- Історія об'ємних стрижок
- види стрижок
- Багаторівневі, або ступінчасті, стрижки
- рвані пасма
- А-боб на довге волосся
- чубчик
- драбинка
- асиметрична стрижка
- Поради та рекомендації
- Вибираємо ідеальну стрижку за типом особи
об'ємні стрижки виручають дівчат в основному з тонкими волоссям. Завдяки складній технології, зачіска набуває обсяг, ефектність і красу.
На перший погляд, щоб додати об'єм довгим волоссям, потрібно застосовувати засоби для укладання, спеціальні гребінці, фіксатори і прасування. Насправді ж, всього за 1 годину майстер профілює пасма і попрацює з кінчиками, щоб домогтися максимального обсягу.
Історія об'ємних стрижок
Об'ємні стрижки люблять підходять дівчатам з овальним типом обличчя
Свій шлях пишні зачіски почали з епохи Рококо, коли французькі дами створювали на голові неймовірні твори мистецтва.
Стригти волосся на початку 18 століття було не положено, тому у кожної знатної особи були особисті перукарі, годинами зводили об'ємні пасма, що перевищують розмір голови в 3-4 рази.
Якщо подивитися на зображення тієї епохи, можна помітити настільки пишні зачіски, що вони ледве вміщалися на аркуші полотна. Ближче до кінця 18 століття об'ємні зачіски стали набирати велику популярність.
На жаль, технологія укладання волосся була складною і болючою, чому всі жінки намагалися зберегти зачіску в первозданному вигляді протягом декількох тижнів, а то і місяців. Зараз, щоб домогтися бажаного обсягу, досить укласти стрижені пасма і зафіксувати їх гофрованої плойкою і лаком.
Об'ємні стрижки на довге волосся і пишні зачіски в тому вигляді, в якому вони є зараз, стали з'являтися в 40-х роках. Тоді у дівчат була справжня левова грива, яка благородно покривала плечі і груди. Об'ємні стрижки нерідко поєднувалися з вишуканої укладанням - великими кучерями від коренів.
види стрижок
Каскадні, або шаруваті, стрижки
Ідеально виглядають на довгих і тонких волоссі. Спочатку створювалися тільки гладкі каскади , Де виділялися чіткі або плавні філірованние кінчики. Зараз створюють об'ємні стрижки на довге волосся по каскадному типу.
Головна відмінність - градуювання. Щоб додати об'єм, пасма вкорочують в міру наближення до верхівки. Таку стрижку не потрібно укладати за допомогою випрямляча або плойки, досить збити руками волосся біля коріння і зафіксувати лаком.
З секретами створення касакадной стрижки вас ознайомить відеоматеріал:
Багаторівневі, або ступінчасті, стрижки
Унікальна стрижка, яка поєднує в собі два стилі: довгу зачіску або стрижку-шапочку. Це дозволяє створити видимий обсяг за рахунок подвійної техніки. Щоб створити таку стрижку, волосся ділять на дві частини: нижня (внутрішня) і верхній (зовнішня).
Внутрішні пасма залишаються довгими, тільки піддаються филировки, а зовнішні пасма відрізаються за типом боб-каре або класичне каре. Для створення об'єму біля верхівки, пасма відрізають по каскаду. При укладанні ярусна зачіска виглядає ефектно і безпрограшно.
рвані пасма
Об'ємні стрижки дозволяють експериментувати з укладаннями
Для створення природного обсягу створюють симетричну або асиметричну зачіску. Головна особливість - тонкі, чітко окреслені пасма. Зачіска також створюється за допомогою каскаду, але все кінчики повинні мати строгі лінії. Щоб отримати рвані пасма, використовують бритву.
Як правило, для більшого ефекту і зорового збільшення обсягу використовують мелірування або колорирование .
А-боб на довге волосся
Багато дівчат не можуть домогтися потрібного обсягу через форми голови. Як правило, на потилиці волосся тонке і «прилизане». Стрижка А-боб вирішує цю проблему. Цей вдалий варіант складається з асиметричною техніки, де передні пасма волосся набагато довше, ніж на потилиці.
Раніше стрижка була тільки під каре, але зараз А-боб все частіше зустрічається на довгому волоссі. Укладати короткі пасма на потилиці і з боків - легко і просто.
чубчик
Створюючи чубок від тімені, можна візуально збільшити об'єм волосся. Особливо, якщо вибір впаде на чубок , Що йде від бокового проділу.
