- Перед вживанням алкоголю
- Під час вживання спиртного
- Після вживання спиртного
- Якщо на ранок дуже погано
Ні для кого не секрет, що слід уникати рясних пиятик міцними спиртними напоями. Але що робити якщо подібного уникнути не вдасться? Народний досвід накопичив достатньо багато методів, які допомагають повільно п'яніти і потім швидко приводити себе в норму після чергової пиятики.
Перед вживанням алкоголю
- Якщо ви знаєте, що застілля буде тривалим і рясним, то рекомендується за 2-3 години до нього випити 50 г горілки . Це підготує організм до навантаження.
- З'їжте перед випивкою що-небудь жирне або масляниста. Можна також випити сире яйце або столову ложку рослинного масла: вони перешкоджають всмоктуванню алкоголю.
- Випийте перед застіллям чашку міцного чаю з м'ятою або лимоном, або кави з лимоном.
Під час вживання спиртного
- Протягом усього застілля пийте тільки один напій.
- Не рекомендується змішувати слабоалкогольні напої (пиво, вино ) З міцними (горілка, коньяк ). У вкрай випадку по наростаючій фортеці, тобто спочатку легкий джин з тоніком, а потім горілку. (В той же час ця рада відноситься до міфам про похмілля . )
- Не починайте застілля з солодких вин, шампанського і коньяку.
- Обов'язково закусуйте після кожної чарки і більше їжте картоплі, хліба, квашеної капусти: вони нейтралізують дію алкоголю.
- Не слід розбавляти напої газованою водою. Вуглекислий газ дуже сприяє всмоктуванню алкоголю.
- Якщо в розпал веселощів ви зрозуміли, що перебирає, випийте чарку коньяку і після неї утримайтеся від пиття хвилин на сорок.
- Перебуваючи «під солідною дозою» не виходьте на свіже повітря в холодну пору року - інакше станете зовсім п'яним, аж до втрати свідомості.
- Як можна менше курите - куріння в півтора-два рази підсилює дію спиртного.
- Якщо ви вже намішали в своєму шлунку гримучу суміш, і він настійно просить прочистити його, не варто йому заперечувати.
Після вживання спиртного
- Допомагає протверезіння склянку холодної води з 20 краплями настоянки м'яти. Воду випити залпом.
- Від невеликого сп'яніння допомагає склянка холодної води з 2 краплями нашатирного спирту . При сильному сп'янінні потрібно 5-6 крапель. А якщо п'яний сам не може випити, слід відкрити йому рот і влити розчин.
- Для приведення п'яного людини до тями потрібно швидко і сильно потерти його вуха долонями. Приплив до голови через хвилину приведе його в повне свідомість.
- Щоб отверезіти, треба в широку чарку, обполоснути маслом, яке осіло на стінках. Покласти 1 яєчний жовток, 1-2 чайні ложки томатного соусу, червоний і чорний перець, кілька крапель горілки і трохи лимонного соку. Випити одним ковтком.
- Щоб отверезіти, треба взяти чайну ложку коньяку, жовток, 2 чайні ложки томат-пюре, чайну ложку соняшникової олії, дрібку солі з червоним і чорним перцем. На отриману суміш суміш зверху покласти неповну чайну ложку гострого (з оцтом) хрону. Випити одним ковтком.
- Щоб швидко протверезіти візьміть 8-10 крапель нашатирю на підлогу стакан води. Випити залпом.
Якщо на ранок дуже погано
- Вранці зробіть в ліжку енергійний масаж обличчя і шиї. Прийміть контрастний душ, а краще ванну з морською сіллю, прогуляйтеся на свіжому повітрі.
- Приготуйте трав'яний відвар: 4 столові ложки шипшини, 1 столова ложка звіробою, 2 столові ложки пустирника і 3 столові ложки меду. Все залити окропом і настояти. Снідати потрібно не щільно, краще за все - яєчнею, гречкою, овочами, молочними продуктами.
- При сп'янінні прийміть в два прийоми 100-120 г бджолиного меду - це буде сприяти поліпшенню стану (фруктоза меду нейтралізує дію алкоголю).
надсилайте нам відомі вам методи «лікування».
Але що робити якщо подібного уникнути не вдасться?