Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Імпорт тканин з Китаю

  1. Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!
  2. Безкоштовний додаток для самостійної розробки бізнес-плану
  3. Психологічний салон. Готовий бізнес на проведенні психологічних ігор, тренінгів та консультацій.
  4. Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні
  5. Психологічний салон: свою справу, що приносить радість, задоволення і солідний дохід

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Китайські тканини, як і інша продукція, вироблена в КНР, користуються великою популярністю в світі, задовольняючи потреби в текстилі досить великої частини покупців і виробників одягу. Якість текстилю все збільшується, а ціна залишається більш ніж доступною в порівнянні з тканинами, виробленими в інших країнах.

Асортимент текстилю, що виготовляється в Китаї, досить широкий. Велика частина тканин виробляється з повністю або частково штучних матеріалів, натуральне полотно також виготовляється, але ціна на нього, звичайно, вище. Забарвлення і структура китайських тканин вражають своїм різноманіттям, тому китайський текстиль використовується як невеликими ательє, так і відомими будинками мод.

Частка китайських тканин на російському ринку складає вельми значний відсоток і має тенденцію до збільшення, так як виробництво основних видів продукції легкої промисловості продовжує падати. За підсумками першого півріччя 2013 року виробництво бавовняних тканин в Росії впало на 2,8%, а вовняних тканин на 9,4%, імпорт же тканин виріс на 108,5% по фізичному обсягу.

Крім текстилю для одягу, Китай виробляє також меблевий і портьєрні текстиль, охоче використовуваний російськими фабриками. Щорічний приріст імпорту цього виду тканини становить близько 15-20%. У китайських компаній за невисокою ціною можна придбати Щелково оббивні і портьєрні тканини, шеніли, жаккарди, флоки, вінілкожа, мікрофібру, однотонні компаньйони, тюль, органзу.

На ринку банерних тканин лідируючі позиції теж у китайських виробників, які поставляють близько 80% дешевих ламінованих тканин для зовнішньої реклами, в сегменті більш дорогих литих тканин Китай успішно конкурує з європейськими виробниками, пропонуючи ціну втричі нижче (50 рублів за квадратний метр).

Китайські тканини у виробників можна купити за ціною, яка менше оптових російських розцінок в кілька разів, але, перш ніж на територію Росії прибуде бажаний вантаж, підприємцю буде необхідно вирішити ряд специфічних питань, властивих китайським торговим відносинам.

Підприємець, який збирає включити в сферу своїх фінансових інтересів імпорт китайського текстилю, повинен, перш за все, визначитися з постачальником. Можна стати клієнтом однієї з численних торгових компаній, що пропонують товари китайських виробників. Плюсом такого варіанту є великий асортимент продукції різних фабрик. Мінусом - більш висока ціна. Іноді торгові компанії видають себе за виробників. Відрізнити недобросовісного продавця можна, ретельно перевіривши документи і відвідавши виробництво.

Для довгострокового співробітництва і систематичних великих замовлень, звичайно, потрібно налагодити партнерські відносини власне з виробниками.

Знайти їх простіше всього через Інтернет, наприклад, через сайт.

Однак потрібно мати на увазі, що багато комерсантів, які вирішили знайти постачальника і укласти договір дистанційно, часто бували обмануті. У кращому випадку китайська компанія, яка назвала себе виробником, просто передавала замовлення на фабрику і потім збільшувала ціну на товар, після чого російська сторона отримувала тканину дорожче, ніж могла б отримати, чи не поскупившись на перевірку партнера. Бували випадки, коли, довірившись китайської компанії і не проконтролировав процес виробництва і відвантаження, підприємець знаходив в контейнері товар, дуже сильно відрізняється від зразків. Ще одна поширена схема - бездоганна поведінка на стадії переговорів і укладення контракту і подальше зникнення після отримання передоплати.

Всі ці складності можна сприймати як розумну плату за дешевизну китайського товару і ті можливості, які відкриваються перед обачним комерсантом, які вирішили почати імпорт товарів з Китаю.

Запорукою успішної співпраці з китайськими виробниками в великій мірі є особиста присутність замовника, але можна все ж отримати товар належної якості і без поїздок в КНР, якщо вдатися до послуг консалтингових компаній. Йдеться про фірми, що мають свої представництва в Китаї і заробляють гроші, допомагаючи російським підприємцям налагоджувати імпорт китайських товарів на батьківщину. Консалтингові фірми займаються не тільки продажем розумних порад, але і за певну плату візьмуть на себе роль пильного довіреної особи замовника. Таким чином, перебуваючи в Росії, підприємець зможе доручити компанії-помічнику перевірку вже обраного через Інтернет або по інших каналах виробника, пошук надійного виробника, укладення договору, відвідування фабрики з метою контролю процесу виробництва, контроль якості товару при відвантаженні, оформлення всіх необхідних документів для митної процедури, а також пошук перевізника.

