Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Догляд за довгим волоссям в домашніх умовах: відео, відгуки

  1. Користь і правила розчісування
  2. Як вибрати гребінець
  3. Як легко розчесати довгі локони
  4. особливості миття
  5. Нюанси сушки з феном і без нього
  6. Проста укладка за допомогою фена
  7. Домашні і народні засоби по догляду
  8. 5 Кращих рецептів масок для довгого волосся

Щоб «коса до пояса» стала справжнім багатством дівчини, надала її образу чарівність, змогла притягувати погляди чоловіків, мало її просто відростити. Для довгого волосся, особливо забарвлених, потрібен регулярний, ретельний, грамотний догляд.

Користь і правила розчісування

Правильний догляд включає обов'язкове розчісування довгого волосся, під час якого вдається не тільки розплутати прямі або кучеряві локони, надати зачісці акуратний, доглянутий вигляд, але і виконати корисний масаж шкіри голови, активізувати кровообіг, поліпшити приплив корисних речовин до коріння.

Як вибрати гребінець

З існуючого сьогодні величезної кількості гребінців, гребенів, щіток жінки і дівчата можуть вибирати інструменти будь-яких форм. Головний критерій - вони не повинні завдавати шкоди пасмам, шкірі голови. Перевагу варто віддавати гребінець з округленими зубцями. Бажано вибирати гребінця з дерева, оскільки пластмасові можуть електризувати локони і, відповідно, псувати їх структуру.

Для густих і кучерявих волосся щітки краще вибирати з рідкісними щетинками, на кінцях яких повинні бути потовщення або круглі кульки, необхідні для запобігання травмуванню. Важливо пам'ятати, навіть найякіснішу гребінець потрібно щодня очищати від забруднень.

Щоб «коса до пояса» стала справжнім багатством дівчини, надала її образу чарівність, змогла притягувати погляди чоловіків, мало її просто відростити

приклади гребінців

Як легко розчесати довгі локони

Рекомендуємо до прочитання

  1. Розчісування необхідно виконувати по всій довжині. Потрібно починати з кінців, акуратно піднімаючись до коріння.
  2. Сильно сплутані або хвилясте волосся бажано розділити на пасма, щоб по кожній з них легенько пройтися щіткою.
  3. Починати можна від потилиці, поступово пересуваючись в сторони.
  4. Рухи при розчісуванні повинні бути плавними, акуратними, стабільними.
  5. Проводити розчісування протягом дня рекомендується не менше трьох разів. Тривалість процедури - кілька хвилин.
  6. Розчісування довгого волосся в положенні вниз головою не тільки полегшить сам процес догляду, але і дозволить поліпшити приплив крові.

Дівчина розчісує своє довге волосся

Після розчісування на щітці зазвичай залишаються випали волосся. Не варто хвилюватися, якщо кожен раз випадає кілька волосин, оскільки вони постійно оновлюються. Якщо ж їх кількість помітно збільшилася, при цьому довге волосся стали тонкими, пористими, прийшов час зайнятися доглядом за допомогою цілющих відварів, настоїв і масок. Якщо самостійно домогтися їх зміцнення і оздоровлення не вдалося, необхідно звернутися до лікаря.

Важливо! Потрібно обов'язково розчісуватися перед миттям голови. Але, розчісувати мокре і вологі пасма не рекомендується, оскільки це призведе до серйозного погіршення їх структури. При бажанні можна лише спробувати злегка розправити шевелюру без гребінця руками, широко розставивши пальці.

особливості миття

1. Вибираємо шампунь або мило.

Потрібно підбирати засоби для догляду за типом довгого волосся (сухі, нормальні, жирні). Якщо волосся комбіновані, фахівці рекомендують одночасно використовувати два види шампуню. Спочатку необхідно нанести засіб для жирного волосся на корені, злегка розтерти. Потім по всій довжині розподілити шампунь для сухих або нормальних волосся.

Застосовувати замість шампуню мило не варто, оскільки довге волосся не тільки погано їм промиваються, але і стає тьмяним, сильніше плутаються. Для додання темним і світлим локонам блиску в шампунь можна додати попередньо потовчені 1-2 таблетки аспірину.

2. Кошти після миття.

Нехтувати кондиціонерами і бальзамами-ополіскувачами, застосовуваними після шампуню, не варто. Адже ці кошти полегшують процес розчісування довгих пасом, забезпечують їх зволоження та живлення, прискорюють процес висихання, надають ніжність, шовковистість, блиск. Потрібно враховувати, що бальзами, як правило, не наносяться на корені, так як після висихання не вдасться надати зачісці об'єм.

Потрібно враховувати, що бальзами, як правило, не наносяться на корені, так як після висихання не вдасться надати зачісці об'єм

Моєму довгі локони

3. Корисні поради професіоналів

  • Вода для миття повинна бути теплою. Занадто гаряча вода буде руйнувати структуру волосся.
  • Холодною водою не вдасться ретельно промити локони, її краще використовувати для ополіскування після безпосереднього миття.
  • Шампунь бажано спочатку нанести на долоні і трохи розтерти, тільки після цього розподілити по волоссю. Якщо шампунь занадто густий, його краще трохи розбавити водою.
  • Наносити і змивати шампунь протягом однієї процедури варто двічі.

Мити голову потрібно в міру необхідності, але не кожен день! Часте миття стимулюватиме роботу сальних залоз, волосся будуть истончаться, швидше забруднюватися.

