Браслет «Мідний квітка»
Широкий браслет з кристалами
об'ємні браслети
Методом паралельного нізанія на волосінь виконують об'ємні браслети. Вони виходять пружними, легко розтягуються і не потребують застібці. Для браслетів годиться рибальська волосінь діаметром від 0,15 до 0,25 мм.
При виготовленні браслетів дуже сильно натягайте волосінь. В цьому випадку ряди вигинаються в дугу і кожна пара рядів утворює овал. Парні ряди лягають над парними і складають одну сторону браслета. Непарні ряди лягають над непарними - це інша сторона браслета.
Браслет «Рожевий хамелеон»
Матеріал: 10 г світло-рожевого і 10 г темно-рожевого круглого бісеру № 9/0, волосінь.
Це двосторонній браслет: одна його сторона світла, а інша - темна. Можна вибрати відповідний колір в залежності від наряду, просто вивернувши браслет!
Наберіть на волосінь 7 світло-рожевих і 7 темно-рожевих бісеринок. Розташуйте їх приблизно посередині волосіні.
Пропустіть кінець волосіні через 7 світлих бісеринок в прямому напрямку. Наберіть на волосінь 7 темних бісеринок і пропустіть через них інший кінець 8 назустріч першому (рис. 14 А). При виконанні цього і наступних рядів сильно натягайте волосінь. Продовжуйте низати браслет двома кінцями волосіні, чергуючи темні і світлі ряди (рис. 14 Б).
Коли потрібна вам довжина браслета буде досягнута (останнім повинен бути світлий ряд), що вийшов джгут згорніть у кільце і пропустіть обидва кінці волосіні назустріч один одному через сім бісеринок першого ряду (рис. 14 Б). Решта кінчики закріпіть, заправте і відріжте.
Браслет «Зигзаг»
Матеріал: 60-70 дрібних намистин під перли (3,5 мм в діаметрі), 20 г світло-зеленого круглого бісеру № 8/0, волосінь.
Наберіть на волосінь намистину і 12 бісеринок. Розташуйте їх приблизно посередині волосіні. Пропустіть кінець волосіні через намистину і 5 бісеринок в прямому напрямку. Наберіть на один кінець волосіні сім бісеринок і пропустіть інший кінець через них назустріч першому кінця (рис. 15 А).
При виконанні цього і наступних рядів сильно натягайте волосінь. Продовжуйте низати браслет двома кінцями волосіні за схемою (рис. 15 Б).
Коли довжина браслета буде достатньою (останнім повинен бути ряд такий же, як двадцятий), що вийшов джгут згорніть у кільце і пропустіть обидва кінці волосіні назустріч один одному через сім бісеринок першого ряду. Решта кінчики закріпіть, заправте і відріжте.
Парні ряди (з намистинками) ляжуть над непарними і складуть зовнішню (лицьову) сторону браслета, а непарні ряди утворюють внутрішню сторону В результаті на зовнішній стороні браслета непарні ряди будуть майже не видно і вийде малюнок «зигзаг» (рис. 15 В).
Браслет «Сутінки»
Матеріал: круглий бісер - 20 г бузкового № 8/0, 3 г рожевого № 9/0 та 3 г синього № 9/0, волосінь.
Бісеріни рожевої і синьою крайок розташовані як би між бузковими рядами.
Наберіть на волосінь сім бузкових, одну рожеву, сім бузкових і одну синю бісеринку Пропустіть кінець волосіні через сім перших бузкових бісеринок. Наберіть на один кінець сім бузкових бісеринок і пропустіть через них другий кінець назустріч першому (рис.16 А).
Виконуючи цей і наступні ряди, сильно натягайте волосінь. Продовжуйте низание за схемою (рис. 16 Б), поки не отримаєте джгут необхідної довжини. Палять скрутіть в кільце і пропустіть обидва кінці волосіні назустріч один одному через сім бузкових бісеринок першого ряду (рис. 16 В). Решта кінчики волосіні закріпіть, заправте і відріжте.
Марина Ляукина
Переглядів 19 506