Висловити індивідуальність або підкреслити свій стиль можна лише одним аксесуаром - Фенечкой. Варіантів плетіння таких браслетів дуже багато - все залежить від фантазії майстра і матеріалу, з якого вони зроблені. Якими бувають фенечки? З чого їх зробити?
Фенечки з бісеру
Бісер (намистини) - маленькі декоративні об'єкти з отвором для нанизування на нитку, волосінь або дріт. Мистецтво виготовлення прикрас з бісеру називається бісероплетінням. Також бісер використовується у вишивці і мозаїці.
Плетіння фенечек из бисера - найскладніший вид роботи, що вимагає не тільки посидючості, але і вміння правильно поєднувати кольори . Бісеринки можуть бути круглі, грановані, циліндричні, нерідко для створення оригінального браслета умільці вплітають паєтки та стеклярусом.
Фенечки з ниток
Для плетіння зазвичай вибирають нитки муліне або ірис, нерідко матеріалом можуть служити і звичайні нитки для в'язання - акрил або шерсть. Ключову роль відіграє вузол, за допомогою якого створюється малюнок . Даний вид фенечек набув найбільшого поширення за рахунок дешевих матеріалів і маси різних схем для фенечек.
Фенечки з стрічок
З таким матеріалом працювати найпростіше: досвідчені майстри можуть сплести такий браслет за 7 хвилин, при цьому фенечка виходить яскравою і незвичайною. Найчастіше використовують атласні стрічки двох поєднуються один з одним кольорів. З стрічок можна досить легко зробити оригінальні фенечки. Для створення такої фенечки потрібно стрічка розміром з вашу зап'ясті і куплені в магазині застібки.
Фенечки зі шкіри, шкірозамінника
такі браслети швидко зношуються, на відміну від фенечек, зроблених з пеньки - особливого матеріалу, одержуваного з стебло коноплі. Також матеріалом для плетіння можуть стати звичайні синтетичні шнурки . Плетіння дозволяє з'єднати між собою окремі елементи в міцне виріб. Елементи плетіння - це шкіряні шнури, які сплітаються між собою в круглі або плоскі коси.
Різновидів фенечек досить багато, і тут лише деякі. Також на сайті є:
Якими бувають фенечки?
З чого їх зробити?