чорно-білі. Такий вибір припаде до душі тим, хто любить лаконічність. Зображення двох кольорів можуть нести різний зміст і стануть в нагоді в будь-якому приміщенні: філософські мотиви для вітальні і кабінету, гумористичні та завзяті замальовки для дитячої, контурні зображення в стилі «ню» для спальні.
  4. Яскраві. Соковиті і привертають увагу картини стануть центром уваги в інтер'єрі, особливо підійде такий декор в стилі поп-арт, кантрі, еко. Помітні плями в вітальні, кухні, їдальні здатні оживити обстановку. У спальні або робочому кабінеті краще уникати яскравості.

Рамки і багети

Гарне обрамлення картини може як підкреслити її красу, так і докорінно змінити сприйняття.

При виборі рами слід взяти до уваги кілька важливих моментів:

  • стиль інтер'єру;
  • колір, фактура картини;
  • сюжет зображення.

Таблиця: вибір рами в залежності від дизайну приміщення

Розміри рамок і багетів впливають на зорове сприйняття картини. Наприклад, використовувати широкі рамки найкраще для невеликих картин, такі обрамлення допомагають розширити простір полотен і залучити всередину картини.

Застосування вузьких рам виправдано, якщо потрібно зробити акцент на який-небудь деталі картини, також добре виглядають у вузькому обрамленні акварельні полотна.

У деяких випадках картину з рамкою доповнюють паспарту - паперовим або картонним включенням по всьому периметру рамки. Паспарту можна підібрати з урахуванням кольору стін і зробити присутність картини в приміщенні більш гармонійним.

Сучасні модульні зображення поміщають на стіну без використання рамок, це виправдано стилем самих картин, поліпшенням їх сприйняття.

Поради по фен-шуй

Філософське вчення рекомендує:

  1. При виборі і розміщенні картини прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів, які підкажуть правильне рішення.
  2. Агресивних сюжетів на картинах в житло краще уникати.
  3. Не варто вішати картини із зображеннями померлих родичів, а також їх фото.
  4. Намагатися зберігати гармонію між цільовим призначенням кімнати і сюжетом обраного полотна. Погані варіанти: зображення грошей в спальні або на кухні, оголені натури в робочому кабінеті та ін.
  5. Для кращої енергетичної циркуляції картини не потрібно брати масивні рамки.

Відео: як розмістити картини в інтер'єрі згідно фен-шуй

Купуючи і розміщуючи картину в інтер'єрі, підійдіть до цього процесу серйозно, все ретельно продумайте і зважте. При виборі картини обов'язково враховуйте стиль оформлення приміщення в цілому. Рамку або багет для картини підбирайте з урахуванням сюжету, кольору, розміру художнього полотна.

Com/watch?
Com/watch?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»