Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Наталя Могилевська: Після смерті мами я назавжди змінила своє життя (Фото)

«Мій тур« Спасибі, мама »- це гімн всім жінкам в особі моєї мами», - говорить Наталя Могилевська, яка останнім часом відчула в собі радикальні зміни ... Про те, як перестати розвивати традиційно чоловічі якості і вивільнити жіноче начало, як навчитися любити і балувати себе, а також по-новому поглянути на світ - у відвертій розмові з Viva!

# @ #

сьогоднішня Наталя Могилевська зовсім інша, ніж ще рік тому. «Я втомилася бути« залізної леді », - зізнається співачка. - З недавніх пір я зрозуміла, що справжнє призначення жінки зовсім в іншому »...

- Наташа, що з тобою відбувається сьогодні? Чим дихаєш?

Ти знаєш, зараз у мене період переосмислення. В останні роки я занадто багато на себе взяла: не маючи управлінської освіти, очолювала велику компанію, займалася продюсуванням багатьох артистів, паралельно сама була артистом ... Це дуже важко. У підсумку повинно було трапитися щось страшне, щоб я нарешті зрозуміла - так не можна. Після смерті мами я назавжди змінила своє життя.

Як би сильно не була зайнята сучасна жінка, їй все-таки потрібно знаходити час для себе - сходити на тренування, прогулятися, щоб побачити, яка погода на вулиці. Просто пообідати, нікуди не поспішаючи. Або ж подзвонити другу, рідній людині, щоб сказати «спасибі». Є важливі речі для жінки, відмовляючись від яких, ти перетворюєшся на робота, машину.

- Таким роботом ти себе і відчувала?

Так. І розмір катастрофи я усвідомила, коли жила в Індії. У мене був час побути на-одинці з собою, і я так само, як героїня фільму «Їж, молись, кохай» Джулія Робертс, спробувала зрозуміти - чого хочу, про що мрію.

- Скільки часу ти пробула в Індії?

Майже три місяці! Таку розкіш, як зупинку робочого процесу на кілька місяців, я дозволила собі вперше за дуже-дуже багато років. Але за підсумками 15 років кар'єри зробити це мало сенс. Раніше я жила, не шкодуючи себе: домагалася у що б то не стало максимуму результатів, «вичавлювала» свої тіло, душу і мозок на сто відсотків ... Так було до недавніх пір, поки я не зрозуміла: пора себе відчути жінкою, яка насолоджується душевним теплом і готова з задоволенням жити, творити і любити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йога-секрети Наталії Могилевської: як швидко схуднути без шкоди для здоров'я

- Кохати? З цього моменту докладніше, будь ласка!

(Посміхається) Я не можу сказати, що весь цей час була обділена любов'ю. Просто на те, щоб давати і приймати любов, чисто фізично залишалося дуже мало часу. І цей величезний дефіцит в моєму житті я хочу заповнити.

- А що з коханим чоловіком?

Наведу приклад: два роки тому моя секретарка пішла в декрет. І з тих пір я не можу знайти їй заміну: вже чоловік 15 перебувало. Що я тільки не робила! Ставила завдання рекрутинговим агентствам: «Облиште, давайте вище зарплату, нехай це буде хоч секретар президента України, але знайдіть мені цю людину!» Мені, звичайно, секретаря президента не дали, але дали секретаря мера, не буду говорити якого міста (сміється) . І що ви думаєте? Вона теж не підійшла.

Вона теж не підійшла

- Настільки незамінний був твій секретар?

Вона-то була прекрасною, але справа в іншому - стала змінюватися я. Та людина, яка б мене підійшов раніше, зараз вже не годиться. Я стала більш системною, нікуди тепер не спізнююся - це дивовижне якість, на вироблення якого я витратила роки життя! (Сміється) І мені тепер потрібна інша людина, розумієш? Але який - я сама ще не сформулювала для себе до кінця, поки не завершила власне «освіту» на даному етапі. Одним словом, я зрозуміла, що круговерть з секретарями у мене буде до тих пір, поки сама не зрозумію, чого хочу і хто я така на сьогоднішній день. Але як тільки зрозумію, впевнена - вона сама знайдеться. Просто з неба впаде.

