Мати гарні кучеряве волосся - мрія кожної дівчини, яка такими локонами похвалитися не може, для того щоб створити милі і витончені кучерики, вони готові годинами стояти перед дзеркалом з плойкою або мучитися з накручуванням бігуді.
Все це, звичайно, реально, але лише для особливого свята або торжества, кожен день такими речами не побалуешь, а мати об'ємні, красиві і жіночні кучері хотілося б кожен день.
Саме з цією метою вже досить давно була винайдена хімічна завивка, яка під дією специфічного речовини впливає на структуру волосся таким чином, що вони кардинально змінюють свій зовнішній вигляд: з прямих безформних локонів перетворюючись в природні та охайні завитки.
Отже, як ви вже, напевно, здогадалися, під хімічної завивки розуміється спеціальна процедура, в результаті якої шевелюра на довгий час залишається кучерявої.
Існує величезна безліч різних видів і підвидів даної процедури, від яких і залежатиме кількість часу, яке ці новоспечені кучерики будуть триматися.
Наприклад, зазвичай цей проміжок може досягати від одного до шести місяців, що досить пристойно, адже в цей час не доведеться постійно користуватися всілякими плойками і прасування.
Першим, хто додумався запропонувати жінкам такий спосіб завивки, став Карл Несслер, це було ще на зорі XX, саме тоді талановитий перукар винайшов спеціальний склад речовини, яка, звичайно, не обіцяло залишити волоски в цілості й схоронності, але зате надавало їм обожнюваний кучерявий вид .
І, хоча процедура впливала на волосся дуже негативно, подкашівая їх здоров'я і природну красу, багато жінок вирішувалися на її проведення, адже мрії про стійкі кучерях не давали спокою.
Як стверджують фахівці даної області, зараз ситуація в корені змінилася, хімія для волосся не тільки не несе особливої шкоди, але ще і може принести користь в окремих випадках!
Засоби, які тепер використовуються для завивки волосся, мають досить щадний склад, який фактично виключає шкідливий аміак, лужні компоненти, а кислоти, які необхідні для завивки, підбираються індивідуально, вони надають мінімальний негативний вплив.
Звичайно, інформація багатообіцяюча, але віриться в неї багатьом дівчатам з працею, тому ми спробували розібратися в тому, чи так все прекрасно, як про це говорять.
Хімічна завивка волосся: що це таке і з чим її їдять?
Як же здійснюється сама процедура, адже цікаво зрозуміти, яким чином, виходить так, що волоски з прямих локонів перетворюються в різноманітні колечка, які довгий час не втрачають своєї форми, виглядають натурально і легко укладаються!
Як ми вже говорили, для хімічної завивки використовують спеціально створений склад, який на клітинному рівні проникає в структуру волоска і розм'якшує його речовина, природні сполуки руйнуються.
Таким чином, волоски стають підготовленими для «ліплення»: в цей час їх накручують на різноманітні пристосування для волосся, в залежності від вибору яких, будуть виходити той чи інший вид хімічної завивки.
Коли шевелюра набуває певний вид, їх обробляють спеціальним розчином, який фіксує їх в новому «Кучерявий» положенні. Коли бігуді або інші пристосування знімають, волосся, в результаті, продовжують тримати кучеряву форму довгий час.
Звичайно, з кожним роком процедура хімічної завивки волосся, не втомлюється удосконалюватися, звідки з'являються все нові і нові види, проте, основний принцип залишається тим самим, змінюються лише тільки пристосування - бігуді або склади коштів.
Для того щоб ефект від проведеної завивки виправдав ваші очікування, потрібно звернутися до досвідченого майстра, який зможе без проблем впоратися з поставленим завданням, адже саме від його майстерності, буде залежати результат.
Зробити хімію в домашніх умовах реально тільки в тому випадку, якщо за справу візьметься професіонал, недосвідчена людина може лише нашкодити волоссю, перетворивши їх в даний «гніздо». Чому так?
Справа в тому, що хімічна завивка підходить далеко не всім, хороший майстер, перш ніж почати процедуру, повинен оцінити стан вашого волосся, адже для пошкодженого і ослабленого, завивка може стати фатальною.
Крім цього, чутлива шкіра голови може не прийняти спеціальний склад розчину, тому важливо перед початком проведення процедури, провести спеціальний тест: на маленькій прядки волосся і на невеликій ділянці шкіри.
Якщо все пройшло добре, то можна продовжити виконання процедури. Також важливо знати, що хімічну завивку ні в якому разі не можна проводити на волоссі, які тільки перенесли фарбування або знебарвлення, до того ж під час створення кучериків, пофарбовані локони можуть сильно змінити свій колір.
На результат впливають багато факторів, навіть температура приміщення, ось чому так важливо звертатися до досвідченого професіонала. На виході повинні вийти пружні і злегка вологі колечка. Якщо волоски занадто сухі, то речовина передержали, а волосся попалили, а якщо кучері занадто мокрі і толком не тримають форму, значить, завивка знову-таки не вдалася.
Який вид хімічної завивки вибрати?
Існує величезна кількість видів хімії, наприклад, найпоширеніші з них це - спіральна, велика, «мокра» і легка. Крім них, є й інші варіанти, в залежності, від вибору яких буде залежати зовнішній вигляд ваших локон.
Наприклад, спіральна завивка відрізняється специфічним видом використовуваних бігуді, які мають спіральний вигляд: волосся під час накручування скручуються в джгути, в результаті чого виходять досить дрібні, але щільні і чіткі кучерики.
Такий вид завивки, найчастіше віддають перевагу молоді дівчата, адже з їх використанням виходить молодіжний вид зачіски. «Мокру» хімію ще іноді називають вертикальною, адже локон волосся, в результаті її виконання, виходить пружним і завитим по всій його довжині. Такий ефект досягається за допомогою спеціальних бігуді - коклюшек.
Легкий варіант, який виходить самим щадним для волосся, ще називають «дитячою» хімією, в результаті виходять полегшений варіант завивки. Така зачіска тримається менше, але і шкідливий вплив на волосся виявляється мінімальним.
Взагалі, важливо вгадати з правильним підвидом хімії, в такому випадку ви зможете принести їм навіть користь: наприклад, занадто жирне волосся можна трохи підсушити, а неслухняні локони стають акуратними, їх легко укладати.
Що стосується довжини волосся, то хімія прекрасно підходить для довгих, коротких або середніх волосся, але слід враховувати, що після її проведення, локони підскочать на кілька сантиметрів вгору. Природно, зачіска стають об'ємніше, тому вона відмінно підходить для дівчат з рідкісними і тонкими волоссям.
Пам'ятайте, що після застосування хімії для волосся, вони зажадають особливого догляду: спеціальні засоби, що живлять маски і бальзами.
Хімічна завивка волосся: що це таке і з чим її їдять?Який вид хімічної завивки вибрати?
Хімічна завивка волосся: що це таке і з чим її їдять?
Чому так?
Який вид хімічної завивки вибрати?