- Харчування і лікування сухих пасом
- Жирне волосся: відновити і зміцнити
- Комбінований тип волосся
- професійні засоби
Пошкоджені локони, тьмяні і тендітні, потребують спеціального догляду. Особливо важливі маски для зміцнення волосся. Які ж засоби використовувати для зміцнення, зволоження і поліпшення росту волосся? Як робити самій такі маски, скільки тримати за часом? Вибираємо складові компоненти, виходячи з кольору і стану локонів.
Харчування і лікування сухих пасом
Маски для волосся для зміцнення завжди складаються з одного поживного компонента, і іншого - зволожуючого. У засобах для сухих пасом другий особливо важливий. Дуже допомагають в цій нелегкій справі яєчні маски. Вони обволікають пасма унікальною природною плівкою і зволожують шкіру голови. Найпростіша - це просто збити яєчко і намазати його на волосся.
Рецепт народної маски для зміцнення волосся трохи складніше, він вимагає ще молочних протеїнів, ми пропонуємо для таких цілей використовувати сметану або кефір і яйця. Інгредієнти збити до появи піни і підігріти до кімнатної температури (якщо вони з холодильника). Обполоснути кисломолочної рідиною волосся, почекати до її висихання, і нанести другий шар. Залишити до повного вбирання.
Для сухих і ламких пасом будуть до речі домашні маски для зміцнення волосся з медом. Підігріваємо на водяній бані рідкий квітковий мед, змішуємо його з ложкою молока, декількома краплями ефірного масла будяків, при бажанні можна додати в масу трохи вітаміну Е. Все дуже добре перемішуємо і намазуємо на пасма. Тримаємо близько 40 хвилин.
Варто пам'ятати, зміцнення сухих локонів залежить від їх харчування. Для цього можна використовувати прості, але активні компоненти:
- дріжджі;
- безбарвна хна;
- рідкі вітаміни.
непогано допомагають уволо волосся на голові масляні маски. Засоби з оливковою олією користуються особливою популярністю, завдяки своїй доступності та простоті в приготуванні. Змішайте в неметалевої ємності кілька ефірних масел. Залежно від проблем радимо використовувати:
Рекомендуємо до прочитання
- реп'яхову - від випадають пасом і якщо хочете мати сильні локони;
- мигдальне - для зміцнення структури волосся народними засобами;
- персикове - зволоження і зміцнення посічених і ламких локонів;
- касторове - для зміцнення і блиску волосся і нігтів (препарати на основі касторки відмінно підходять для світлих пасм);
- кедрова олія - для поліпшення стану нормальних і довжини волосся;
- оливкова, соняшникова, конопляне - служить, як основа; зволожує, посилює дію інших компонентів.
Жирне волосся: відновити і зміцнити
Приготування маски для зміцнення коренів волосся при підвищеній жирності шкіри вимагає особливих прийомів. Наприклад, якщо використовуєте алкоголь - то його потрібно нагрівати до приємної теплої температури, все суміші намагайтеся втирати в шкіру і коріння; кошти зі сметаною тримайте якомога довше, адже за допомогою молочних продуктів можна налагодити роботу сальних залоз.
Основна проблема жирних пасом в тому, що цибулини злегка деструктутіровани, через що волосся швидко жирніє. Тут допоможуть живильні маски. Нетрадиційна медицина для очищення шкіри і насичення волосся мінералами часто використовує солі різних морів. Це ефективні маски для зміцнення і проти випадіння волосся. потрібно:
- частина морської солі;
- три частини подрібненої ламінарії (морської капусти);
- трохи оливкового масла.
Водорості подрібнюємо, змішуємо з сіллю і маслом, і втираємо цю кашу в голову. Суміш на волоссі залишати не потрібно, просто 5 хвилин масажуйте шкіру круговими рухами.
При лікуванні жирного волосся народна косметика радить використовувати алкоголь. Скажімо, добре себе зарекомендували кошти з коньяком. Цей напій хороший тим, що «дружить» з будь-якими інгредієнтами, і після якісного коньяку практично не залишається неприємного запаху. Потрібно приготувати чарку з напоєм і бородинський хліб. При сильно пошкодженому волоссі можна змішати з яйцем або хною (1 варіант корисний після хімічної завивки, другий - після фарбування).
Для будь-якого типу волосся підійде маска для зміцнення і зростання жирного волосся з гірчиці (можна використовувати гірчичний порошок), коньяку і обліпихової олії (великі гроші виходять з ефірними маслами Стіікс). Ці компоненти будуть працювати для поліпшення кровообігу в шкірі голови. Змішуємо всі інгредієнти, при бажанні можна додати в масу сік алое , І намазуємо на волосся. Залишити не менш, ніж на 15 хвилин, далі по відчуттях. Якщо сильно пече - змиваємо, якщо немає - чекаємо.
Якщо немає гірчиці - не засмучуйтеся і почистіть головку цибулі. Як основу може використовуватися медова маска або кефірів кошти. Наносити її найкраще після душа на вологі локони, тоді запах буде не таким сильним.
Для зміцнення пофарбованих і жирного волосся допомагає шампунь з димексидом. Його можна купити в аптеці. Це відмінний препарат від випадіння волосся, для зміцнення і густоти. Змішайте кілька крапель Димексиду з вітаміном A і оливковою олією. Суміш потрібно влити в свій шампунь, допускається його регулярне використання.