Цей закон, на мою думку, стосується всього - і чоловіків і сім'ї ... Я двічі була заміжня, а якщо чесно - тричі, тому що мої стосунки з Сашком Ягольником можна сміливо вважати третім шлюбом. Мені було років 20, і я приховувала, що фактично у нас була сім'я: загальний бюджет, спільне проживання, походи до батьків, розподіл обов'язків.

У мене достатній життєвий досвід і мені не 15 років, щоб прагнути до створення аби якихось відносин. Я б хотіла таких відносин, які принесуть глибинну радість, щастя і спокій, або не потрібно взагалі ніяких!

- Тобто паралель з 15 секретарками тут не доречна? І ти виключаєш проміжний варіант в пошуку того єдиного?

Абсолютно виключено! Навіщо витрачати час на проміжні варіанти? (Посміхається) Я вважаю, поки сама не стану тією жінкою, якій хочу себе бачити, немає сенсу створювати відносини - все одно це буде не те. Я притягну до себе не того чоловіка, якого б хотілося, тому не поспішаю, подивимося, що буде далі. Я переконана, коли людина змінюється, змінюється і його оточення. Він ніби притягує інших людей або сам починає звертати увагу на інших людей, читати інші книги.

- Хто зараз твої близькі? Хто вхожий в найближче оточення?

Він дуже звузився. Залишилися в основному люди, з якими я працюю. А друзів «просто так» у мене дуже мало. Але сталося ось що: в моє життя стали повертатися найдостойніші люди з минулого. Наприклад, мій сольний концерт зараз готує Влад Дарвін, з яким я не спілкувалася року три, а літо я проводила зі студентської подругою. Хто ще повернеться в моє життя - не знаю. У мене є відчуття, що змінююся я - змінюється і оточення. Одні люди приходять в моє життя, інші зникають з неї.

- Ще кілька років тому ти як квочка поралася зі своїми «фабрикантами» - Дантесом - Олійником, Борей Апрелем, Real O ... Зараз поруч з тобою нікого немає. Пташенята розлетілися, покинувши гніздо.

Зараз такий період ... Перехідний вік. І це закономірно: спочатку діти абсолютно довіряють своїм батькам, беззаперечно вірять кожному їх слову. Потім настає період тотального заперечення, і в першу чергу агресія спрямована на батьків. Так і повинно бути - підлітку необхідно відгородитися від дорослих, тільки так у нього формується здорова злість, завдяки якій він буде захищатися від зовнішнього світу. Добре, коли батьки мудро ставляться до подібних речей, коли вони розуміють, що це спроби чада знайти себе в житті. У моїх відносинах з хлопцями все виглядає приблизно таким чином. Але я впевнена, що обов'язково настане наступний період: коли піде підлітковий нігілізм і залишаться базові цінності, які закладені батьками, стосунки зміняться. А слідом прийде і подяку і розуміння. Ось Тарабарова - вона вилетіла першою з гнізда, час минув, і зовсім по-іншому ми тепер зустрічаємося за лаштунками, я ж бачу, що вона скучила.

- А яким ти була підлітком? Багато кровиночки попила з батьків?

Ти знаєш, мені пощастило з батьками. Вони не ламали мене, довіряли мені, підтримували мій вибір, що було логічно - я весь час співала. Могла з дівчатами і хлопцями до четвертої ранку сидіти у дворі і співати пісні під гітару. Уявляєш, в якому захваті були сусіди! (Посміхається) Ні в кого сумнівів не було, що по творчій частині у мене все складеться - я співала, малювала, танцювала, вела вечірки.

Велику роль в моєму житті зіграла старша сестра. Це вона переконала батьків відпустити мене в актриси. Старший за мене на 10 років, вона була дуже мудрою людиною і вмовляла маму і тата дати мені свободу. Уявляєш, як вона була переконлива і якою повагою користувалася у батьків, якщо вони дозволили мені, 16-річній студентці Естрадно-циркової академії, знімати квартиру і жити самостійно! А в 18 років взагалі залишили мені нашу першу квартиру і переїхали в нове житло.

