Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Ловля окуня на гуму

  1. Ловля окуня на їстівну гуму В першу чергу розберемося, в яку пору року краще ловити окуня цим методом,...
  2. Ловля на фанатик - larva гроза окуневих
  3. Основні типи монтажу приманок
  4. Як посилити запах силіконових принад

Ловля окуня на їстівну гуму

Ловля окуня на їстівну гуму

В першу чергу розберемося, в яку пору року краще ловити окуня цим методом, але з застереженням, що це не означає відсутність клювання в інші періоди. Дуже часто ними користуються в взимку і восени. Взимку тому як вибір приманок в цілому обмежений і кілька мізерний. В осінній період привабливий своєю грою, так само, як і в весняний, під час жора.

Влітку так само активно використовується, особливо в моменти бесклевья, коли вертушки або болісно «Мовчать». При підборі якоїсь конкретної гуми для окуня в першу чергу слід приділяти увагу на 2 складові: це розмір і колір. Вага в даному випадку не грає вирішальної ролі, так як здебільшого використовують грузила чебурашки, кулі та інші, які надають основну масу. Маса вантажу вибирається в залежності від тесту спінінга.

При цілеспрямованої полюванні на смугастого вибирають приманки розміром поменше, ніж на щуку, тобто 10 см використовуються вкрай рідко. Вони звичайно будуть працювати, адже ця риба дуже жадібна і часто намагається з'їсти видобуток свого обсягу, але правильніше брати приманки до 65 мм, це прекрасний баланс між вартістю, розміром і універсальністю. На 65 мм клює не тільки наш матрос, але і судак, щука та інші хижаки.

Одними з кращих квітів, які працюють практично при будь-яких умовах вважається колір коли, морквяний, колір машинного масла і інші. Так само вони привабливі не тільки своїм забарвленням і грою, а також і запахом. Найчастіше це запах «креветка», яким обробляють більшість приманок всіх виробників. Нижче в статті ми написали керівництво, як оновити запах гуми, для поліпшення ефекту.

Ловля на лаки джон

Ловля на лаки джон

Марка Lucky John присутній на ринку дуже давно. У далекому 1988 році багаторазовий чемпіон Латвії заснував невелику компанію, що завоювала світовий ринок і визнання, ставши одним з лідерів по виробництву різних приманок: гуми, воблерів, блешень.

Не дарма на сьогоднішній день ця марка користується заслуженим попитом у рибалок всіх країн: низька вартість та наявність при цьому відмінних показників по уловістость і поклевкам. І дійсно, якщо подивитися на модельний ряд лаки Джона, то стає зрозуміло, що у них є все, з ціною на будь-який гаманець.

Найвідоміші окуневі і щучі приманки Tioga (ТИОГ), Ballist (баллист), Mister Greedy (містер гриди) стоять в районі 170 руб. / Упаковка, з кількістю 7 шт. Дані види любить різна риба, в тому числі щука, судак і окунь.

Майте в запасі як мінімум кілька колірних забарвлень: для лову в сонячні і похмурі дні. Правило говорить про те, що темні кольори використовуються в світлий час доби, в сонячну погоду. Якщо ж на погода похмура або на небі є хмари, то пробуйте гуму світлішою. У будь-якому випадку, пробуйте різні кольорові гами і монтажі, з основними з них ви ознайомитеся нижче.

Ловля на фанатик - larva гроза окуневих

Ловля на фанатик - larva гроза окуневих

Саме поняття їстівна гума прийшло до нас із далекої Японії. Звичайно, це не пов'язано з тим, щоб її міг їсти людина, або ж при попаданні в організм людини вона не принесла шкоди. Така властивість було «щеплено» з метою турботи про форель, яку ловлять в певній частині Японії. Справа в тому, що якщо форель відкусить частину гуми і проковтне її, то шлунок не впорається і риба загине. Саме тому стали використовувати спеціальні добавки.

Але це зіграло вирішальну роль для завоювання Російського ринку. Під час атаки хижак, який рухається природними інстинктами, намагається проковтнути здобич, або як мінімум не втратити її з пащі. Якщо в момент захоплення він відчує підступ, то відразу ж постарається позбавитися від цього, що і відбувається з гумою, в якій немає їстівних добавок.

В іншому випадку, рецептори будь-якого хижака, зрозумівши, що в роті саме видобуток, а не щось інше, дають команду не випускати їжу з пащі. Отримуємо прекрасний ефект, коли, потрапивши окунь продовжить поїдання, підвищивши шанси на його упіймання.

Основні типи монтажу приманок

відвідної поводок . Має ряд переваг, і ось кілька з них. Проста у виконанні, не вимагає спеціальних навичок і знань, універсальна. Застосовується як на течії, так і в стоячій воді. Легко робити закид на далекі дистанції, особливо актуально для широких річок або озер. Так само завдяки своїм устроєм довго перебуває в зоні атаки хижака, що позитивно позначається на кількості атак і реалізованих підсічках.

Так само завдяки своїм устроєм довго перебуває в зоні атаки хижака, що позитивно позначається на кількості атак і реалізованих підсічках

Прекрасно провокує мляву і неактивну рибу на клювання. Виділимо кілька особливостей, які варто враховувати новачкам. Довжина повідця повинна бути не менше 1 метра, це забезпечить хорошу гру і активність. Під час вітру виробляти закид необхідно з обережністю, так як снасті можуть легко заплутатися і якщо ви цього не помітите, то буде порожня проводка. Не забувайте, що не варто перевантажувати спінінг грузилом більше, ніж його тест (вказується на бланку).


