Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Болять зуби після відбілювання - що робити і як знизити чутливість?

  1. Причини підвищення чутливості зубів після відбілювання
  2. Скільки часу після процедури можуть хворіти зуби?
  3. Як знизити чутливість в домашніх умовах?
  4. Пасти проти підвищеної чутливості
  5. Ополіскувачі і гелі з фтором
  6. народні рецепти
  7. інші способи
  8. стоматологічні процедури
  9. Дієта при підвищеній чутливості зубів

Красива посмішка здатна підкорити серця навіть самих скептично налаштованих до вас людей. Білосніжна краса і рівний ряд зубів не може не радувати свого власника. В останні роки саме на процедуру відбілювання в стоматології в рази підвищився попит у населення. Інтерес до неї проявляється і тому, що зустрічають нас не тільки по одежинці, але й по красивою усмішці.

Причини підвищення чутливості зубів після відбілювання

Відбілювання зубного ряду - це процедура, яка подарує вашій посмішці чисто естетичну красу, але не додасть здоров'я зубам Відбілювання зубного ряду - це процедура, яка подарує вашій посмішці чисто естетичну красу, але не додасть здоров'я зубам. Її не рекомендується проводити людям з підвищеною чутливістю зубної емалі. Хоча стоматологи можуть запропонувати більш щадну методику.

Процедуру по відбілюванню зубів можна виконувати в клініці і в домашніх умовах. Потрібно відзначити, що в останньому випадку можна і не добитися бажаного результату, а лише пошкодити емаль.

Скільки часу після процедури можуть хворіти зуби?

Больові відчуття після проведення процедури можуть викликати побічні ефекти у вигляді роздратування ясен і зубного болю (рекомендуємо прочитати: як і якими засобами заспокоїти зубний біль? ). Фахівці не можуть точно пояснити причину такого неприємного ефекту, бо рівень чутливості у кожного різний. Найчастіше ломить зуби по завершенню процедури, але іноді пацієнт відчуває дикий біль під час впливу на зубну емаль, а інтенсивність відчуттів знижується тільки після припинення чистки.

Коли біль проявляє себе навіть в ході маніпуляції, стоматолог припиняє дію на емаль. Основний відбілюючий компонент - активний кисень, сила якого спрямована в глибину тканини, дратівливо впливає на зубні нерви. Через кілька хвилин, лікар робить ще одну спробу, але в цей раз він використовує менш концентрований склад і скорочує час впливу. У більшості випадків після такої корекції біль в зубах зникає.

Якщо зуби болять після проведення маніпуляції, то фахівець повинен визначити причину побічного ефекту Якщо зуби болять після проведення маніпуляції, то фахівець повинен визначити причину побічного ефекту. Найчастіше до підвищеної чутливості зубів призводить недотримання рекомендацій стоматолога, зокрема, вживання продуктів з підвищеною кислотністю, які дратівливо впливають на ослаблену емаль. Іншими провокуючими факторами болю можуть стати:


  • холод;
  • тепло;
  • фізичний контакт;
  • захворювання внутрішніх органів.

Що робити, коли зуби болять? Як зняти такі неприємні больові синдроми? Лікарі рекомендують використовувати спеціальні пасти і ополіскувачі, виключити з меню гарячі, холодні, гострі і кислі страви і напої. Ще одним подразником вважається тютюновий дим. Після проведення процедури в домашніх умовах, пацієнти частіше скаржаться на присутність зубного болю, яка довго не проходить.

У стоматологічній клініці, перш ніж приступити до процедури відбілювання, лікар уважно оглядає порожнину рота на виявлення карієсу, відколів і тріщин емалі, якість пломбувати матеріалу. Тільки після цього приймає єдино правильне рішення - проводити процедуру або усувати виявлені дефекти.

Будинки такі вади можуть бути не визначені або ж просто будуть зігнорованими. Експериментувати з відбілюванням зубів не варто, тому що можна не тільки викликати біль в зубах, але і довести ситуацію до пульпіту.

Як знизити чутливість в домашніх умовах?

Знизити чутливість зубів в домашніх умовах можна, але краще спочатку порадитися з фахівцем. Огляд ротової порожнини дозволяє стоматолога правильно підібрати засіб, який найбільш ефективно покаже очікувані результати. Дотримуючись всіх його рекомендацій, вдається минути побічні ефекти і насолоджуватися білизною зубного ряду. Сьогодні пропонують безліч різноманітних паст, ополіскувачів порожнини рота, мазей і гелів, що сприяють зниженню чутливості на дратівливий чинник.

Пасти проти підвищеної чутливості

Найбільш часто для цієї мети використовують зубну пасту, яка під дією хлориду калію або ацетату стронцію може прибрати неприємні відчуття в роті, знизити чутливість відкритих нервових закінчень в дентинних канальцях. Така паста дає хороші результати завдяки:

  • відновленню нормального рівня мінералізації емалі під впливом фтору або гідросіапатіта;
  • закриття дентинних каналів.

Використання паст показує хороші результати після проведення маніпуляції по відбілюванню зубного ряду. В результаті відбувається незначне пошкодження емалі і оголення нервових закінчень. У більшості випадків, такі наслідки і підвищують чутливість зубів до зовнішніх чинників. Курс лікування - 1 місяць.