Звичайно, вони хвилювалися. Якщо чесно, кожні вихідні без попередження приїжджали перевірити, що відбувається в квартирі, чи немає бедламу і бардаку. Це ж 90-ті роки! Могли бути і наркотики і бандити ... Але якось поступово, через пару років, вони зрозуміли, що мені можна довіряти, що у мене інші плани, я хочу серйозно розвиватися.

- А який ти була в школі?

Зі школою у мене склалися не настільки ідилічні відносини, як з батьками (сумно посміхається). Я завжди була бунтарем: будучи вільною внутрішньо, протестувала проти абсурду того часу, зрівнялівки, проти вчителів, які всіх змушували мислити і діяти «під копірку».

І ось що цікаво: я займалася в музичній школі, тому мені не можна було мати довгі нігті. У всіх однокласниць були - у мене немає. Також я ніколи не фарбувалася в школі, на відміну від інших дівчаток, не одягала сережок і кілець. Навіть носила шкільну форму, і при цьому до мене завжди було найбільше запитань. Іноді мене це доводило до сліз.

- Вчителям не потрібні діти-особистості. Їм простіше мати справу з слухняною сірою масою ...

Це правда. Я ж ніколи не читала хрестоматії - книги тільки в повному обсязі і до того, як вони були в програмі, і про кожному творі у мене було свою власну думку, яке, як правило, розходилося з офіційним. Всі твори я принципово починала ні з заїждженої цитати якогось критика Чернишевського, а з фрази «Я вважаю ...». Вже одним цим я виводила вчителів з себе, а добивала заявою, що трактування образу такого-то не відповідає дійсності.

Крім того, я була дочкою своїх батьків, а тато в мене, хоч і займав керівну посаду на виробництві, але в компартії не перебував, що було рідкістю. Дух свободи і космополітизму панував у нас вдома, зрозуміло, я ввібрала його з дитинства. Я могла заявити, що бажання заробляти хороші гроші - це нормально, тому що гроші дають свободу. У радянські часи подібні висловлювання не заохочувалися.

- Так, Наташа, тато-антипорадник, дочка росте без моральних авторитетів, та ще й яскравою індивідуальністю, що зовсім вже неприпустимо! Чому дивуватися, що в школі ти була білою вороною.

Додай до цього ще той факт, що мама працювала заввиробництва в ресторані «Інтуриста», мало не єдиною на той час київському готелі, де зупинялися іноземці. Але це зараз весело згадувати, а тоді мені було не до сміху. Мене реально труїли. Була жахлива історія, коли зібралися два класних керівника мого і паралельного класів плюс батьківський комітет і всією делегацією вирушили по домівках всіх моїх друзів - розмовляти з ними і їх батьками на тему дружби з Наталею Могилевською. Мовляв, зі мною, поганою дівчинкою, дружити не можна. Я дізналася про все, коли прийшла до подруги, а її мама відкрила двері зі словами: «Моя дочка до тебе більше ніколи не вийде, і не смій до нас приходити».

- Скільки тобі років було тоді?

Років 12-11 ... І ось тепер скажіть мені, до якої ж міри я і моя сім'я повинні були не давати спокою цим вчителям, щоб вони так вчинили ?! При цьому я сьогодні навіть жодної серйозної причини не можу назвати, щоб пояснити їх абсурдне і антипедагогическое поведінку. Пояснення на кшталт «я не давала спокою ні дорослим, ні однокласникам» звучало не надто переконливо.

- А що говорили твої батьки? Прийняли твою сторону?

Моя мама навіть не могла припустити масштабу цієї історії. Зазвичай вона рідко ходила в школу - раз в пару років і з учителями особливо не спілкувалася. Але коли дізналася, що навколо мене розгорівся такий скандал, спочатку вирішила, що напевно є якась серйозна причина, яку я їй не кажу. Мені було дуже боляче, коли мама сказала: «Раз про тебе так кажуть, значить, ти в чомусь винна і мені брешеш». Вона навіть не могла припустити, наскільки жорстокими можуть бути дорослі люди по відношенню до дитини.

Але коли мама прийшла в клас, де зібралися всі фігуранти історії, діти, обидва класних керівника, то зрозуміла, що немає ніякої - ні серйозної, ні навіть несерйозною - причини таких дій. Ви не уявляєте, який був шалений скандал! Вона сказала, що йде до директора і забирає доньку з цієї школи.