Ціни на послуги компаній, які супроводжують операції, можуть бути різними, але в середньому пошук і перевірка на благонадійність одного виробника коштує близько 5 тисяч рублів. П'ять перевірених виробників можуть знайти за 15 тисяч. Митне оформлення без урахування митних платежів та ПДВ обійдеться в 9-10 тисяч рублів. Складання зовнішньоторговельного контракту коштує від 10 тисяч рублів. Доставка образів товару в Росію коштує близько 100 доларів. Приймання і контроль якості товару в Китаї коштує від 200 до 500 доларів. За повний комплекс послуг з ведення та забезпечення зовнішньоекономічної діяльності попросять певний відсоток (від 0,1% до 5%) від загальної суми контракту. Іноді озвучується сума 4 рубля за кожен кілограм вантажу.

Підприємці, які бажають взяти особисту участь в пошуку постачальників текстилю та укладанні угод, можуть звернути увагу на численні торгові виставки, регулярно проходять в різних регіонах Китаю. Бізнес-туризм в Китаї дуже поширений, і в період великих виставок росіянам пропонуються тури вартість близько 1700-2000 доларів (з Москви).

Вельми популярна серед імпортерів тканин виставка - це Міжнародна виставка текстилю і швейних виробів в Китаї (STA 2013 Textile & Apparel Trade Fair). Вона проходить щорічно в жовтні в Шанхаї. На виставці експонуються сотні видів тканин з Китаю і Японії: бавовна, шерсть, льон, полотно рами, штучні тканини, трикотаж, тканини зі спеціальним покриттям, тканини для нижньої білизни і купальних костюмів, функціональні тканини, тканини з друкованим малюнком, тканини з набиванням, вишивка і мереживо. Організатори Shanghaimart і Dallas Market Center (DMC). сайт виставки

Міжнародна виставка кращих досягнень текстильного креативу Cina International Show Of The Best European Textile (Premiere Vision) проводиться в Китаї два рази в рік, в Шанхаї та Пекіні черзі. На виставці представляють творчі колекції модних тканин для одягу різноманітної колірної гамми і фактури. Організатор виставки Premiere Vision SA. Сайт виставки.

Найбільша в Китаї виставка побутових тканин і аксесуарів INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS проходить в Шанхаї щорічно в жовтні з 1995 року. На виставці експонуються модні тканини, текстиль для ванних і кухонь. Організатор Messe Frankfurt (HK) Ltd. сайт виставки

Міжнародна конференція та виставка по нетканих матеріалів і технічного текстилю Since проводиться в Шанхаї два рази в рік. На ній російський покупець може знайти виробників настільки затребуваного в Росії китайського промислового текстилю. Організатори - UBM Asia (CMP Asia) Trade Fairs Pte Ltd і Asia Nonwovens FabricsCNTA (China Nonwoven Technical Association). сайт виставки

Міжнародна спеціалізована виставка текстилю, пряжі і аксесуарів KeqiaoTextile Expo проходить щорічно в жовтні в Циндао. Мета проведення виставки, що позначається організаторами, - це створення оптимальних умов для демонстрації продукції, що випускається, встановлення нових ділових контактів та укладання договорів, створення спільного бізнесу на азіатському ринку. Тут експонуються шовкові, бавовняні, вовняні, трикотажні, еластичні, комбіновані тканини, тканини з плівковим покриттям, антистатичні, жаронепроникними, водонепроникні, вогнестійкі, мерсеризованої, що відображають тканини, трикотажні тканини, домашній текстиль. Організатори Shanghai Gehua Exhibition Service Co., Ltd. і China Textile Exhibition Co., Ltd. сайт виставки

Міжнародна виставка текстилю та одягу від китайських постачальників China Sourcing Fair - це велике торгове подія, на яке приїздять підприємці з усього світу, щоб укласти договори з китайськими виробниками. Ця виставка відкриває прекрасні можливості для оптових покупців, які бажають налагодити прямий контакт з китайськими фабриками. Виставка проходить два рази на рік в Гонконзі. Організатори Global Sources. сайт виставки

Виставка текстилю та волокна The PCI Fibres Conference - це щорічний захід, що проводиться в Гонконзі в листопаді. сайт виставки http://www.pcifibres.com/hkconference.html

