Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Чим мити голову, а то й звичайним шампунем? Про Шикакай і Тріфоліатусе

  1. Сьогодні ми розповімо вам про натуральний шампунь Тріфоліатус для волосся. Ще його називають «Мильні...
  2. Шампунь Тріфоліатус для волосся
  3. У чому користь порошку-шампуня Тріфоліатус?
  4. способи застосування

Сьогодні ми розповімо вам про натуральний шампунь Тріфоліатус для волосся.
Ще його називають «Мильні ягоди» або "сухий шампунь".

З кожним роком людей, які замінюють хімічну косметику на рослинну, стає все більше. Здається, що натуральне використовувати складніше або довше (доводиться готувати і зберігається лічені години), але користі від усього натурального набагато більше, а результат вас порадує і ви забудете про тимчасові незручності пов'язані з застосуванням. Як то кажуть, справа звички. З рослинних засобів доглядають за волоссям можна виділити шампунь Тріфоліатус.

Давайте розбиратися: з чого він складається, чи є користь для рослинності і шкіри голови і як його застосовувати.


Шампунь Тріфоліатус для волосся

Вигляд у цього засобу не зовсім звичайний. Це порошок з горіха мильного S.Trifoliatus. У натуральності та екологічності даного продукту навіть сумніватися не доводиться, тому що крім растолченной дрібно-дрібно шкаралупи цього самого горіха нічого не міститься. Продається шампунь Тріфоліатус в фасованих пакетиках по 100г. Перед застосуванням вміст яких необхідно приготувати (про це нижче).

У чому користь порошку-шампуня Тріфоліатус?

Про шкоду мови бути не може: продукт повністю натуральний і рівень РН має такий же, як у шкіри голови. Не варто турбуватися про те, що ваше волосся не переживуть цього експерименту з Тріфоліатусом. Всі корисні речовини, які має рослина, порадують ваше волосся і шкіру, а всі захисні функції вашого волосся і шкірних покривів голови збережуться. Простіше перерахувати, чим корисний Тріфоліатус: очищає, живить, зміцнює, захищає від порідіння і посивіння, не має алергенів, збереже від перетину кінчики волосся, захистить від палючих сонячних променів і збереже природну вологість волосся і шкіри голови, усуне лупа (має антигрибкову властивість) . Що особливо приємно, шампунь може регулювати діяльність сальних залоз голови. А це значить, що волосся перестануть злипатися і блищати неохайно, їх можна буде мити рідше. Судячи з відгуків, повертає локонам блиск і здоровий вигляд. А деякі стверджують, що їм можна вбити вошей і паразитів (дітям він так само підходить). Мити голову мильним порошком з мильних горіхів Тріфоліатус можна хоч кожен день.

способи застосування


Якщо говорити в цілому про гігієну, то мильний порошок Тріфоліатус може добре очищати і дезінфікувати і шкіру обличчя і тіла. При цьому, ви не відчуєте дискомфорту і сухості. Щоб використовувати його як шампунь для волосся є способи приготування. Ось вони:


Сухий шампунь Тріфоліатус. Використовувати як шампунь для волосся і тіла:
Порошок залити гарячою водою. Почекати кілька секунд і розмішати до отримання кашки. Склад накладаєте по всій довжині волосся. Потім змиваєте. З цією кашкою можна робити маски для волосся. Напремер, я використовую ось такий економічний варіант. Волосся у мене майже до лопаток. Упаковки в 100г мені вистачає на кілька місяців за таким рецептом:
1 ч.л. Тріфоліатуса + 1-3 ч.л. Житнього борошна. Заливаю теплою водою (не окропом. Щоб борошно не зварилася) і розмішую до стану рідкої сметани. (Кількість сухого шампуню можна зменшувати або збільшувати за необхідності саме для вашого волосся)
При бажанні в цю суміш можуть бути додані: Шикакай , амла , зміцнює Безбарвна хна для волосся , Хна для волосся індійська руда , Басма , Та й все, що підходить для вашого волосся!
Якщо хочете мати НЕ кашку, а ніжну піну, то перед нанесенням збийте її в міксері.

Якщо у вас є шкарлупки Тріфоліатуса, то їх не треба відразу замочувати. Їх потрібно спочатку перемолоти в кавомолці до дрібного порошкоподібної речовини, а потім використовувати. Хоча, я пробувала заливати їх гарячою водою, наполягати, а потім цим настоєм мити голову. Це спрацювало і волосся стали чистими)

Який вибрати спосіб вирішуйте виходячи з жирності шкіри голови, довжини, кольору і густини волосся. Для світлого волосся сухий шампунь теж підходить він не фарбує волосся, якщо використовувати схой шампунь за моїм рецептом в суміші з житнім борошном.


