Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Сильно випадає волосся: ще є час це зупинити!

  1. Типи випадіння волосся
  2. Плач по шевелюрі: чому так відбувається
  3. Боротьба народними засобами
  4. Професійне лікування випадіння

На читання 7 хв. Переглядів 4.3k.

Густі пишне волосся - ознака здоров'я і привід для гордості і у чоловіків, і у жінок. Але навіть власники розкішної копиці щодоби втрачають певну кількість волосся. Якщо процес випадання протікає в межах норми, турбуватися нема про що - це природне явище. Але коли загублені волосся на подушці або гребінці кидаються в очі, а локони загрозливо втрачають обсяг і пружність - прийшов час вживати заходів.

Негативні зміни в густоти шевелюри можуть бути викликаними різними обставинами
Негативні зміни в густоти шевелюри можуть бути викликаними різними обставинами. Але щоб позбутися від цієї неприємності, необхідно проконсультуватися у кваліфікованих фахівців і пройти всі необхідні обстеження: коли точно з'ясовані причини, за якими випадає волосся, лікування виявиться найбільш результативним.

Факт: Добова норма випадіння волосся може залежати і від відтінку шевелюри. Рудоволосі можуть без шкоди втратити 70-90 волосків в день, брюнети - 80-110, а блондинам нема чого турбуватися, якщо це число не перевищує 150.

Типи випадіння волосся

Зміст статті:

Існує кілька класифікацій випадання волосся, але найпростіша з них виділяє такі різновиди втрати шевелюри:

Класифікація ступенів облисіння андрогенного типу (по Норвуд) 1 ступінь 2 ступінь 3 ступінь 4 ступінь 5 ступінь 6 ступінь 7 ступінь Лоб Невеликий зсув лінії росту волосся назад Лінія зростання набуває загострену форму, утворюються невеликі лобові залисини Залисини збільшуються Збільшення залисин від чола в сторону верхівки Великий зростання областей поразки Залишаються рідкісні волоски Тонкі рідке волосся або їх повна відсутність Віскі Без змін Без змін Симетричне порідіння Значна втрата волосся Практично повна втрата віл з Залишаються рідкісні волоски Тонкі рідке волосся Тім'яна

частина

Без змін Без змін Без змін Області облисіння розділені смужкою залишилися

волосків

Витончення смужки волосся, що розділяють симетричні залисини Відсутність рослинності Відсутність рослинності Потилиця Без змін Без змін Без змін Без змін Поступова втрата волосяного покриву в формі підкови Кордон облисіння зсувається нижче до шиї Невелика смуга волосся

Будь-яке з цих станів доставляє сильний психологічний дискомфорт, знижується самооцінка, втрачається впевненість у собі, якість життя різко падає. Однак впоратися з проблемою можливо: досить з'ясувати причини випадіння волосся, і лікування, підібране кваліфікованим фахівцем, дасть очевидні результати.

Плач по шевелюрі: чому так відбувається

Втрата волосся - складний процес, який може бути обумовлений такими причинами:

  • Захворювання шкіри голови: себорея, лишай та інші грибкові ураження сильно ушкоджують волосяні цибулини і призводять до їх руйнування.
  • Серйозний гормональний збій: порушення в роботі ендокринної системи, вагітність, пологи, хіміотерапія, безконтрольний прийом гормональних препаратів гальмують обмінні процеси в структурі волоса і сильно його послаблюють.
  • Спадкова схильність: втрата волосся з віком може бути обумовлена генетично - саме ця обставина ускладнює лікування випадіння волосся у чоловіків.
  • Сильний стрес, депресія призводять до порушення обміну речовин: в результаті шевелюра помітно рідшає.
  • Неправильне харчування, дефіцит мікроелементів: позбавлені необхідних вітамінів і мінералів волосся сильно слабшають і починають випадати.
  • Прийом сильнодіючих препаратів, інтенсивна терапія є величезним потрясінням для організму, позначається в тому числі і на густоті зачіски: саме тому лікування випадіння волосся після наркозу направлено на нормалізацію роботи всіх систем в організмі.
  • Патологічне звуження судин: недостатнє кровопостачання шкіри голови приводить до ослаблення волосяних фолікулів.
  • Механічні травми волосся: туге плетиво кіс, звичка крутити і смикати локони (трихотилломания) призводять до сильних пошкоджень волосяного стрижня.
  • Несприятливий вплив навколишнього середовища: важка екологічна обстановка або сильні перепади температур негативно позначаються на пишності і здоров'я шевелюри.

