Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





огранювання діаманта

  1. огранювання діаманта
  2. Хороші пропорції є ключовим властивістю
  3. Якої марки огранки я повинен купувати?
  4. ідеальна Огранка
  5. преміальна
  6. Дуже добре
  7. добре
  8. Ярмарок і бідних
  9. будова діаманта
огранювання діаманта

огранювання діаманта

Не плутайте поняття діамантова "огранювання" з "формою" діаманта.

По-перше, не плутайте діамантові "огранювання" з "формою". Форма відноситься до загального зовнішнім виглядом діаманта, (такі як кругла, смарагд, або груша). Коли ювелірний паспорт (або сертифікат діаманта) говорить, що "огранювання", ось посилання на відображають властивості діаманта, а не форми (або, принаймні, вона повинна бути такою, ми виявили, що навіть деякі "ювеліри", схоже, не знаю різницю між "огранювання" і "форма").

Якість "огранювання" робить різницю в тому, як діамант виглядає.

Параметр .огранка., Мабуть, найважливіший з чотирьох C, тому важливо зрозуміти, як це якість впливає на властивості і цінність діаманта. Хороша огранювання дає унікальний блиск діаманту, який проявляється в тому, що як ніби світло виходить з самого серця діаманта. Кути і обробка будь-яких діамантів, визначають його здатність відбиття світла, що призводить до блиску.

(Див. Розділ "будова діаманта" для пояснення термінів, які використовуються в наступних параграфах.)

Як показано на малюнках нижче, коли діамант добре огранований, світло надходить через плащадка і потрапляє в павільйон, де він відбивається з одного боку на іншу, перш ніж відбитим від діаманта через майданчик повертається в око спостерігача. Це світло і є блиском про який ми вже згадували, і саме це миготіння, цей світловий ефект, дозволяє діамантів заворожувати нас.

У поганому діамант, світло, який надходить через майданчик досягає граней, а потім відбуваються "витоку" зі сторін або нижній частині діаманта, і світло не повертається очі. Чим менше світла відбивається назад в око, тим менше блиск.

Хороші пропорції є ключовим властивістю

Більшість геммологов згодні, що кращий огранки є ті, які мають безліч граней, які розраховані на максимальну яскравість. Ці межі можна побачити в пропорції діаманта, найголовніше, як глибина співвідноситься з діаметром, і як діаметр майданчика співвідноситься з діаметром діаманта.

Якщо Ви вирішили купити діамант без сертифіката AGS, витратити деякий час, на ознайомлення з сертифікованими діамантами (там, де ви знаєте, огранювання) і навчитеся на око визначати лучшею огранкув (їх .блеск.). Огранювання робить різним зовнішній вигляд діаманта.

Проте, відмінності в пропорціях між ідеальною огранюванням і поганий огранюванням може бути важко помітною для випадкового спостерігача.

Так як цей параметр дуже важливий, були розроблені кілька методів класифікації, які повинні допомогти споживачам визначити огранювання потрібного діаманта. Загалом, цими градаціями є:

  • ідеальна
  • преміальна
  • Дуже хороша
  • хороша
  • погана

Якої марки огранки я повинен купувати?

Вибір ступеня огранки насправді питання переваг. Щоб зробити кращий вибір, ви повинні розуміти, відмінності градацій. Зверніть увагу, що описані нижче є загальними керівними принципами.

ідеальна Огранка

Цей огранювання має на меті досягти максимального блиску, і як правило, такі діаманти мають меншу за розмірами майданчик що дає їм додаткову перевагу - велику дисперсію або .блеск .. Така огранювання дозволяє відображати практично весь світ потрапляє на діамант. Ідеальна якість діамантів підійде для людини, яка знає і розуміє, що у нього одна з найпрекрасніших речей, які можна купити за гроші. До цієї категорії відноситься тільки круглі діаманти.

преміальна

У випадку з діамантами круглого огранювання, багато діаманти преміальної огранки мають межі, які є рівними ідеальної огранки діаманта, хоча вони часто можуть бути куплені за кілька більш низькими цінами, ніж діаманти ідеальної огранки. Вони призначені для забезпечення максимального блиску і вогню. Як і ідеальна ограновування, ця теж призначена для людини, яка розуміє, що він має одну з найпрекрасніших речей, які можна купити за гроші.

Дуже добре

Ці діаманти відображають велику частину світу, який потрапляє на них, створюючи багато блиску. У цих діамантах, межі трохи відхиляються від бажаних пропорціях діаманта, щоб отримати більший діамтр діаманта. В результаті виходить, що ці діаманти кілька випадають за межі переваг деяких клієнтів з точки зору, наприклад, розміру майданчика або шириною пояса, у багатьох випадках багато з параметрів діамантів в цьому діапазоні будуть перетинатися з певними параметрами діамантів ідеальної або преміальної огранок. Як правило, ціна цих діамантів трохи нижче, ніж у преміальної огранки.

добре

Діаманти, які відображають велику частину світу, який вводить в них. Їх пропорції перебувають за межами переважного діапазону тому різак вибрала для створення якомога більшого алмазу з оригінальних грубі кристала, а не різання від зайвої ваги, щоб створити менший діамант вищої якості. Алмази в цьому діапазоні, пропонують крім відмінного економії для клієнтів, які хочуть залишитися в бюджет без шкоди для якості або красу.

Ярмарок і бідних

Діамант огранений задовільно або погано відображає лише невелику частину світу, який входить в нього. Як правило, в цих діамантах були максимально зменшений вага в каратах для інших міркувань.

будова діаманта

Хочете знати, що таке павільйон діаманта? Майданчик? Каллета? Малюнок і опис нижче пояснює різні "частини" діамантів.

Малюнок і опис нижче пояснює різні частини діамантів

  • Діаметр Ширина діаманта вимірюється за допомогою пояса.
  • Майданчик Це велика, плоска верхня грань діаманта.
  • Корона Верхня частина зрізу драгоценниого каменя, вище пояса.
  • Пояс Вузькі смужка діаманта, які відділяє корону від павільйону. Це найбільший діаметр, в будь-якій частині каменю.
  • Павільйон Нижня частина діаманта, нижче пояса. Його іноді називають базою.
  • Калетта Крихітна майданчик (практично точка), яка знаходиться на нижній частині павільйону, основним завданням якої є скоротити довжину діаманта нижче пояса.
  • Глибина Висота каменю, від каллети до майданчика.

Дізнайтеся більше про правило Чотири C для діамантів ...
Майданчик?
Каллета?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»