У підсумку самі діти і залагодили конфлікт. Мені стали дзвонити і говорити, що вони скучили, умовляли не йти зі школи. І я вирішила залишитися.

- Наташа, з тих пір як ти закінчила школу, переступала хоч раз її поріг?

Ні. Йдучи я завжди закриваю за собою двері, залишаючи в душі лише подяку. В общем-то, у мене було щасливе дитинство, я була дуже позитивною дитиною, і, не дивлячись ні на що, у мене залишилися про нього добрі спогади. Було весело, я займалася, ніж хотіла - і музикою і танцями, навколо мене крутилося багато хлопчаків, тому гріх скаржитися. Та й учителям в результаті я вдячна за все ті знання, які мені дали. Не можу сказати, що я їх не любила. Я з дитинства взагалі не можу згадати, щоб когось не любила.

- Наташа, в дитинстві твій характер лякав вчителів, але ж у дорослому житті харизма - це саме те, без чого неможливо побудувати кар'єру, особливо творчу, це найголовніший магніт, який притягує до тебе людей.

Дивлячись як розпорядитися цією харизмою. Я її використовувала в прагненні розвивати лідера з великої літери, і це теж породження «совка». Зверніть увагу, які жінки культивувалися в книгах, фільмах - два типи: або жінка-мати, берегиня вогнища, або жінка - ударник праці. Згадайте хоч один типаж жінки, створеної для того, щоб радувати світ, віщати про любов, яка повинна не працювати, а радувати чоловіка! Або жінка - духовний вчитель. Жінка-цариця. Взагалі пам'ятайте такі типажі? Їх не було в нашому минулому!

Я вибрала філософію жінки-директора: цілеспрямованість, активність, ніколи не скаржитись, не скиглити, не зізнаватися в слабкості, домагатися поставленої мети, йти вперед, хочеш зробити добре - зроби сам ...

В общем-то, тепер я розумію, що перетворилася на живу істоту досить результативне, але мало щасливе. Адже жіноча суть, в основному, це вміння бути гнучкою, що приймає і живе ритмами природи, а не біржовими зведеннями. Жінка повинна створити будинок і дарувати море емоцій, а обов'язок чоловіка - бути активним і відповідальним. А вийшло так, що все життя я розвивала в собі традиційно чоловічі якості.

ЧИТАЙТЕ: Наталя Могилевська: «Бути в сімейних відносинах - неймовірно складна робота»

- Всі, хто знав твою маму, кажуть, що вона була надзвичайно жіночна і приваблива.

Так, неймовірно, і якби до своєї харизми я прикладала чисто жіночі якості - легка вдача, дитячу безпосередність, вміння приймати світ таким, яким він є, вміння вільно дихати і відчувати природу, саму себе, оточуючих людей - то була б набагато гармонійніше, я знаю це на прикладі своєї мами. Вона володіла такими жіночими якостями, як духовність, вміння радіти, дбайливість. І це було так привабливо!

Мамі було вже за 60, ми з нею поїхали до Франції. Це було після того, як я відновилася після аварії, а мама - після хвороби. Мені захотілося показати їй Париж, Лазурний берег ... І уяви собі картину: жінка, якій за 60, йде в звичайному білому махровому халаті уздовж басейну, а всі чоловіки, незалежно від віку, на неї обертаються. Як ви думаєте, це харизма? Це магнетизм!

У містечку Ез, неподалік від Монако, за мамою почав доглядати господар ресторану. Після я не раз бувала в цьому містечку, коли приїжджала на фестиваль або з концертом, завжди заїжджала в той ресторан, і його власник передавав для мами милі подарунки - вино або баночки з джемом з фруктів, вирощених своїми руками. І я розуміла, що в цьому не стільки турбота ресторатора, скільки чоловіки. Маму важко було не запам'ятати (посміхається). Ми з нею так завзято танцювали, співали. Як діти.

- Маючи такий яскравий приклад жіночої чарівності, ти повинна була розуміти, в якому напрямку рухатися.

Лише в цьому році я нарешті зрозуміла, що найпотужніший потенціал, який має реалізувати кожна жінка, який є в нас від народження, в якому живуть всі сили природи і який в мені, можливо, могутніше і акторської і педагогічного, я ніколи особливо не прагнула реалізувати. Адже це дивно ...

