Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як «видихнути» головний біль: 5 вправ

  1. Дихаємо як йоги: глибоко і повільно

Коли ми відчуваємо головний біль, то часто поспішаємо дістати упаковку таблеток. Хоча деколи їх може і не бути під рукою. Східні цілителі рекомендують при головному болю звернути увагу на своє дихання, змінюючи яке, ми, виявляється, можемо впоратися з мігренню без ліків.

Перенапруження, підвищена емоційність і тривога порушують дихання. І саме це часто є причиною мігрені. У таких ситуаціях потрібно налаштуватися на правильне дихання. Пропонуємо вам наступні розслаблюючі дихальні вправи, які допоможуть впоратися з головним болем.

estet estet

Дихаємо як йоги: глибоко і повільно

Вправа №1: Ритмічне дихання

Якщо у вас подих короткий і швидке, потрібно уповільнити його, зробивши довгий і повільний вдих. Повільно вдихніть, при цьому подумки вважайте до п'яти, і так само повільно видихніть. Зверніть увагу, як розслабляється ваше тіло.

Вправа №2: Глибоке дихання

Подумки уявіть точку нижче пупка. Спробуйте дихати нею, наповнюючи живіт повітрям зверху вниз, немов повітряна куля.

З кожним довгим, повільним видихом ви будете відчувати, як вас наповнює спокій.

Вправа №3: Візуалізація дихання

Сядьте зручно, закрийте очі і дихайте, насолоджуючись при цьому уявними картинками. Ця релаксація позбавить вас від напруги.

Дихайте в природному для вас ритмі, представляючи як ви вдихаєте аромат прекрасних квітів: ніздрі відчувають аромат, повітря легко проникає в легені, груди розширюється груди, а потім розширюється живіт. Видихаючи, намагайтеся позбутися від напруги.

Вправа №4: М'язова релаксація

Кілька разів глибоко вдихніть, а потім повільно видихніть. Подумки пройдіться по всьому організму. Розслабте області тіла, які максимально напружені.

Зробіть кілька кругових рухів головою і порухайте плечима вперед-назад, щоб м'язи розслабилися. Зробіть глибокий вдих і повільно видихніть. Цей метод допоможе позбутися від головного болю. Також можна включити заспокійливу музику для повного релаксу.

Вправа №5: Ментальна релаксація (кероване уяву)

Цей дієвий спосіб варто практикувати частіше. Виконуючи цю вправу, ви відновлюєте гармонію між розумом і тілом. Уявні приємні образи допомагають налаштуватися на позитив. У процесі сеансу важливо прибрати внутрішній негатив, який нерідко є джерелом болю.

5 попереджувальних сигналів: про що говорить біль в різних частинах голови?

Попереджувальних сигналів: про що говорить біль в різних частинах голови?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»