Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Кориця: користь і шкода

  1. Як правильно зберігати корицю

Кориця - це спеція, завдяки якій блюда набувають особливого аромату і смакові якості. Родина кориці - Шрі-Ланка, Бразилія і Індія. Порошок, який ви додаєте в випічку, виготовлений з кори і дрібних гілок цього чарівного дерева.

Порошок, який ви додаєте в випічку, виготовлений з кори і дрібних гілок цього чарівного дерева

користь кориці

Давним давно, кориця була дорожче золота. Весь секрет не тільки в її вишуканий смак і аромат, але і в корисних властивостях цієї спеції. Кориця використовується в Аюрведе для лікування таких захворювань як застуда, розлад шлунка і спазми. Також вона допомагає відновити енергетичний баланс і забезпечує організм енергією.

Користь кориці меленої полягає в наступному:

  • 1/2 чайної ложки кориці в день може знизити рівень шкідливого холестерину
  • Кориця може допомогти в лікуванні цукрового діабету 2 типу, знижує рівень цукру в крові і збільшує кількість інсуліну в організмі.
  • Кориця має протигрибкові властивості, вона вбиває бактерії, що викликають кандидоз
  • Кориця допомагає зменшити кількість ракових клітин, а також є відмінним профілактичним засобом онкології
  • Лікування корицею і медом артриту дає приголомшливий ефект, ця суміш позбавляє від болю
  • При додаванні в їжу кориця пригнічує ріст бактерій і псування продуктів, ця спеція є природним харчовим консервантом.
  • Запах кориці підвищує когнітивні функції і пам'ять.
  • Кориця позбавляє від головного болю і мігрені
  • Користь кориці для схуднення дійсно є, але лише в разі, якщо ви будете правильно харчуватися. Також ви можете сісти на дієту кориця і мед , Вона ефективна і корисна

А як на рахунок шкоди кориці?

Як і будь-яка інша спеція, кориця шкідлива в більших кількостях, але якщо ви будете додаватися щіпку в каву або кефір щодня, шкоди точно не буде. Що стосується шкоди, то вона не викликає будь-яких негативних реакцій, якщо дотримуватися дозування і не переборщувати з її вживанням. Багато хто думає, що вона прискорює обмін речовин і починають вживати її у великих кількостях, але від цього не буде толку. Кориця дійсно впливає на обмін речовин, але приймати її потрібно потроху.

Користь кориці меленої, яка продається в пакетиках, набагато менше ніж в тій, яка в паличках.

Користь кориці до тому, що вона містить в собі 3 цінних компонента - спирт коричневий, ціннамілацетат і альдегід. Кориця допомагає позбутися від уже виниклих тромбів, які утворюються в судинах, також вона знижує холестерин.

Властивості меленої кориці дивують! Буде корисна ця спеція і тим, хто більш діабетом, так як завдяки їй організм не так сприйнятливий до інсуліну. Також кориця здатна відновлювати роботу шлунково-кишкового тракту і виводити сіль. Своїм ароматом кориця здатна посилити активність рецепторів, поліпшити реакцію і активізувати роботу мозку. Додавайте в каві хоча б дрібку кориці щодня і ви побачите, що стали набагато бадьоріше.

Кориця знижує холестерин, а також виводить солі кислот. У день достатньо вживати половинку чайної ложки цієї спеції.

Як правильно зберігати корицю

Як зберігати корицю? Корицю можна зустріти як у вигляді паличок, так і порошку. Другий варіант зберігається менше - півроку. Палички зберігають свої властивості і аромат набагато довше, цілий рік, але лише при правильному зберіганні. Вони повинні знаходитися в прохолодному місці, бажано в скляній ємності.

Кориця: застосування

Сьогодні кориця використовується в декількох сферах. Її додають в блюда, косметику, використовують для проведення ароматерапії. Корицю можна додати куди завгодно - в чай, каву, салат, кашу, випічку, шоколад, і навіть в м'ясні страви.

Для підвищення працездатності рекомендується вдихати свіжу корицю хоча б раз в день. Це не тільки дозволить вам бути завжди енергійною і здоровою, а також завжди тримати себе в тонусі, стрункою і красивою. Використовуйте корисні властивості кориці разом з найефективнішими дієтами для схуднення.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»