драбинка
Ця стрижка унікальна: з її допомогою створюються пасма, які коротшають у міру наближення до чола. Стрижка зачіпає тільки зовнішню частину волосся. Через те, що пасма вкорочені і градуйовані, вони стають легкими і повітряними. Це створює відмінну ілюзію об'єму зачіски.
асиметрична стрижка
Це креативна зачіска, де волосся ділять на дві частини, потім одну половину укладають на бічний проділ, а іншу виголюють за допомогою електробритви і вирівнюють тримерами. Завдяки цьому збільшується обсяг волосся від коренів, особливо, якщо зробити легкі кучеряве пасма або кучері .
Також користується великою популярністю стрижка боб з виголеним потилицею. Верхні градуйовані локони НЕ будуть обтяжувати зачіску, і будуть довгий час створювати справжній обсяг.
Поради та рекомендації
Знаменитості теж надають перевагу об'ємні стрижки
Для створення об'ємної стрижки на довге волосся використовуйте гарячі ножиці. Вони запаюють кінчики, що дозволяє уникнути розтин. Також стрижка таким інструментом ускладнює тільки кінчики, чому пасма стають більш об'ємними. Термостріжка ефективна в створенні каскаду, драбинки та боб-каре.
Використовуйте подовжений сесон. Ця стрижка по своїй техніці нагадує шарувату, тільки при створенні сесона використовують каре з чубчиком, яке повністю закриває лоб і вуха. За зовнішнім виглядом нагадує шапку, яка ідеально підходить дівчатам з чітко окресленими вилицями. Зараз популярні сесон з довгими пасмами, які виступають з під «шапочки». Довжина таких пасом може досягати попереку.
До питання про вибір стрижки потрібно підходити з усією відповідальністю. Правильна зачіска допоможе згладити не симетричні пропорції, створити неповторний образ. Саме тому важливо звертатися тільки до грамотних фахівців, які зможуть підібрати ідеальну стрижку. Перед походом в салон рекомендується заздалегідь підготувати фотографії вподобаних моделей, а потім зі стилістом скласти індивідуальний образ.
Використовуйте градуювання - це зміна довжини волосся за каскадним типу. На відміну від звичайного каскаду, градуювання складається з різких переходів, де змінюється довжина волосся. При цьому кожна пасмо має чіткий контур і сильно виділяється на загальному тлі. При укладанні такі локони стають легкими, слухняними і об'ємними.
Вибираємо ідеальну стрижку за типом особи
Об'ємні стрижки на довге волосся завжди актуальні
Для круглого обличчя ідеально підійде подовжений боб з кучерявого і кучерявих волосся. Ця стрижка створює невеличкий «хаос» на голові, який привертає до себе увагу. Також підходить для завзятих, романтичних і креативних натур.
Вибирайте каре, зачіски з градуйованими чубчиками, каскади і подовжений боб. Уникайте центральні проділи і симетричні гладкі чубчика. Якщо у вас квадратний тип особи, то уникайте надмірно різких і суворих ліній.
Обсяг варто створювати тільки на задній частині, злегка піднімаючи коріння у верхівки. Програшним варіантом буде створення важкої чубчика, стрижки по типу сесон, пасма, що покривають вилиці. Для створення об'єму використовують бічні проділи, каскадні стрижки з пишними і великими пасмами. Для цього застосовують подовжені каре, боб-каре, Пікс, багатоступінчастий каскад.
Овальна форма обличчя є унікальною. Власниці можуть сміливо міняти імідж і вибирати будь-яку вподобану стрижку. Перевагу віддають подовженому сесон, каре, А-боб і боб-каре. Дуже добре підходить фальшива чубчик, яка візуально збільшує обсяг. Такі зачіски здаються привабливими і живими. Як правило, всі пасма просто Філіро і укладаються на бік, в області вилиць.
Для трикутного типу обличчя складно підібрати ідеальну об'ємну стрижку на довге волосся. Для цього не потрібно створювати обсяг на маківці і в області скронь, відкривати надмірно вуха, створювати надмірно короткі чубчика і обтяжувати зачіску великими пасмами.
Створюйте довгий боб з градуюванням близько коренів. Така зачіска приховає гостре підборіддя. Найкраще таку зачіску поєднувати з боковим проділом. Також ідеально підходить драбинка і каскад по всій довжині.
Щоб створити обсяг на голові мало зробити правильну стрижку. Не варто забувати про фіксуючі засоби для укладання і спеціальні інструменти. Наприклад, сушіть волосся феном, щоб вони були більш повітряними. Робіть легкий начісування біля коріння або пройдіться в цій зоні гофрованим випрямлячем. Створюйте легкі хвилі, щоб обсяг був максимально природним.