Ефективне лікування волосся від випадання можливо тільки при точному визначенні причини подібного стану. І консультація кваліфікованого фахівця укупі з проходженням всіх необхідних досліджень в цьому випадку особливо важлива.

Боротьба народними засобами

Лікування алопеції - комплексний процес, іноді вимагає застосування різних методик. Можна спробувати повернути зачісці колишню пишність за допомогою таких народних рецептів:

  • Реп'яхову олію - вкрай корисний продукт для здоров'я шевелюри, але для пожвавлення волосяних цибулин краще використовувати свіжий, самостійно приготований продукт: настояти подрібнене листя лопуха в соняшниковій олії протягом доби, прокип'ятити, процідити. Втирати в шкіру голови на годину, змивати теплою водою з шампунем. ( Детальніше про масляних масках для волосся )
  • Лікування волосся від випадіння сіллю - ще один популярний метод. Щоб наситити волосяними цибулини необхідними корисними речовинами, рекомендується 1-2 рази на тиждень наносити на вологу шкіру голови кашку з морської солі. Після змивання маски необхідно застосування зволожуючого бальзаму.
  • настоянка червоного перцю володіє дратівливою дією, допомагає поліпшити кровообіг в шкірі голови і живлення волосяних фолікулів. Для цього рекомендується кілька разів в день обережно протирати вогнища втрати волосся змоченим в засобі ватним диском.
  • У народній медицині дуже поширене лікування від випадіння волосся цибулею. Щоб повернути локонам густоту, рекомендується маска з наступних інгредієнтів: 2 натертих на дрібній тертці цибулини змішати з яєчним жовтком, додати по чайній ложці шампуню, меду і оливкового масла. Все змішати, нанести на волосся і укутати теплим рушником, через 2 години ретельно змити. Для досягнення результату необхідно застосовувати маску щодня.

Всі природні засоби мають тонізуючу і зміцнює дією, але їх ефективність можлива лише при помірних втратах шевелюри. Для боротьби з посиленим випаданням, який став очевидним навіть для оточуючих доведеться вдатися до допомоги фахівців і спеціалізованих процедур.

Професійне лікування випадіння

Щоб зупинити інтенсивну втрату волосся, необхідно звернутися до лікаря-трихолога. Фахівці оглядають уражені області, призначають необхідні аналізи та обстеження і призначають курс лікування, а при необхідності - направляють до лікарів іншого профілю.

Факт: Історія трансплантології налічує вже понад 70 років. Перші досліди з пересадки волосяних фолікулів були проведені в Японії, потім дослідженням методів пересадки зайнялися американські вчені і тільки до початку 90-х років минулого століття вдалося домогтися ефективності технологій.

На сьогоднішній день існує чимало методик боротьби за пишну шевелюру. Але якщо лікування випадіння волосся у дітей найчастіше полягає у відвідуванні психолога, прийомі вітамінів і усунення грибкових захворювань, то дорослим доводиться витратити чимало часу на проходження різних курсів терапії.

У сучасних клініках пропонуються наступні процедури:

Всі ці заходи спрямовані на зміцнення і відновлення фолікулів і прискорений ріст волосся. Але якщо цих процедур виявляється недостатньо, цілком можна вдатися до такої послуги як трансплантологія. Кожна спеціалізована клініка має унікальну технологію пересадки волосяних цибулин і дозволяє відновити втрачений об'єм зачіски в короткі терміни. ( Детальніше про салонних процедурах )

Алопеція сьогодні - процес, що піддається корекції і навіть оборотний (Про це детально говориться в нашому курсі проти випадіння волосся ). Своєчасне звернення до фахівців, неухильне дотримання всіх лікарських рекомендацій і ретельна турбота про себе і своє здоров'я допоможуть з'ясувати всі причини випадіння волосся, а лікування дозволить повернути локонам густоту і блиск і зберегти привабливість.

У передачі "Жити здорово" Анфіса Чехова про випаданні волосся

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»