Валяння об'ємного браслета покроковий майстер клас з фото та описом. Валяний браслет створений своїми руками по майстер класу принесе особливе задоволення і масу незабутніх вражень.
Якщо ви ще не зрозуміли що вам більше подобатися мокре або сухе валяння на прикладі майстер класу з валяння браслета ви можете своїми руками спробувати різні техніки в одному виробі. Формуючи своїми руками загальну форму мокрим валянням, після голкою для сухого валяння ви надаєте більш закінчену і виразну форму браслету. Потім використовуючи свою фантазію ви за допомогою голки можете прикрасити браслет на свій розсуд. Ще краще буде результат якщо є навички вишивання. Якщо ви захочете продовжити творити в техніці сухого валяння, то у вас буде вже деякий досвід валяння і зможете більше відчувати обсяг і форму.
Для роботи нам знадобитися:
- шерсть 30 - 50 гр. (Зручніше працювати з гребённой стрічкою),
- ємність з мильним розчином,
- голка для фільцеваніе,
- нитки шовкові,
- швейна голка
- всякі украшалкі (бісер, бусинки, пайетки і т.д.).
- губка для валяння
Відриваємо від гребінній стрічки шматок вовни рівній обсягом нашого кулачка.
Обмотуємо шерсть навколо кулачка і прибиваємо кінчики голкою для фільцеваніе.
Вийшло кільце. Зараз можна відрегулювати ширину майбутнього браслета.
Беремо гребённую стрічку і починаємо її намотувати поперек заготовки браслета.
Наметовому шерсть дуже акуратно і щільно, від цього залежить наскільки рівним буде браслет. Шерсть наметовому до потрібного обсягу, решта кінчики закріплюємо, прибиваючи голкою для фільцеваніе.
Ось такий вийшов бублик)))
Для великої рівності і гладкості майбутнього браслета, пробиваємо його по всьому периметру голкою для фільцеваніе. Домагаючись рівномірності по всій поверхні.
Переходимо до водних процедур: опускаємо браслет в ємність з мильним розчином і даємо йому повністю намокнути.
Починаємо клеїти заготовку браслета прямо у воді, дуже акуратно обминаючи його з усіх боків. Провалюємо шерсть пальцями уздовж браслета.
Так само ретельно проходимся пальцями поперек майбутнього браслета. Увалівая і ущільнюємо його.
Затискаємо браслет в долонях і провалюємо його з внутрішньої сторони. Всі ці процедури проводимо (чергуючи) до тих пір, поки заготівля браслета не стане досить щільної. Можливо проробляємо процедуру пару раз остаточно переконавшись в достатній щільності заготовки браслета.
Гарненько віджимаємо браслет в рушник і розправляємо його. Набиваємо на ньому малюнок голкою для фільцеваніе (сухого валяння). Браслет трохи увалялся, зрозумілі його остаточні розміри, тому легше орієнтуватися з розміром малюнка.
Попередньо намалюйте малюнок який маєте намір набивати. Потім набиваємо голкою для фільцеваніе (сухого валяння) листочки.
Гарненько промиліваем набиті голкою елементи і знову опускаємо браслет в ємність з мильним розчином. Проходимся по браслету пальцями уздовж і докори, тільки вже з великим натиском. Притираємо малюнок.
Провалюємо браслет зсередини. Потім зовні.
Формуємо у браслета опуклу зовнішню сторону, для цього проминаємо його з боків по колу пальчиками. Як це робити видно на фотографії.
Трьом про плівку зовнішньою стороною. Але робимо це не сильно, щоб не пошкодити малюнок
Трьом про плівку краямі.Переворачіваем.
Прополіскують, віджимають, розправляємо і сушимо. Сушити бажано на циліндрі підходить під діаметр вашої руки. Можна використовувати склянку.
Для декору готуємо шовкові нитки відповідних відтінків, і всякі красивості (бісер, бусинки, камінці). В даному випадку була використана металева фурнітура.
Розшивають нитками відповідно, нашим задумом і смаку.
І, отримуємо ось такий браслет в етнічному стилі! Браслет прекрасно поєднується з будь-яким одягом і сумкою в бохо стилі.
Залишити коментар до
Помічені поля * обов'язкові