Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Молочна сироватка

  1. Корисні властивості молочної сироватки
  2. Молочна сироватка в косметології
  3. Як приготувати молочну сироватку в домашніх умовах?

Кожна господиня, яка готувала сир, відмінно знає, як зробити сироватку - це практично один з найкорисніших молочних продуктів. Ніколи її не можна виливати: сироватка обов'язково стане в нагоді для підтримки вашого здоров'я і краси.


Ще в Древній Греції знали, що сироватка є унікальним продуктом переробки молока і чудодійним засобом при лікуванні і профілактиці багатьох захворювань. Гіппократ радив пити її при таких хворобах, як жовтяниця, туберкульоз, деякі шкірні захворювання. Популяризація оздоровлення організму за допомогою сироватки почалася ще в 18-му столітті.

Відомі лікарі за багато років ретельно вивчили її властивості. Виявляється, що це досить ефективний сечогінний, заспокійливий і загальнозміцнюючий засіб. Молочну сироватку рекомендувалося приймати при таких недугах, як діарея або запори при дисбактеріозі, хронічному коліті, дизентерія, різні проблеми зі шкірою, сечокам'яної хвороби , А також при отруєннях .

Корисні властивості молочної сироватки

На сьогоднішній день вченими виявлено безліч абсолютно нових корисних властивостей даного продукту. Він дуже добре допомагає при неврозах і стресах. Крім іншого, молочна сироватка є джерелом вітамінів і чудовим засобом для проведення профілактики серцево-судинних захворювань , Оскільки дозволяє нормалізувати рівень холестерину крові і загальмувати прогресування атеросклерозу . Сироватка - це один з найбільш корисних і низькокалорійних молочних продуктів: енергоємність сироватки набагато менше, ніж калорійність молока.

Цей унікальний продукт має властивість поліпшувати роботу травних залоз, тому її рекомендують пити при гастритах, особливо зі зниженою кислотністю шлункового соку. Молочна сироватка допомагає нормалізувати і оздоровити мікрофлору кишечника, якщо приймати її регулярно. Вона допоможе позбутися від підвищеного газоутворення, поліпшити кишкову перистальтику і нормалізувати стілець, нейтралізувати деякі токсичні речовини.


Для того, щоб зміцнити імунітет, обов'язково потрібно випивати один або дві склянки свіжої сироватки за цілий день. Сироватка урізноманітнює розвантажувальні дні, допоможе нормалізувати підвищену масу тіла при ожирінні . Наприклад, це може бути фруктова дієта з додаванням між прийомами їжі цього корисного продукту.


при хронічному бронхіті рекомендується пити сироватку регулярно, з її допомогою легше відходить мокротиння. Пити її потрібно по 80-100 мл 3-5 разів на день. Також можна в 200 мл сироватки відварити 1 десертну ложку кореня пирію, перед цим його висушити і подрібнити. Пити такий відвар необхідно по 30 мл 3-4 рази на добу. Цей відвар можна також використовувати при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, сечокам'яної хвороби, циститі.


По склянці сироватки в день рекомендують приймати для профілактики частих головних болів і каменеутворення в нирках.

Молочна сироватка - один з найбільш чудових, природною коштів від неврозів, підвищеній нервовій збудливості, безсоння Молочна сироватка - один з найбільш чудових, природною коштів від неврозів, підвищеній нервовій збудливості, безсоння. У цих випадках використовують один нехитрий рецепт: беруть 1 десертну ложку сухого листя м'яти , Додають півсклянки окропу, інтенсивно перемішують і настоюють 15 хвилин, накривши зверху кришкою. Далі в отриманий настій доливають половину склянки сироватки. Приймають такий засіб 3 рази на день, до їди. Оптимальний термін прийому - два тижні.

При запорах немає краще ліки, ніж пів-склянки свіжого морквяного соку або відвару сухофруктів (курага + чорнослив), змішаних з половиною склянки молочної сироватки і випитого натщесерце.

Молочна сироватка в косметології

Досить часто сироватку використовували для приготування різноманітних косметичних засобів: від простого умивання сироваткою до приготування масок для обличчя і т.д. Особливо корисний цей унікальний продукт при проблемах зі шкірою, викликаних порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту. Показаннями до її застосування є жирна шкіра , Вугрі, діатез, псоріаз і деякі інші шкірні захворювання, а також харчова алергія, що виявляється шкірними реакціями. Для того, щоб оптимально швидко очистити шкіру, рекомендують вмиватися сироваткою і приймати її всередину по склянці 1-3 рази на день до їди. Щоб на смак сироватка бали приємною, пити її необхідно охолодженої.

Користуються надзвичайною популярністю лікувальні компреси з сироватки. Наприклад, при себореї, змочені в молочній сироватці марлеві серветки потрібно прикласти до ураженої шкірі на пару годин. Такі компреси прикладати потрібно приблизно 3-4 рази на день. Після того, як марлеву серветку зняли, шкіру можна промити відваром календули, який також сприяє загоєнню уражених ділянок шкіри.

Очищенню шкіри обличчя від вугрів допоможе щоденний прийом по 1 склянці сироватки протягом місяця. При цьому після тижневого прийому потрібно зробити перерву на 5-6 днів, а потім продовжувати пити її ще близько трьох тижнів.

Якщо взимку в мороз на пальцях рук тріскається шкіра, відмінно допоможуть ванночки з підігрітої до кімнатної температури сироватки. Такі теплі ванночки потрібно приймати практично кожен день по 15-20 хвилин перед сном.

Для того, щоб волосся було густим і здоровими і красивими, корисно мити голову сироваткою. Можна також робити живильні маски для волосся або їх після миття обполіскувати сироваткою, а потім прохолодною водою.

Як приготувати молочну сироватку в домашніх умовах?

Сироватка утворюється в процесі створаживания молока. Візьмемо 1-2 літра пастеризованого молока і поставимо його в тепле місце на добу. Іноді в молоко додають 1-2 ч.л. сметани 20% сметани для підвищення його жирності. В результаті утворюється желеподібна маса, звана кислим молоком. Далі необхідно витримати її на водяній бані близько півгодини. При цьому важливо не допускати закипання продукту. Варіть на повільному вогні не помішуючи! Застелити друшляк або сито марлею і виллємо туди вже злегка загусла масу. Відділяється каламутна, злегка жовтувата рідина і є сироватка. Її ми помістимо в скляну банку і охолодити. Все, продукт готовий і його можна використовувати як внутрішнє або зовнішнє засіб. У марлі маємо готовий сир, який ми також вживемо за призначенням.

Цей цінний продукт нескладно приготувати самостійно або купити в магазині вже готовий напій. Спектр дії молочної сироватки дуже великий і користь її для організму людини не викликає сумнівів. Так що - пийте на здоров'я!

medlibera.ru

Як приготувати молочну сироватку в домашніх умовах?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»