Якщо використовується дуже легка силіконова приманка, то без додаткового навантаження офсетного гачка це призведе до закручування при проводці. Проблема не стосується виброхвостов по 65 мм, стикаються з цим частіше при ловлі дрібними твістер. Для обважнення додайте свинцеву дробинку.

Дроп шот. Відмінний вибір при точковому облавливании невеликих відкритих ділянок води. Це можуть бути вікна в траві, латаття, корчах і так далі. Його перевага - точність закидання. Якщо ви знаєте, що ловити будете на глибині і робити не дальні кидки - хорошим рішенням може стати дроп шот.

Якщо ви знаєте, що ловити будете на глибині і робити не дальні кидки - хорошим рішенням може стати дроп шот

Монтується досить просто. Відмінність від більшості інших оснасток полягає в тому, що приманка знаходиться не в одній площині з основною жилкою. На кінці шнура прив'язуємо вантаж, далі відступивши 30-60 см в'яжемо вузол з гачком як на фото, важливо, щоб офсетнік розташовувався жалом вгору. Залишається оснастити його бажаним віброхвостом або твистером.

Неогруженная гума. У новачків виникає маса питань, по монтажу цим методом. З назви стає зрозуміло, що грузила в даній оснащенні не застосовується, використовується тільки вага силікону з гачком. Ідеально підходить для місць з заростями трави або корчами. Як відомо, це улюблені місця проживання окуня і щуки, але застосовувати стандартні методи огрузки небезпечно через часті обриви і зачепів.

До офсетному гачку прив'язується волосінь або плетінка, далі, звичайним чином насаджується приманка, з вигляду незацепляйки. Жало приховано в тілі і направлено в сторону голови. Таким чином чіплятися просто нічим, через відсутність ваги вона не занурюється у воду. Якщо таким методом ви цілеспрямовано ловите щуку, то не забувайте використовувати вольфрамовий або металевий повідець. Таким чином кріплення снасті буде проводитися до нього.

При ловлі в латаття професіонали часто використовують такий прийом. Закидають неогруженную снасть прямо на лист латаття (вони досить великі в літню пору) і потихеньку стягують її в воду. Окунь часто стоїть в таких місцях, цілими зграями, і інстинкт дає йому сигнал атакувати мета, яка впала в воду. Справа в тому, що жуки, бабки та інші комахи часто падають з гілок дерев, розташованих уздовж берегів, в воду, це ж стосується і латаття. Знаючи це, риба чергує в подібних перспективних місцях.

Джиг головка. Розділяють кілька основи видів:

  • Гнучке або вільне кріплення. Саме часто використовується, прекрасний варіант для новачка і професіонала. Головний плюс в тому, що приманка в даному випадку, вільно переміщається в вушку грузила, що дає їй свободу дій і відмінну гру. В якості ваги використовуються розбірні грузила, вони ж чебурашки. Зручні тим, що при бажанні змінити колір силікону - це можна зробити буквально за кілька секунд. Є кілька важливих моментів, один з них - це розмір вушка у гачка. Якщо він вузький, то не буде легко рухатися по вушка грузила, застряє в одному положенні і проводки стануть порожніми і непривабливими. Якщо вушко занадто маленьке, то використовуйте заводне колечко, протягнувши в офсетнік - це додасть гнучкості. Гачок використовується як одинарний, так і подвійний. Останній частіше ставиться на чистих водоймах, де шанс зацепа мінімальний. Часто зустрічається питання, як правильно підібрати розмір офсетніка до гуми. Буває, виробник сам вказує номера на пачці, якщо ж його немає то, вибирайте виходячи з розміру самої приманки: гачок повинен бути по довжині мінімум в половину приманки, або трохи більше.
  • Жорстке кріплення. В даному випадку використовується джиг головка - офсетний гачок з прикріпленим намертво вантажем. В даному випадку змінити його вага не вийде, в порівнянні з чебурашкою. Володіє мінусом: з нього неможливо зробити незацепляйки, що скорочує умови лову. Поступово, повільно, але вірно йде в минуле.

Поступово, повільно, але вірно йде в минуле

Як посилити запах силіконових принад

Згодом силікон поступово втрачає свій яскраво виражений запах. Особливо це актуально, коли, розпакувати з блістери гуму на неї монтується офсетнік, і готова для лову снасть відправляється в коробку, де може знаходиться роками. Для поновлення запаху можна піти декількома шляхами. Перший з них-це відправити все вивітрені приманки в пачку з новими силіконамі, і потримати їх там як можна довше (головне, щоб пакет надійно і щільно закривався).

Другий варіант - це придбати аттрактант і нанести його на приманки. Одними з найвідоміших виробників подібної хімії є Mega Strike, не менш відома Ecogear і Gary Ya-mamoto. На етикетках вказані кроки, виглядають приблизно так: все, що необхідно просочити поміщається в міцний пакет без отворів. У нього додається аттрактант (приблизно 0.3 мл на 10 сіліконок). Далі пакет надійно закривається, і весь вміст ретельно перемішується. Готово, в такому вигляді їх необхідно протримати дня 3. Якщо сезон вже закінчився, то можна перемістити просочену гуму в блістер, щільно закривши. Тим самим запах нікуди не випарується, і в наступний сезон ви будете готові до лову.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»