Ополіскувачі і гелі з фтором

Ряд ополаскивателей і гелів з фтором, за умови регулярного їх використання, допомагають знизити чутливість зубів на холод, кислоту і тепло. До їх складу входять такі елементи:

Застосовувати ополіскувачі рекомендується після кожного прийому їжі. Скільки днів можна використовувати гелі стоматолог вказує в індивідуальному порядку, беручи до уваги рівень чутливості. Не варто нехтувати його рекомендаціями, щоб не стимулювати витончення емалі.

Хороший ефект показують лікувальні гелі за рахунок вмісту в їх складі активних фтористих з'єднань, що сприяють зміцненню емалі зубів, вірніше, її кристалічної решітки. Під їх впливом утворюється мінеральний шар, який виконує захисну функцію і перешкоджає утворенню карієсу. Використовувати його можна лише 1-2 рази на рік.

народні рецепти

Потрібно відразу відзначити головне правило - щоб зберегти свою білосніжну усмішку і здоров'я зубів, найкраще регулярно відвідувати стоматологічний кабінет і своєчасно позбавлятися від найменших дефектів емалі. Деякі вирішують віддавати перевагу народним рецептам або ж купують засоби для домашнього використання, вважаючи їх менш безпечними. Перш ніж зважитися на такий крок, потрібно враховувати ряд нюансів.

Фахівці запевняють - домогтися ефекту повної білизни в домашніх умовах неможливо Фахівці запевняють - домогтися ефекту повної білизни в домашніх умовах неможливо. Тільки правильне використання засобу здатне подарувати білосніжну усмішку. Будь-яка методика по відбілюванню зубів в домашніх умовах истончает емаль зуба, підвищуючи ймовірність розвитку чутливості. Для цього необхідно підготуватися до процедури і правильно зміцнити емаль:

  1. Хороші результати показує масло чайного дерева. Проводьте ополіскування щодня вранці склянкою теплої води з додаванням кількох крапель олії.
  2. Сприяють використання молочних продуктів, свіжі овочі і фрукти.
  3. Харчова сода. Візьміть щіпку соди і змішайте її із зубною пастою. Нанесіть склад на щітку і чистіть зуби протягом 3 хвилин. Таку процедуру можна проводити 1 раз в тиждень.
  4. Перекис водню. Більшість гелів для зубів виробляють на її основі. Систематичне їх використання дозволяє зберегти гарну білу посмішку.
  5. Деревна зола. Відмінний і ефективний абсорбент, який виконує функцію відбілювання. Досить нанести золу на зубну щітку і почистити зуби. Використовувати цей метод не рекомендується частіше, ніж 1 раз в тиждень.

інші способи

Сезон дозрівання ягід кожен з нас може застосувати в благородних цілях для своїх зубів Сезон дозрівання ягід кожен з нас може застосувати в благородних цілях для своїх зубів. Не всі знають, що плоди, що ростуть на присадибній ділянці, можуть не тільки наповнити організм необхідними речовинами і вітамінами, а й подарувати білизну нашим зубам.

  • Лідируюче місце займають полуниця і суниця. Свіжі ягідки мають властивість відбілювання зубів. Ця смачна паста в силі подарувати кожному гарну посмішку.
  • Друге місце дісталося кавуну з м'якою і червоною м'якоттю. Їжте його в достатній кількості, адже крім білизни зубів він дозволить вам відновити мікрофлору кишечника, очистити жовчні протоки, зміцнить серцевий систему і наповнить організм енергією на весь рік. Не перестарайтеся.

стоматологічні процедури

Сучасна стоматологія може похвалитися кількома ефективними способами по відбілюванню зубів без шкоди для емалі. Самою дорогою процедурою в сучасній стоматології вважається лазерна, вартість якої сягає 2000 доларів. Незважаючи на дорожнечу, багато клієнтів стоматологічної клініки, дійсно доглядають за своїми зубами, віддають перевагу саме процедурі із застосуванням лазера. Причина цього досить проста - найбільш швидкий і безпечний ефект.

Дієта при підвищеній чутливості зубів

Біль при підвищеній чутливості зубів не може подобатися. Стоматологи, крім перерахованих вище рекомендацій, радять деякий час дотримуватися особливої ​​дієти. У раціоні повинні бути присутніми продукти з вмістом вітаміну А, фосфору і калію.

Отже, корисні овочі і фрукти при гіперчутливості зубів:

  • морква;
  • молоко і молочна продукція;
  • риба;
  • морська капуста;
  • зелень;
  • гарбуз;
  • цикорій;
  • цибуля;
  • яблука.

Розвитку чутливості також сприяють продукти з високим вмістом цукру і кислот. Після кожного прийому їжі обов'язково попестити рот теплою питною водою.

Підтримайте нас в соціальних мережах:

Як знизити чутливість в домашніх умовах?
Скільки часу після процедури можуть хворіти зуби?
Що робити, коли зуби болять?
Як зняти такі неприємні больові синдроми?
Як знизити чутливість в домашніх умовах?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»