Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Символіка та нагороди

Ордер «Зірка Академії»   Орден «Зірка Академії» нагороджуються члени РАПН за високі наукові досягнення, створення наукових шкіл, розвиток академічного руху, сприяння зміцненню і процвітанню РАПН

Ордер «Зірка Академії»

Орден «Зірка Академії» нагороджуються члени РАПН за високі наукові досягнення, створення наукових шкіл, розвиток академічного руху, сприяння зміцненню і процвітанню РАПН.

Орден «Зірка Академії» нагороджуються члени РАПН за високі наукові досягнення, створення наукових шкіл, розвиток академічного руху, сприяння зміцненню і процвітанню РАПН

Почесний знак «Лицар науки і мистецтва» (червоний) Почесний знак «Лицар науки і мистецтва» (червоний)   Почесний знак «Лицар науки і мистецтва» (синій) Почесний знак «Лицар науки і мистецтва» (синій)

Почесний знак «Лицар науки і мистецтва» заснований Президією РАПН 26 квітня 1999 року для нагородження вчених і діячів культури, які зробили значний внесок у розвиток науки і мистецтва, державних і громадських діячів, які сприяють процвітанню Росії, меценатів, своїми пожертвами сприяють розвитку науки і культури Росії . Знаком можуть бути нагороджені і іноземні громадяни, в тому числі члени РАПН, за особистий внесок у розвиток науково-технічного співробітництва, наукових і культурних зв'язків з Росією. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Знак виконаний у вигляді восьмипроменевою зірки з вінком із дубового та лаврового листя в центрі. Внизу вінок перевитий стрічкою з написом - «Розум, честь, доблесть». Поверх вінка накладної позолочений георгіївський хрест, покритий прозорою червоною емаллю, в центрі якого на геральдичному щиті зображення герба Москви. Знак виготовлений з оксидованого срібла. Розмір зірки 60 × 60 мм, вінка - 27 × 40 мм, хреста - 31 × 32 мм, гербового щита - 9 × 12 мм. Знак носять на грудях на червоній стрічці шириною 26 мм, до якої він кріпиться за помощісоедінітельного вушка. Для повсякденного носіння є «фрачний» варіант розміром 20 × 20 мм.

Орден «За внесок в розвиток суспільства»

Орден «За внесок в розвиток суспільства» - нагорода вищої відмінності - присуджується за поданням «Фонду підтримки науки імені В. Н. Татіщева» за старанність у роботі на благо науки, економіки, культури і освіту.

Татіщева» за старанність у роботі на благо науки, економіки, культури і освіту

Орден «За користь Батьківщині» В. Н. Татіщева

Орден «За користь Батьківщині» В. Н. Татіщева - сподвижника Петра Великого, видатного громадського та державного діяча Росії, присуджується за старанність у роботі на благо російської науки, промисловості і культури.

Татіщева - сподвижника Петра Великого, видатного громадського та державного діяча Росії, присуджується за старанність у роботі на благо російської науки, промисловості і культури

Почесний знак «За заслуги в розвитку науки і економіки Росії»

28 листопада 1995 Президія Академії заснував почесний знак «За заслуги в розвитку науки і економіки Росії» для заохочення вчених і фахівців, які зробили значний внесок у розвиток науки і економіки Росії. Знаком нагороджують також державних і громадських діячів, меценатів, своєю працею і пожертвами сприяють процвітанню Росії, її науки і культури. Знаком можуть бути нагороджені іноземні громадяни, в тому числі члени РАПН, за особистий внесок у розвиток науково-технічного співробітництва, наукових і культурних зв'язків з Росією. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Знак виконаний з оксидованого срібла у вигляді вінка з лаврових і дубових гілок, розміром 27 × 40 мм, внизу перетягнутих стрічкою з написом «За заслуги». На вінок накладено позолочений хрест, покритий червоною прозорою емаллю, поверх нього на геральдичному щиті герб Москви. Розмір хреста 31 × 32 мм, герба - 9 × 12 мм.

Медаль Нобелівського лауреата, академіка Петра Леонідовича Капіци - «Автору наукового відкриття»

У квітні 1994 року Президія РАПН заснував срібну і золоту медалі Нобелівського лауреата, академіка Петра Леонідовича Капіци - «Автору наукового відкриття». Срібною медаллю нагороджуються автори наукових відкриттів, зареєстрованих РАПН і Міжнародною асоціацією авторів наукових відкриттів, і члени Академії, які зробили істотний внесок у розвиток природничих наук. Золоту медаль вручають авторам двох і більше наукових відкриттів, що мають фундаментальне значення для ряду областей науки і реалізованих в винаходи. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Срібна медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця вона кріпиться до прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою блакитний муаровою стрічкою. Золоті медалі виготовлені з золота і мають ті ж розміри, що і срібні. На лицьовій стороні обох медалей портрет П. Л. Капіци звернений вправо, по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК. На зворотному боці в три рядки напис - АВТОРУ НАУКОВОГО ВІДКРИТТЯ, під нею горизонтально розташовані лаврові гілки, перевиті стрічкою.