Міжнародна виставка шпалер і декоративного текстилю International Wallpaper & Decorative Textiles Exhibition - це провідна експозиція шпалер в Азії. Для нас вона становить інтерес тому, що крім шпалер експонуються декоративні та меблеві тканини, домашній текстиль, текстиль для ванної. Виставка проходить в Пекіні в березні. Організатори Organizing Committee of Shanghai International Wallcovering Expo. сайт виставки

Одне з найцікавіших підприємств для виробників і торговців тканинами - це Міжнародна текстильна виставка в Гонконзі (Interstoff Asia Essential). Вона проводиться двічі на рік, навесні та восени і збирає останні колекції тканин з усього світу. Експонуються тканини для одягу та екологічний текстиль. Все найновіше в текстильному виробництві можна побачити на цій виставці. Організатори Messe Frankfurt (HK) Ltd, Messe Frankfurt Exhibition GmbH. сайт виставки

Міжнародна виставка текстильної та швейної промисловості China (Dongguan) International Textile & Clothing Industry Fair проводиться Дунгуань вже 14 років. Дуньгуань - один з найбільших промислових центрів Китаю, в якому розташовується велика кількість підприємств текстильного виробництва. Виставка проводиться в квітні. Організатори виставки Paper Communication Exhibition Services (Member of Paper Communication Exhibition Holdings Ltd.), Guangdong Sewing Equipment Chamber of Commerce. сайт виставки

Міжнародна виставка домашнього текстилю Intertextile Shanghai Home Textiles - ще одна велика міжнародна платформа для встановлення контактів з партнерами з Китаю. Виставка проходить в квітні і в серпні, на ній представляють тканини для постільної білизни, штор, текстиль для ванної. сайт виставки

Що дає поїздка на виставку? По-перше, до участі в великих шанованих виставках допускаються тільки перевірені комерсанти, тому ризик зіткнутися з обманщиком зводиться до мінімуму. По-друге, на виставках можна не тільки придивитися до виробника і познайомитися з товаром, а й дати залишити свою візитну картку, щоб сповістити китайську компанію про можливу співпрацю. Чи в суєті виставки вдасться серйозно поговорити з керівництвом фабрики, та й керівників, як правило, у виставкових стендів не побачиш, а ось після виставки якраз і настає час для укладення угод. На виставку краще приходити підготовленим, вивчивши список учасників, познайомившись з інформацією на їх інтернет-сайтах (якщо такі є), маючи чітке уявлення, які саме тканини планується купити.

Дрібним оптовикам їздити на виставки немає сенсу - не той масштаб. Ті, хто ще не в змозі зацікавити великих виробників, зазвичай підшукують перекладача і починають своє знайомство з китайськими постачальниками тканин на оптових ринках. Дуже великий вибір тканин зосереджений на ринках Гуанчжоу і Пекіна. Послуги перекладача в Китаї коштують близько 100 доларів в день. Мінімальна кількість тканини, яке продають оптові торговці - 1 рулон (близько 20 кілограм).

Оптові ринки тканини в Гуанчжоу відомі далеко за межами Китаю. На кожному з них працюю тисячі торговців тканинами. Нижче наводимо опис і адреси.

  • Джон Так Чанг Хенг Ши Чанг - це оптовий ринок тканин, текстилю, швейної фурнітури, хутра та аксесуарів для пошиття одягу. Адреса на китайському: 海珠区 新港 西路 中 大 国际 轻纺 城
  • Хай Сун - невеликий за мірками Гуанчжоу оптовий ринок текстилю і тканин. Адреса на китайському: 广州 市 沿江 东路 429-431 号, 即 海印 桥 西北 引桥 侧
  • Зон Та Гуо Жи - дуже великий оптовий ринок тканини, швейної фурнітури, де є все для виробництва одягу, біжутерії та аксесуарів. Адреса на китайському: 广州 海 珠 新港 西路 144 号
  • Джон Та Пу Пі - один з найвідоміших і великих ринків тканин і аксесуарів для шиття, вишивки та швейної фурнітури. Адреса на китайському: 新港 西路 (中山大学 对面)
  • Хай Інг - ринок, на якому представлений найбільший вибір вовняних тканин, а також все для виробництва натільної білизни і штор. Адреса на китайському: 东湖 西路
  • Нан Хай Сі Кьяо - оптовий ринок, на якому можна присутні найбільші постачальники тканин. Адреса на китайському: 南海 市 西 镇
  • Тян Сенг Фанг Жи Ченг - невеликий оптовий ринок тканини. Адреса: 海珠区 广州大道南

Товар, який потрапляє на прилавки Гуанчжоу і Пекіна, проводиться зовсім в інших містах. Текстильні фабрики розподілені по різних провінціях. Найбільше виробників тканини знаходиться в провінції Гуандун. Там ведеться широке виробництво джинсового матеріалу, з якого потім шиються джинси відомих американських і європейських брендів. За лляними тканинами потрібно їхати в провінцію Урумчі, а за бавовняними - в провінцію Чжецзян. У цій провінції також виробляють еластичний шовк і синтетичні матеріали.