При використанні рослинних компонентів (фрукти і овочі, трав'яні і природні екстракти), створюються багато лікарське зілля для волосся. Наприклад, якщо регулярно протирати голову деревною золою, то пасма зміцняться, і пропаде лупа. Причому її можна залишати на ніч.
Для інтенсивного зміцнення знебарвленого, часто використовується маска для зміцнення і зростання тонкого волосся з дьогтем. Він чистить пасма і забезпечує швидкий результат. Для його використання потрібно приготувати:
- дьоготь березовий (або дігтярне мило, є в будь-якому магазині або аптеці);
- масло касторки;
- два жовтки;
- улюблене засіб по догляду за локонами (підійдуть професійні маски або бальзами).
При використанні дьогтю, потрібно взяти половину чайної ложки кошти, якщо в розпорядженні мило - то натерти, після змішати з касторовою олією і збитими жовтками, додати в кашку бальзам швидкої дії, перемішати ще раз, нанести на корені волосся. Ретельно намазуємо, але не втираючи.
Комбінований тип волосся
Для потовщення волосся добре допомагають глиняні маски. Можна використовувати будь-який мінерал подібного типу (блакитну, зелену, рожеву глину). Єдиний недолік методу: важко змивати з волосся.
Хороші желатинові маски в домашніх умовах для зміцнення коренів волосся виходять з оливковою олією. Вони допомагають захистити нормальні локони від пошкодження і випадінь. Потрібно приготувати масу як для ламінування, додати в неї трохи олії оливи і Спирулина. Після перемішати і почати втирання в шкіру. Ми залишаємо ненадовго - 10-15 хвилин.
Стародавні рецепти пропонують робити кошти на основі воску. Вони забезпечать блиск, подарують пасмам легке розчісування, але категорично не підходять жирним волоссям. Це так звані китайські варіанти масок. Потрібно взяти натуральний віск, натерти його і розплавити за допомогою водяної або парової лазні. Влити масу в теплий бальзам, нанести на пасма на 20 хвилин, при змиванні скористайтеся гребінцем. Для кращого результату забезпечте пресування, туго замотайте голову рушником або поліетиленом.
Добре себе зарекомендували рослинні інгредієнти. Наприклад, для сухого волосся на кінчиках, і жирних біля коріння підійде маска з айви і картоплі. Беремо компоненти в рівних частинах і подрібнюємо їх. У кашу додаємо половину цибулини і отримуємо відмінну суміш, наповнену вітамінами і корисними мікроелементами. Наносимо на всю поверхню голови, знімаємо через півгодини-годину.
Ослаблені комбіновані пасма потребують комплексного впливу. Тут відмінно допомагають маски на основі майонезу. Багато поживні натуральні компоненти вже є в складі продукту (масло, яєчні жовтки, вода), тому для зміцнення знадобиться додати тільки кілька крапель ефірних масел. Тримати від 15 до 30 хвилин.
професійні засоби
Народні рецепти не всім підходять, адже у багатьох немає часу регулярно вдома готувати кошти. Маски якої фірми використовувати для зміцнення і густоти волосся?
Спеціально для пошкоджених після фарбування локонів існує лікувальні засоби q3 therapy (продається в аптеках). Ці косметичні препарати містять легкі природні компоненти для стимуляції росту і відновлення структури волосся. Бажано придбати відразу всю лінію.
Фірми пропонують професійні засоби з реп'яхову олію і червоним перцем. Ці препарати, використовуються як маски для зміцнення і зростання волосся. Як альтернатива можна застосовувати перлинні препарати, вони на порядок дорожче, але більш ефективні, тому що насичені не тільки вітамінами, але і морськими мінералами. Такі препарати підходять навіть для відновлення дитячих локонів.
Промислові маски також необхідні при випаданні волосся після пологів і у дітей. Самолікування в цих випадках може бути просто небезпечним, тому краще використовувати перевірені засоби, типу Лореаль, Естель і інші.
Варто пам'ятати, що є і спеціальні дитячі варіанти масок і шампунів. Вони підійдуть і дівчатам в цікавому положенні, і годуючим мамам. Як варіант, рекомендуємо Чисту Лінію і Домашні рецепти краси.
Багатьох цікавить питання: чи може сиву волосину потемніти, якщо робити маски для зміцнення волосся? Сиві пасма вимагають особливого підходу. Промислові шампуні серії londa пропонують своїм клієнтам кошти, щоб забезпечити відновлення і оздоровлення волосся будь-якого типу, при цьому, не змінюючи його кольору, на відміну від препаратів домашнього приготування.
Ці корисні рецепти збиралися нашими мамами та бабусями роками, ми опублікували найкращі і натуральні маски для зміцнення волосся. При використанні будь-якого запропонованого вище рецепта будемо раді бачити відгук про нього, для цього працює спеціальний форум.
Важливі матеріали по темі:
оцінити:
Submit Rating
Середній рейтинг / 5. Оцінок:
Які ж засоби використовувати для зміцнення, зволоження і поліпшення росту волосся?Як робити самій такі маски, скільки тримати за часом?
Маски якої фірми використовувати для зміцнення і густоти волосся?
Багатьох цікавить питання: чи може сиву волосину потемніти, якщо робити маски для зміцнення волосся?