Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Плетемо браслет в техніці макраме. Детальна інструкція для початківців

13.04.2014, Автор: Rukodelkin

Інструкцій з плетіння найрізноманітніших вузлів по техніці макраме в інтернеті безліч, але не кожен блогер або досвідчена рукодільниця знаходять час присвятити в таємницю узлоплетенія початківців. До того ж пробиратися крізь нетрі найрізноманітніших вузлики з самими складними назвами не завжди є бажання, а ось можливість похвалитися оригінальним браслетом, сплетеним своїми руками, - справжня нагорода за терпіння.

Тому для початку спробуємо опанувати простим плоским квадратним вузлом, який часто застосовують при плетінні штор і завіс, забезпечуючи виробам гладкість і акуратну нехитрість. Для створення браслета нам знадобиться вощений шнур довжиною не менше 6 метрів, кілька великих красивих намистин, ножиці і затиск для паперу або звичайний скотч. Тому для початку спробуємо опанувати простим плоским квадратним вузлом, який часто застосовують при плетінні штор і завіс, забезпечуючи виробам гладкість і акуратну нехитрість 1. Починаємо роботу з того, що розрізаємо наш шнур на 7 рівних частин. Не турбуйтеся, що отримані шнури занадто довгі. Працювати з ними буде цілком зручно, а кінці, можна буде зрізати вже при завершенні роботи.
2. Скріплюємо отримані шнури загальним вузлом, відступивши при цьому трохи місця від краю для того, щоб наш браслет можна було зав'язати на руці. Фіксуємо вузлик паперової скріпкою або скотчем до поверхні книги, столу і т.д. Тепер наше виріб не їздитиме по робочій поверхні, створюючи дискомфорт під час плетіння.
3. Ділимо нитки на три групи: 1 - 3 крайні нитки, 2 - одна центральна нитка, 3 - останні 3 нитки. Тепер працюємо з групою 1.
4. Дві крайні нитки переплітаємо між собою на невеликій відстані від першого вузла, (тобто робимо два вузлика, але поки що ні затягуємо їх). В отриманому кільці майбутнього вузлика повинен виявитися середній шнурок. Повторюємо таке плетіння 5 разів, не змінюючи розташування середньої нитки.
5. Беремо групу 3. Інструкція до дії така ж, як і для 1-ї групи.
6. На нитку з групи 2 нанизуємо намистину, яку попередньо можна зробити своїми руками з полімерної глини, поекспериментувавши з формами і квітами.
7. Тепер плетемо 5 вузликом, використовуючи по одній крайній нитки з груп 1 і 3, а також нитка з намистини. З крайніми шнурками нічого поки що не робимо, а на решту внутрішні нитки нанизуємо по намистині.
8. Продовжуємо плести макраме, чергуючи нитки груп як в минулі два рази. Коли довжини сплетеного полотна буде достатньо для обхвату кисті руки, можемо братися за кріплення.
9. Для того, щоб ширина отриманого браслета легко регулювалася, беремо ще один шматок вощеного шнура і зав'язуємо подвійний вузол. При цьому, центральної ниткою в кільці будуть все ті 14 кінчиків браслета, скріплені таким чином між собою. Проплетаем вже знайомої нам технікою не менше 5 вузлів, що залишилися краю додаткового шнура ховаємо під вийшло сполучна полотно.
10. На кінці шнурків нанизуємо намистини, закріплюємо на краях звичайні вузли. Все, оригінальний браслет в техніці макраме готовий. Можна носити його самій або подарувати подрузі, адже є повір'я, що подарунок, зроблений своїми руками, дарує своєму майбутньому господарю позитивні емоції і приносить удачу. Якщо ви і надалі збираєтеся займатися плетінням, не зайвим буде знайти паралоновою подушечку і запастися достатньою кількістю англійських шпильок для фіксації рухомих ділянок рукоділля. А при виготовленні красивих і оригінальних аксесуарів не завжди йдіть уторованим шляхом, адже чужа інструкція - не догма, а лише вторинний матеріал для вашої бурхливої ​​фантазії.
Одна яскрава намистина або незвично розташований ряд вузлів можуть кардинально змінити ваше виріб.
Можливо, вам захочеться зробити не просто прикраса, а прикраса зі змістом. Наприклад амулет. У цьому випадку часто використовують руни. Наприклад, значення руни Вуньо тлумачать як руну щастя і та радості. Така руна, вплетена в браслет принесе щастя його власникові. А може ви хочете отримати удачу, тоді вплетені в браслет руну удачі.
І наостанок невеликий рада - ніколи не бійтеся помилок в роботі: терпіння і бажання здатні творити чудеса. Хочете сплести ще що-небудь цікаве? подивіться наш інший майстер-клас. У ньому ми розповідаємо, як сплести браслет з кольорових ниток.

Хочете сплести ще що-небудь цікаве?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»