Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як вивести бліх у кошеняти?

  1. Які препарати можна застосувати
  2. Народні рецепти та інші засоби

Власники домашніх вихованців часто стикаються з проблемою, як вивести бліх у кошеняти. Ці кровососи змушують малюка дуже страждати від їх укусів, тварина постійно свербить і поводиться неспокійно.

Якщо бліх дуже багато, то у кошеняти може навіть випадати шерсть. Блохи можуть покусати і людини, до того ж вони можуть переносити віруси або інфекцію. Тому слід позбавлятися від цих паразитів і як можна швидше.

Які препарати можна застосувати

Способи лікування будуть залежати від того, який вік у кошеняти: якщо йому ще не виповнився місяць і його годує кішка, то це завдання буде складніше. Адже кішка постійно облизує кошеня, тому його не можна обробляти спеціальними препаратами. Їх вміст потрапить в організм кішки, а звідти через молоко до малюка, це може привести до його отруєння.

В цьому випадку слід ретельно вичісувати шерсть м'якою гребінцем, найкраще це робити на поверхні, застеленій білою тканиною В цьому випадку слід ретельно вичісувати шерсть м'якою гребінцем, найкраще це робити на поверхні, застеленій білою тканиною. Тоді комах можна буде зібрати і розчавити їх, але робити це треба швидко, адже блохи вміють стрибати і можуть швидко втекти.

Можна їх висипати в ємність, наповнену теплою водою, в яку налити будь чищення речовина, в такому розчині блохи швидко загинуть.

Якщо малюкові вже виповнився місяць і він відлучений від матері, можна його викупати, використовуючи спеціальний шампунь для кошенят. У ємність з теплою водою, приблизно 1 л, додають 1 мл шампуню, розмішують до появи піни.

Малюка акуратно поміщають в воду, треба намагатися, щоб вода не потрапила йому в вушка, носик і очі. Приблизно через 4 хвилини кошеня слід добре обмити чистою теплою водою. Потім його загортають в рушник і висушують, щоб він не замерз.

Якщо тварині вже 2 місяці і більше, то його можна купати з шампунем, який підходить і дорослим котам.

У ветеринарній аптеці можна придбати спеціальний засіб Фіпроніл, воно буває як спрею, тоді кошеня їм просто обприскують. Для цього вихованця слід тримати за загривок, а засіб злегка розпилюють на спині і на животі.

Якщо препарат в краплях, то його капають на холку кошенятам, це зручно робити за допомогою піпетки. Процедуру проводять 1 раз на місяць, мити кошеня після цього не можна. Є ще спеціальна пудра, яку треба акуратно розсипати по шерсті, а потім втерти в шкіру вихованця, після цього малюка треба хвилин 15 потримати на руках, щоб він себе не облизував. Але такий засіб буває не дуже ефективним, якщо у малюка довга шерсть.

Перед застосуванням будь-якого засобу треба уважно вивчити інструкцію, яка до нього додається Перед застосуванням будь-якого засобу треба уважно вивчити інструкцію, яка до нього додається. Не можна змішувати кошти, треба використовувати що-небудь одне: або шампунь, або спрей.

Якщо препарат використовується вперше, то краще взяти дозу трохи менше, ніж зазначено в інструкції, так як організм малюка може відреагувати на нього негативно.

Треба стежити за тим, щоб кошеня не облизував свою шерсть після нанесення якого-небудь препарату, інакше він може отруїтися. Якщо отруєння все-таки відбулося, а у тварини почалася блювота, можна розчинити у воді ¼ таблетки активованого вугілля і дати попити тварині.

У разі погіршення стану, кошеня треба терміново показати ветеринарному лікарю.

При використанні будь-якого протівопаразітное кошти обов'язково треба дотримуватися запобіжних заходів. Процедури слід проводити в рукавичках, уникати потрапляння препарату в очі або на слизову, як у кошеняти, так і у господаря. Якщо в будинку знаходиться кілька кошенят, то видаляти бліх необхідно відразу у всіх.

Народні рецепти та інші засоби

Можна спробувати виводити бліх народним способом, для цього в тазик наливають теплу солону воду (в розрахунку 1 ст. Л. Солі на склянку води). Маленького вихованця занурюють у воду, щоб голова його була зверху, процедура триває близько 10 хвилин.

Можна вологу шерсть натерти Дегтярний милом, а приблизно через 10 хвилин змити великою кількістю чистої води. Після цього кошеня витирають і ретельно розчісують дрібної густим гребінцем, щоб видалити не тільки дорослих паразитів, але і їх личинок.

Таку процедуру можна проводити кілька разів на місяць, поки паразити не зникнуть повністю Таку процедуру можна проводити кілька разів на місяць, поки паразити не зникнуть повністю.

Можна по дому розкласти пучки свіжої полину або лепехи, запах цих рослин здатний відлякати бліх. Корисно буде приготувати і відвар з трави полину або пижма.

Для цього на склянку окропу достатньо взяти 1 ст. л. висушеної і подрібненої трави. Готовим відваром пухнастого малюка протирають кожен день.

Досить 5 процедур, щоб позбутися від комах. Для кошеня можна пошити маленький матрацик, підійде бавовняна тканина, і набити його свіжими тирсою, блохи такий запах також не люблять.

Якщо кошеня дуже маленький, а бліх у нього не дуже багато, перевагу слід віддавати вичісування шерсті і знищення бліх вручну.

Краще в цьому випадку відмовитися від препаратів і не піддавати здоров'я маленького вихованця небезпеки.

Обов'язково треба зробити вологе прибирання у всьому будинку із застосуванням дезінфікуючих засобів. Особливо ретельно слід прибирати ті місця, де маленька тварина спить і гуляє.

Треба добре почистити всі м'які меблі, килими, одяг і взуття, це допоможе максимально позбавитися від шкідливих комах.

В якості профілактики для маленьких кошенят з 3 місячного віку можна придбати нашийник проти бліх. Його можна надягати, коли маленький вихованець буде гуляти на вулиці, таке пристосування буде відлякувати комах.

Але навіть якщо тварина не виходить на вулицю, бліх в приміщення можуть принести люди на одязі та взутті, тому нашийник будинку краще не знімати, він захистить пухнастого малюка від паразитів.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»