Медаль В. І. Вернадського

Медаллю видатного вченого-натураліста і філософа XX століття академіка В. І. Вернадського нагороджуються особи, чия діяльність спрямована на реалізацію проголошених Академій принципів, цілей і завдань, за значний внесок у розвиток суспільних і наукових рухів.

Вернадського нагороджуються особи, чия діяльність спрямована на реалізацію проголошених Академій принципів, цілей і завдань, за значний внесок у розвиток суспільних і наукових рухів

Медаль В. І. Вернадського «За внесок в розвиток РАПН»

Медаллю академіка В. І. Вернадського «За внесок в розвиток РАПН» Нагороджуються члени Російської академії природничих наук за великий внесок в розвиток науки і будівництво Академії.

Вернадського «За внесок в розвиток РАПН» Нагороджуються члени Російської академії природничих наук за великий внесок в розвиток науки і будівництво Академії

Медаль Петра I «За заслуги в справі відродження науки і економіки Росії»

Відповідно до завдань РАПН, головною з яких є всебічне сприяння розвитку науки і відновленню економічної могутності Росії, Президія Академії у вересні 2008 року заснував медаль Петра I «За заслуги в справі відродження науки і економіки Росії» двох ступенів. Золотою медаллю нагороджують вчених, фахівців, працівників промисловості і сільського господарства, які зробили видатний внесок у відродження та розвиток російської науки, економіки, культури та в державне будівництво. Срібною медаллю нагороджують учених, які зробили великий внесок у розвиток російської науки і досягли великих наукових досягнень, економістів і фахівців органів державного управління за успіхи в справі економічного і державного будівництва, працівників промислового і сільськогосподарського комплексів Росії, бізнесменів, чия практична діяльність сприяє відродженню економіки Росії, видатних діячів усіх областей мистецтва і культури. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Золота і срібна медалі мають однакові розміри і малюнок. Медаль виконана в формі кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до прямокутної колодки, обтягнутою білою муаровою стрічкою шириною 20 мм з блакитною смугою шириною 5 мм посередині. На лицьовій стороні медалі погрудний портрет Петра I з написом по колу «Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК», внизу стилізоване зображення земної кулі, над яким вензель імператора. На зворотному боці медалі в центрі напис в п'ять рядків - ЗА ЗАСЛУГИ У СПРАВІ ВІДРОДЖЕННЯ НАУКИ І ЕКОНОМІКИ РОСІЇ, внизу - лаврова гілка.

Медаль Нобелівського лауреата Івана Петровича Павлова «За внесок в розвиток медицини та охорони здоров'я»

Медаль Нобелівського лауреата Івана Петровича Павлова «За внесок в розвиток медицини та охорони здоров'я» Президія РАПН заснував в лютому 1998 року. Нею нагороджують вчених і фахівців медичних організацій наукового профілю, практичних лікарів медичних установ, а також фахівців в області організації охорони здоров'я, які досягли великих успіхів у зміцненні здоров'я населення. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця вона кріпиться до прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою білою муаровою стрічкою шириною 20 мм з блакитною смугою шириною 5 мм посередині. На лицьовій стороні медалі портрет І. П. Павлова в капелюсі, звернений вправо, праворуч по колу напис - ІВАН ПАВЛОВ, зліва - зображення відомого пам'ятника собаці. На зворотному боці медалі по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, в центрі в шість рядків - ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК МЕДИЦИНИ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, нижче емблема медицини - чаша зі змією.

Почесна медаль Нобелівського лауреата Іллі Ілліча Мечникова

У березні 2001 року Президія РАПН заснував почесну медаль Нобелівського лауреата Іллі Ілліча Мечникова - одного з основоположників наукової школи імунології. Медаллю нагороджують відомих учених, які досягли особливого визнання в медичній науці і фахівців в області організації охорони здоров'я, а також організації наукового, науково-дослідного та науково-виробничого профілю, які зробили істотний внесок у зміцнення та охорону здоров'я населення Росії. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 32 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою синьою муаровою стрічкою шириною 20 мм. На лицьовій стороні медалі портрет сидить з мікроскопом І. І. Мечникова, праворуч від нього по колу напис - І. І. Мечников. На зворотному боці медалі по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, в центрі в п'ять рядків - ЗА ПРАКТИЧНИЙ ВНЕСОК У ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ, нижче емблема медицини - чаша зі змією.

Медаль Миколи Івановича Вавилова «За досягнення в біології і сільському господарстві»

У липні 2001 року була заснована медаль Миколи Івановича Вавилова «За досягнення в біології і сільському господарстві» для нагородження вчених, які зробили значний внесок у розвиток вітчизняної та світової біологічної науки, а також фахівців і керівників, які працюють в різних організаціях аграрного профілю та сільськогосподарського виробництва за видатні досягнення в області рільництва, тваринництва та екології. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця вона кріпиться до витягнутої вгору прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою бірюзовою муаровою стрічкою. Внизу колодки вліво і вправо від центру розташовані по два ряди лаврових гілок. На лицьовій стороні медалі портрет М. І. Вавилова анфас, зліва по колу напис - Н. І. ВАВИЛОВ. На зворотному боці медалі по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, в центрі в п'ять рядків - ЗА ДОСЯГНЕННЯ В БІОЛОГІЇ І СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ, нижче стилізоване зображення земної кулі і два пшеничних колоска.