Фото: Юлія Полященко для Viva!

- Я розумію, як можна реалізовувати артистичний талант, розумію, про що мова йде, коли ти говориш про педагогіку - не дарма тебе запросили бути тренером в проект «Голос. Діти. »І на кожному концерті туру« Спасибі, мама »ти виступаєш разом з талановитими дітьми, яких сама і відбираєш в кожному місті. Давай зупинимося на таланті бути жінкою. Адже природний прояв - це сім'я, будинок, чоловік, діти. Чи бачиш ти себе в цій іпостасі?

Це саме традиційне бачення і дійсно найпрекрасніше для жінки, якщо вона щаслива в шлюбі і живе з чоловіком не тільки заради дітей або зі страху залишитися одній. Мій же випадок ускладнений попереднім досвідом. Тому для початку мені потрібно навчитися жити в іншому порядку дня, любити і культивувати в собі всі жіночі якості, а не ігнорувати їх. Це чудовий шлях. І у мене вже є перші успіхи (посміхається).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Могилевська про шоу "Голос.Деті": "Тіні Кароль і Потапу легше - у них є свої діти"

- Наприклад?

Я поїхала в тур подяки всім мамам України, який став гімном жіночій природі. Пісню «Спасибі, мама» і ще кілька композицій в кожному місті співають обдаровані дітки, яких я спеціально прослуховую і репетирую з ними. Оскільки у моїх подруг дітей поки немає, у мене не було досвіду спілкування з дітьми. Але завдяки туру я спілкуюся з малюками і багато для себе відкриваю: вони дивні у своїй щирості! Дуже радує, що у мене прекрасно виходить налагоджувати контакт з дітьми.

- Наташа, що ти можеш собі дозволити з того, чого раніше не дозволяла?

Я відмовилася приблизно від половини можливостей заробляти і реалізовувати проекти. Раніше я б так не надійшла. В цілому у мене стало вдвічі менше проектів. І рівно в стільки разів я стала щасливішою.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Тіна Кароль, Наталя Могилевська і Потап на кастингу на шоу "Голос.Деті-2"

- А якщо про якісь побутові речі?

Якщо раніше у мене було мінімум по два тренування в день, і я відчувала себе виснаженою, то сьогодні я роблю легку півгодинну прогулянку з собаками в швидкому темпі і цього, по-моєму, досить для жінки. Намагаюся щовечора закінчувати басейном.

- Ти працюєш кожен день?

Так, але якщо я відчуваю, що втомилася, їду в ліс. У мене є своя земля (я не дозволила собі в цьому році почати будівництво), там навіть немає паркану, але приїхати, сісти на пеньок і подивитися на свій улюблений ліс я вже можу. Кажуть, все, хто ще не закінчив будувати будинок, але мають землю, так і роблять. (Сміється)

- А що з їжею?

З їжею поки повний бардак, тому що не можу знайти правильне меню. Можу сказати одне: жити і сидіти на суворій дієті - це теж дискомфорт, напруга, які не принесуть радості ні мені, ні глядачеві (сміється). Тому має бути просто збалансоване харчування, і зараз я в процесі пошуку, що саме я собі дозволю, щоб нормально себе почувати. Я кинула палити, по-іншому сплю, менше навантажую себе тренуваннями. Поки організм не розуміє, що відбувається: розслаблятися йому остаточно чи ні (сміється)? Думаю, як його переконати, що все, що я роблю, - це точно на краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зоряна дієта: як худне Наталя Могилевська?

Тетяна Витязь

Слідкуйте за нашими новинами у СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ: Viva! в Facebook и ВКонтакте

Наташа, що з тобою відбувається сьогодні?
Чим дихаєш?
Таким роботом ти себе і відчувала?
Скільки часу ти пробула в Індії?
А що з коханим чоловіком?
І що ви думаєте?
Настільки незамінний був твій секретар?
Сміється) І мені тепер потрібна інша людина, розумієш?
Тобто паралель з 15 секретарками тут не доречна?
І ти виключаєш проміжний варіант в пошуку того єдиного?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»