Миття всього тіла:

В упаковці 200г , 500г і 1 кг з цілими шкаралупками Тріфоліатус є спеціальний мішечок (або навіть 2 в коробці 1кг). Ви можете використовувати його як мочалку або як шматочок мила: наповніть його і дайте вмісту розмокнути. До речі, для миття тіла випускається спеціальна мочалка з лляної тканини - вони трохи грубувата, але зате відмінно масажує шкіру, скрабірует і робить лекгих масаж. Однією мочалки вистачає на кілька використань, після чого ви просто висипаєте Використані шкарлупкі і наповнюєте свіжими. зберігається така мочалка в морозіловке або сушиться на батареї.

Ще один спосіб зробити рідке "мило": Засинаєте в термос шкаралупу мильного горіха і заливаєте окропом. Дайте настоятися. Через деякий час вийде концентрований настій. Його можна використовувати як рідке мило.


Мої півроку без шампуню
Я ставила експеримент і підлогу роки не мила ніякими рідкими шампунями з милом. Використовувала тільки рослинні порошки: Шикакай , Амлу, сухий шампунь , Гірчицю і навіть пробувала мити волосся Мукороссі.
Шикакай. Це був перше, що я спробувала. Розвела столову ложку гарячою водою, нанесла на волосся. Трохи потримала на голові і просто змила водою. Перший раз мене здивував: мої довгі, але тонкі волосся стали об'ємними як після хни! Мені сподобалося і я подолжіла експеримент.
У Шикакай я заважала глину, Убтан, житнє борошно, хну і ін. Все було прекрасно. Єдине, що може затьмарити світловолосих дівчат-це те, що Шикакай може підфарбувати ваші волосся, дати їм жовтуватий відтінок. Тому, есл у вас білі волосся- використовуйте сухий шампунь Тріфоліатус.
Сухий шампунь Тріфоліатус . Після Шикакай я була дуже здивована! У цього шампуню був ягідний запах!) Приємний і ніжний. До того ж було більше піни в порівнянні з Шикакай. Загалом в нього я теж закохалася! І теж експериментувала з різними складами і сумішами. Волосся стали приємні на дотик, зберігся обсяг і приємний легкий аромат.
Використовувати його потрібно так само як і Шикакай-дуже просто: 1 ст.л. + житнє борошно або інші корисні трави, залити гарячою водою (не окропом), розмішати, нанести, поержать, змити) За часом займає на 3 хвилини довше, ніж використання звичайного шампуню з баночки)
Гірчиця. Звичайна суха гірчиця з магазину прекрасно миє голову. Вона миє все, що жирне! Але з нею все не так-то легко, коли використовуєш для тіла або волосся. Справа в тому, що, купуючи пакетик в магазині, ніколи не знаєш, яка вона за якістю. Кілька разів гірчиця виявлялася ну дуууже ядреной, гучей і виїдає очі! Хоча, інша тієї ж фірми, була приємною, легко гріла голову і обличчя (я використовувала як скраб). Я не знаю як це пояснити, але гірчиця була у мене на крайній випадок або під настрій.
Житнє борошно. Її я використовувала зазвичай в суміші з Шикакай або сухим шампунем тріфоліатус. Однак, якщо нічого іншого не було під рукою, я використовувала і її в чистому вигляді: брала 1-3 столові ложки, заливала Гарячі водою і розмішувала. Завдавала-тримала пару хвилин-змивала. Мені подобався ефект від житнього борошна. Але постійно мити нею не виходило тому вона робить волосся свіжими, але не вимиват жир до кінця. І вже через пару застосувань однієї лише житнього борошна хочеться відчуття чистоти, легкості і обсягу як від Шикакай або тріфоліатуса.
Мукороссі. Для волосся та тіла однозначно не дуже. Волосся стають жорсткими і погано розчісується. Кілька разів я експеріментірвоала з кількістю, але так і не знайшла потрібне для мого волосся кількість. Тому я повернулася до Тріфоліатусу і Шикакай)
Через півроку. Через півроку я повернулася до рідкого шампуню. Але не тому, що мені набридло. А тому, що у мене з'явився натуральний шампунь з Сирії. Цей шампунь робиться на основі оливкової і лаврової емульсії і порошку мильного кореня (білого або червоного), а також мильних горіхів. Мені дуже захотілося спробувати що ж це таке? Що це за шампунь такий без мила? Скажу відразу, що шампунь мене не розчарував: волосся після нього були чистими, свіжими, м'якими і об'ємними.
Тоді я вирішила спробувати використовувати масла для волосся . Купила масла: реп'яхову, масло усьми , масло кісточок манго індійського , масло насіння брокколі , жожоба , Масло оливкове і інші, які вже були в будинку. Я змішувала масла в різних поєднаннях, наносила по всій довжині, одягала шапочку для душу і лягала спати. Вранці змивала своїм натуральним шапунем . Через пару тижнів волосся підстригла і з тих пір забула, що таке посічене волосся! Взимку я повторюю свій експеримент з маслами. Це допомагає моїм волоссю пережити морози, шапку, гарячі батареї і сухе повітря майже без втрат!


У чому користь порошку-шампуня Тріфоліатус?
Мені дуже захотілося спробувати що ж це таке?
Що це за шампунь такий без мила?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»