Відео по темі:

Нюанси сушки з феном і без нього

Сушка феном - швидка і зручна, але найкращим варіантом вважається природне висихання волосся.

Сушка без фену.

Після миття кожне пасмо необхідно акуратно віджати руками для видалення зайвої вологи, після чого обмотати голову теплим, нагрітим праскою, рушником. Через кілька хвилин зволожити рушник варто замінити на сухе, також попередньо прогріте. Так зробити кілька разів. Досушувати пасма до повного висихання варто без рушники.

Сушити голову влітку в спеку під прямими сонячними променями не бажано, так як ультрафіолет призведе до ламкості волосся, втрати блиску. Взимку або холодної восени потрібно уникати виходу на вулицю з погано просушеними локонами.

Сушка феном.

Часте використання фена нерідко стає причиною посічених кінчиків, потускнения і зайвої сухості волосся. Щоб знизити негативний вплив від сушки гарячим повітрям, бажано наносити спеціальні термозахисні гелі, лосьйони, живильні масла.

Сушка волосся за допомогою фена і гребінця

Щоб під час сушки феном не завдати своїй зачісці шкоди, потрібно знати і дотримуватися деяких рекомендацій:

  • Краще використовувати фен з регулятором теплого і холодного повітря.
  • Фен великої потужності прискорить процес висушування, отже, завдасть менше шкоди волоссю.
  • Не варто сушити зовсім мокру голову. Перед використанням фена локони потрібно добре промокнути рушником.
  • Утримувати фен потрібно на відстані 20-25 см від голови.
  • Під час просушування не бажано довго затримуватися на одному місці.
  • Починати сушку варто з чола, поступово опускаючись до скронь і центру голови. Останніми сушаться локони на потилиці.
  • Направляти потік теплого повітря потрібно уздовж лінії росту і вести від коренів до кінчиків.
  • В кінці сушіння бажано обдути пасма холодним повітрям.
  • Якщо планується провести ще які-небудь маніпуляції для укладання, волосся варто висушувати в повному обсязі.
  • Під час сушіння бажано робити паузи по кілька хвилин, щоб локони змогли відпочити від агресивного впливу гарячого повітря.

Проста укладка за допомогою фена

Використовуючи фен з насадками або круглою щіткою, можна не просто висушити довгі пасма, але також додати об'єм, виконати нескладні зачіски.

Робиться це в такий спосіб:

  1. Просушити локони до легкої вологості.
  2. Акуратно розчесати їх широким гребенем.
  3. Зібрати верхню частину пасом, закріпити на маківці.
  4. Починати укладання потрібно з нижніх локонів. Круглою щіткою їх потрібно легко витягати від коренів донизу, одночасно направляючи феном теплий потік повітря. Провести кілька разів по кожному локону до повного висихання.
  5. Повторити цей процес з усіма пасмами, чубчиком.
  6. Закріпити ефект обсягу і легких локонів допоможе лак.

Домашні і народні засоби по догляду

Застосовувати маски, настої, відвари для догляду за довгим волоссям бажано щотижня. Завдяки народними рецептами локони стануть міцними, шовковистим, здоровими, будуть добре розчісуватися.

Народних засобів, які допомагають доглядати за волоссям, дуже багато. Наведемо лише кілька рецептів, які можна застосовувати вдома для поліпшення їх зростання:

  1. Олія рицинова і реп'яхову (застосовувати разом або окремо). Злегка підігріти, потім легко втирати в коріння.
  2. Настій з кропиви. 2 ст.л. подрібненої кропиви залити склянкою окропу, витримати до охолодження. Наносити настій на 15 хвилин.
  3. Дріжджі (живі або сухі). Це засіб стане відмінною підживленням з вітамінів і мікроелементів. До 25 г дріжджів додати яєчний білок, 1/2 ч.л. меду. Наносити на 30 хвилин.

Дівчина зробила собі маску на волосся

5 Кращих рецептів масок для довгого волосся

У комплексний догляд за довгим волоссям варто включити перевірені, доступні для приготування, дієві маски:

  1. Яєчний жовток. Маски з нього допоможуть зміцнити волосся будь-якого типу. Наносити після шампуню на мокре волосся на 15-20 хвилин.
  2. Кефір. Маска призначена для жирного волосся. Перед нанесенням кефір залишити в теплому місці хоча б на ніч, щоб він заграв. Нанести маску на 30 хвилин.
  3. Мигдаль, пшениця, мед. По 1 ч.л. мигдалевого масла, пророслої пшениці (попередньо потовкти до кашки), мінеральної води, меду (можна замінити сметаною) змішати. Нанести на 30 хвилин, змити шампунем.
  4. Гірчиця, мед, масло реп'яхову. Хороший засіб для оздоровлення освітленого волосся. Розмішати до однорідності 3 ст.л. гірчиці, жовток, по 1 ч.л. реп'яхової олії, меду, кілька ложок теплої води. Настояти засіб протягом півгодини, нанести на 25-30 хвилин, потім добре промити шампунем.
  5. Чай, алое, обліпиха. Застосовувати для сухого волосся. Заварити 50 мл зеленого чаю (без добавок), додати по чайній ложці обліпихової олії, соку алое. Теплу маску нанести на 20 хвилин.

Доглядати за красивими довгими волоссям нескладно. Їх стан - це відображення здоров'я організму. Тому дівчатам потрібні не тільки хороші шампуні, гелі, кондиціонери і всілякі народні засоби, але і правильне харчування, свіже повітря, повноцінний сон.

оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок:

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»