Медаль Нобелівського лауреата Василя Васильовича Леонтьєва «За досягнення в економіці»

Відповідно до завдань, що стоять перед РАПН з розвитку економіки Росії, Президія академії в жовтні 2002 року заснував медаль Нобелівського лауреата Василя Васильовича Леонтьєва «За досягнення в економіці» - для нагородження вчених і фахівців, які зробили значний внесок у розвиток економічної теорії і створення теорії розвитку ринкових відносин, а також фахівців і практичних працівників виробництва створили умови для розвитку ринкових відносин, які налагодили випуск конкурентоспроможної продукції, що створили сприятливих ятние умови для розвитку регіону. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до витягнутої вгору прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою блакитний муаровою стрічкою. Внизу колодки вліво і вправо від центру розташовані лаврові гілки. На лицьовій стороні медалі в центрі портрет В. В. Леонтьєва, праворуч від нього напис - В. В. ЛЕОНТЬЕВ. На зворотному боці медалі по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, в центрі в чотири рядки - ЗА ДОСЯГНЕННЯ В ЕКОНОМІЦІ, внизу переплетені стрічкою дубова і лаврова гілки.

Медаль Нобелівського лауреата Івана Олексійовича Буніна

У грудні 2004 року Президія академії заснував медаль Нобелівського лауреата Івана Олексійовича Буніна - видатного російського письменника і поета для нагородження видатних учених, державних і громадських діячів, які сприяють розвитку культури, освіти і мистецтва; діячів культури, особисто створили видатні твори мистецтва; меценатів, своїми пожертвами чи іншої благодійної діяльністю вносять істотний внесок в розвиток освіти і культури. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 32 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до витягнутої вгору прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою блакитний муаровою стрічкою. Внизу колодки вліво і вправо від центру розташовані лаврові гілки. На лицьовій стороні медалі в центрі портрет І. А. Буніна, вгорі дати його життя - 1870 і 1953, внизу - автограф письменника. На іншій стороні медалі в центрі в чотири рядки напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, знизу і зверху якої по колу по дві лаврові гілки.

Медаль Катерини Романівни Дашкової

У вересні 2001 року Президія РАПН заснував медаль Е. Р. Дашкової - видатного державного і громадського діяча Росії, для нагородження видатних учених і фахівців, які досягли особливого визнання в галузі освіти і культури, государcтвенной, громадської та політичної діяльності. Медаллю можуть бути нагороджені і організації наукового, науково-дослідного та науково-виробничого профілю, розвиваючі інноваційні технології. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до витягнутої вгору прямокутної колодки, виготовленої з сріблястого металу і обтягнутою блакитний муаровою стрічкою. Внизу колодки вліво і вправо від центру розташовані лаврові гілки. На лицьовій стороні медалі в центрі погрудний портрет Є. Р. Дашкової, праворуч від нього дати її життя -1743 і 1810, зліва по колу - Єкатерина Дашкова. На зворотному боці медалі в центрі в чотири рядки напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, знизу і зверху по колу по дві лаврові гілки.

Медаль академіка Російської академії наук Н.М. Сисакяна

У вересні 2006 року Президія РАПН заснував почесну медаль академіка Російської академії наук Н. М. Сисакяна - одного з основоположників космічної біології. Медаллю нагороджують учених, які зробили великий внесок в науку в області біології, радіобіології, космічної біології і біомедицини, також осіб і організації вчених, сприяють міжнародному співробітництву в галузі науки і інтеграції російських вчених у світове наукове співтовариство. Нагородження засвідчується почесним дипломом встановленого зразка. Медаль виготовлена ​​з оксидованого срібла, має форму кола діаметром 30 мм, за допомогою вушка і з'єднувального кільця кріпиться до прямокутної колодки обтягнутої синьою муаровою стрічкою шириною 20 мм. На лицьовій стороні медалі погрудний портрет Н. М. Сисакяна з написом по колу «АКАДЕМІК Н. М. Сисакян». На зворотному боці медалі по колу напис - Російської академії ПРИРОДНИХ НАУК, в центрі в п'ять рядків - ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК БІОХІМІЇ І космічної біомедицини, внизу - лаврова гілка.

Медаль В. І. Синько

Медаль дійсного члена РАПН, заслуженого діяча науки РФ, доктора економічних наук, професора В. І. Синько вручається вченим і фахівцям за науковий внесок в економіку та інновації в галузі інженерії.

Синько вручається вченим і фахівцям за науковий внесок в економіку та інновації в галузі інженерії

Медаль А. Х. Мірзаджанзаде

Міжнародна медаль академіка А. Х. Мірзаджанзаде, вручається вченим і фахівцям, які досягли високих наукових і виробничих результатів і внесла вагомий вклад в підготовку кадрів у галузі природничих наук і освіти.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»