Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Воші платтяні: опис, симптоми, способи виявлення, шкода, методи знищення, відео

  1. опис паразита
  2. Симптоми присутності вошей
  3. способи виявлення
  4. методи боротьби
  5. Причини появи вошей (відео)
  6. Як відбувається зараження
  7. Шкода від паразитів
  8. Як виглядають укуси вошей (відео)

Як позбутися від платтяних вошей Як позбутися від платтяних вошей? Є кілька методів боротьби з паразитами. Представлений тип комах має деякі відмінності з видом, що живуть в волоссі.

опис паразита

Воша платтяної виду - небезпечний паразит. У деяких випадках він може переносити таке серйозне захворювання, як висипний тиф.

Назва комаха отримало через те, що воно живе на одязі. При цьому яйця шкідник відкладає на ворсі і в складках одягу. Харчування комах відбувається в той час, коли вони переходять з одягу на шкіру. Потім воші повертаються назад.

Платтяні комахи є більш молодий еволюційно вид, ніж головні. Це обумовлено тим, що одяг як предмет для проживання, з'явилася пізніше, а волосся на тілі людини були завжди.

Воша має особливий ротовий апарат у вигляді колючої голки. Він укладений в м'яку трубку, яка виходить з ротової порожнини. У слині паразита присутній особливий фермент, що перешкоджає згортання крові.

У слині паразита присутній особливий фермент, що перешкоджає згортання крові

Симптоми присутності вошей

Натільні воші знаходяться в ковдрах, постільній білизні, матрацах і швах одягу. Визначити наявність паразита простіше, ніж головного, так як він володіє великим розміром. У довжину доросла особина досягає 5 міліметрів. Воші віддають перевагу антисанітарний умов і бавовняних тканин. Шукати комах рекомендовано в складках одягу людини. Зростання гнид стимулює тепло людського тіла.

На практиці воша часто плутають з клопом. Основні симптоми її наявності:

  • свербіж або відчуття, що вас хтось кусає;
  • наявність в складках одягу гнид і хітинового покриву.

способи виявлення

Виявити воша непросто. Зазвичай вона ховається в складках одягу і швах постільної білизни. Гниди варто шукати на ворсинках тканини. Яйця можуть розташовуватися і на тілі людини (на Пушкова волоссі).

Воші відрізняються високою плодючістю. Самка може відкласти до 300 яєць. За один прийом воша здатна випити до 2 міліграмів крові. У пошуках об'єкта для харчування паразит може пересуватися зі швидкістю 30 міліметрів в хвилину.

методи боротьби

Якщо діяти правильно, воші підуть за один день. Найпростіше звернутися в спеціальну службу. Вона пропонує найпотужніші методи. В результаті воші йдуть вже через пару годин.

У домашніх умовах лікування ведеться зазначеними нижче методами.

  • Ретельно вимийте, використовуйте спеціальний шампунь або крем. Почекайте деякий час і змийте речовина.
  • Зніміть одяг, покладіть її в пральну машину і додайте засіб від вошей. Якщо такого не виявиться під рукою, використовуйте дігтярне мило або оцет. Далі слід випрати одяг при максимально високій температурі. Ідеальний варіант - хімчистка або кип'ятіння.
  • Якщо ви побачили симптоми наявності паразитів, поміняйте одяг на чисту. Також вам варто перебрати шафи і провітрити на вулиці залежалися речі.

Воші не люблять чистоту, тому бажано змінити всюди постільна білизна. Після зараження старий одяг надягати не варто.

Причини появи вошей (відео)

Лікування укусів полягає в обробці уражень шкіри бальзамами виду «Зірочка» або спиртовим розчином. Якщо відзначаються алергічні реакції, необхідно провести симптоматичне лікування, прийом протинабрякових, знеболюючих і засобів від головного болю. Також слід дати хворому антигістамінні препарати.

Важливо знати, що лікування наслідків укусів паразитів досить складне. Тому доцільно вживати профілактичні заходи:

  • намагайтеся не перебувати в місцях великого скупчення людей;
  • не контактує з неохайними людьми;
  • користуйтеся тільки своїм одягом і засобами індивідуальними гігієни;
  • НЕ ночуйте в сумнівних місцях;
  • якщо у вас є діти, навчайте їх правилам гігієни і санітарії.

Якщо дотримуватися цих правил, воші навряд чи з'являться. Тоді і з педикульозом боротися необхідність відпаде.

Як відбувається зараження

Воші малорухливі, але це не заважає їм швидко поширюватися серед людей. В основному передача паразитів йде при близькому контакті. Ще одна можливість отримати комаха - використання чужої одягу. Зараження часто відбувається в наступних місцях:

  • наметах, окопах;
  • дитячих установах;
  • громадському транспорті;
  • в туристичних походах;
  • дитячих таборах;
  • готелях;
  • місцях, де ночують безхатченки;
  • таборах біженців;
  • громадських лазнях.

Важливо! Симптоми зараження ви можете побачити навіть після відвідування відкритого водоймища. Паразити можуть жити у воді протягом 2 діб. Зазвичай випадки зараження з водойм спостерігаються в Бангладеші та Індії.

Таким чином, симптоми появи комах в одязі можуть з'явитися після відвідування будь-яких місць, де спостерігається велике скупчення людей. Але найпростіше передача паразитів здійснюється через одяг.

Але найпростіше передача паразитів здійснюється через одяг

Ми вам також пропонуємо дізнатися про шляхи зараження і способи лікування лобкового педикульозу , Прочитавши відповідну статтю на нашому сайті.

Шкода від паразитів

Лікування вошей слід вести своєчасно. Паразити небезпечні і є переносниками цілого ряду небезпечних захворювань, наприклад, поворотного і висипного тифу.

Харчування комахи здійснюється 3 рази на добу. При цьому людина відчуває дуже неприємні відчуття. Якщо паразитів багато, господар буде відчувати свербіж, іноді його просто неможливо терпіти.

Безпосередньо на шкірі шкідник не живе. Часто він ховається в складках одягу, а на людину перестрибує тільки на короткий час з метою отримання їжі.

Крім інфекційних хвороб паразити негативно впливають на стан шкіри людини. Часто люди розчісують укушені місця. В результаті утворюються гнійники, нариви і фурункули. Це часто призводить до важких форм шкірних хвороб, дерма може ущільнюватися, тріскатися, утворюються пігментні плями.

Як виглядають укуси вошей (відео)

Присутність вошей на одязі не тільки неприємно, але й небезпечно. Якщо ви виявили неприємних гостей, слід негайно почати лікування.

Відгуки та коментарі

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»