Найбільшим центром з виробництва шовку і легких тканин є місто Шенце, розташований в повіті Уцзянь провінції Цсянсу, в двох годинах їзди від Шанхая. Тут знаходиться понад 1100 фабрик і майже 4000 офісів торгових і виробничих компаній, які зосереджені в промисловому і торговому центрах.

Якщо говорити про виробників технічного текстилю, то можна назвати кілька великих китайських компаній, які завоювали визнання споживачів в усьому світі: «Anhui Huawan», «Shandong Tiantai», «Jiangsu Haocheng», «Hebei Silicon Valley Chemica», «Shang», «Beijing Tongyizhong »,« Hunan Zhongtai »і« Ningbo Dacheng ».

Коли вибір виробника зроблений і переговори проведені, приходить черга укладення міжнародного контракту (або зовнішньоекономічного договору). Для складання цього документа краще звернутися до допомоги фахівця, оскільки потрібно буде передбачити масу нюансів, які забезпечать хоча б відносну захищеність замовника і успішне проходження митної перевірки вантажем.

Оформлення всіх необхідних на митниці документів можна довірити логістичної компанії. Як вже говорилося вище, деякі фірми пропонують повне супроводі угоди, включаючи і пошук перевізника.

Найпоширеніші види вантажних перевезень з Китаю в Росію - морські і автомобільні, використовуються також залізничні. Морські дешевше, але можливі лише до певного місця, а далі все одно приходить черга автотранспорту. Тлумачний перевізник прорахує всі варіанти і запропонує імпортеру найкращий шлях. Розрахунок вартості перевезення проводиться індивідуально для кожного випадку, але для прикладу можна навести такі цифри: перевезення контейнера з Шанхая в Санкт-Петербург коштує від 5200 доларів. Час перевезення - від 1,5 до 2 місяців з обліків проходження митниці.

Щоб зрозуміти, наскільки вигідно возити тканини з Китаю і чи варто отриманий прибуток витрачених зусиль і грошей, підприємцю потрібно мати на увазі, що доставка від китайського виробника до російського магазину зазвичай додає до вартості товару близько 15 відсотків. На кордоні продукція подорожчає більш ніж на 33 відсотки, так як мито на ввезення тканини становить 15 відсотків, а ПДВ - 18 відсотків. Сюди ж потрібно додати витрати на поїздки в Китай, послуги перекладача, юриста. Якщо пошук виробника проводився дистанційно, то потрібно додати відсоток, який за повний супровід угоди, попросила консалтингова компанія. При невеликих обсягах закупівель простіше укладе договір з російськими постачальниками китайських тканин - за ціною чи буде дорожче, зате наскільки простіше. Найбільш вигідним імпорт з Китаю виявляється при закупівлі більше 5 тонн тканини на місяць.

Мінімальний обсяг, з яким погоджуються працювати поставщики - не менше одного контейнера, як правило, мова йде про сорокафутових морських контейнерах. Зазвичай такий контейнер важить 10-15 тонн.

Наталя Меркулова
(c) www.openbusiness.ru - портал бізнес-планів і посібників з відкриття малого бізнесу

01.01.1970

Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!

У 90% випадків покупка готового бізнесу або франшизи приносить одні збитки. Ми дамо вам все необхідне для відкриття пекарні без паушальних внесків, роялті та рекламних відрахувань.

Безкоштовний додаток для самостійної розробки бізнес-плану

Хочете дізнатися, коли окупиться бізнес і скільки реально ви зможете заробити? Безкоштовний додаток "Бізнес-розрахунки" вже допомогло заощадити мільйони.

Психологічний салон. Готовий бізнес на проведенні психологічних ігор, тренінгів та консультацій.

Соляні кімнати «Аеромед» - це Бізнес з користю для здоров'я!

Мобільний комплект, на базі апарату «ГалоВіта» з набором аксесуарів. Ідеально підходить для проведення сеансів галогігіени на території ваших клієнтів. Надійно, безпечно, ефективно!

Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні

Юридичні аспекти, вибір обладнання, формування асортименту, вимоги до приміщення, виробничі процеси, збут. Повні фінансові розрахунки.

Психологічний салон: свою справу, що приносить радість, задоволення і солідний дохід

Проведення тренінгів з психологічними картами. 30 атмосферних тренінгів. Навчання роботі "під ключ". Все що необхідно для відкриття власного Психологічного Салону.

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»