- Небезпечна Посуд для приготування їжі
- Ось види посуду, з якої Ваша їжа не повинна стикатися:
- Посуд з антипригарним покриттям
- Безпечна Посуд для приготування їжі
- Посуд з чавуну
- Посуд з Нержавіючої Сталі
- Посуд зі скла і глини
- емальований посуд
- Ось який посудом для приготування їжі користуюся я:
Поділитися "Яка вона - безпечна посуд для приготування їжі?"
Чи існує по-справжньому безпечна посуд для приготування їжі? У чому варто готувати свої кулінарні шедеври, а будь каструль і сковорідок варто уникати?
Ви коли-небудь замислювалися про те, що корисність і поживність їжі полягає не тільки в самих продуктах харчування, а й в тому, де і як вона була приготовлена?
Від якості каструль, сковорідок, форм для випічки безпосередньо залежить те, що наш організм буде в кінці кінців отримувати. І на мій превеликий жаль, ми живемо в світі, де безпечну посуд для приготування їжі ще може бути доведеться пошукати.
Ви все ще використовуєте алюмінієвий посуд або може існувати не нарадуетесь своєї чергової сковорідкою Тефаль з антипригарним покриттям, тому що на ній ви можете смажити їжу без застосування будь-якого жиру?
Ви забули, як користуватися старої, перевіреної бабусиної чавунної сковородою?
Якщо Ви відповіла хоча б одне «так», але тоді, не замислюючись читайте далі. Я розкрию Вам всі секрети Вашої посуду для смаження, гасіння, варіння і запікання і розповім, як бути впевненим, що разом з їжею ви не вживаєте зовсім непотрібні Вам токсини.
Небезпечна Посуд для приготування їжі
Виявляється вибирати натуральні і корисні продукти харчування для того, щоб повноцінно харчуватися - це ще далеко не все. Частенько їх доводиться готувати. І в незалежності від виду приготування, деякий посуд починає випускати шкідливі синтетичні речовини в їжу.
Ось види посуду, з якої Ваша їжа не повинна стикатися:
алюмінієвий посуд
Важко ні здогадатися, але вона містить Алюміній, метал, який натурально не присутній в нашому тілі. Але живучи, так як ми живемо зараз, користуючись антіперсперант-дезодорантами (Головним активним інгредієнтом в яких виступає Алюміній), фольгою і алюмінієвим посудом, ми накопичуємо і відкладаємо нехай навіть і невеликі поклади Алюмінію в нашому тілі.
Вчені дійшли висновку, що саме цей метал є однією з причин розвитку хвороби Альцгеймера, а також йде «поруч» з ушкодженнями нервової, опорно-рухової систем і раку.
У дитинстві однією з найулюбленіших сковорідок моєї матусі була якраз алюмінієва. Я думаю, моя сім'я навряд чи була винятком з правил. Моя мамуля позбулася своєї фаворитки ще до того, як я б почала капати їй на мізки , Я вже не пам'ятаю звідки точно вона дізналася про шкоду алюмінієвого посуду, але після цього жодної каструлі або сковорідки, що містить цей метал, у нас вдома не залишилося.
Посуд з антипригарним покриттям
Сюрприз-сюрприз! Як далеко ми готові йти, щоб зробити своє життя легше і простіше, іноді навіть ставлячи під загрозу своє здоров'я?
Так що ж не так з цими спеціальними непріліпающімі покриттями? Справа в тому, що вони виготовлені з Політетрафлуороетілена, який в свою чергу отримують з перфтороктановой кислоти. А цю кислоту потрібно звинувачувати за проблеми з фертильністю, щитовидною залозою і рівнем холестерину в крові.
Найпоширенішим брендом з антипригарним покриттям є Тефаль. Будь-яка посуд, яка буде підписана, як Тефлон - автоматично містить ці токсичні речовини.
Я прекрасно розумію Ваше розчарування і насувається питання! Так на чому тоді, власне, можна і потрібно готувати їжу?
Безпечна Посуд для приготування їжі
Цей посуд, яка має порівняно низький ризик перетікання токсичних металів в їжу і потім в наше тіло. І все безпечні варіанти, так чи інакше, використовувалися протягом великої кількості років, нами, людьми!
Посуд з чавуну
Навряд чи знайдеться той, хто не зможе згадати свою бабусю і її фірмові страви, приготовані як раз на чавунній сковорідці! Для мене ця смажена картопля на салі !
І для мене стало великим відкриттям те, що виявляється наші предки, які готували на чавуні не страждали анемією і нестачею заліза, тому що вони отримували його ... зі своєї посуду! Так, чавун випускає невелику кількість Заліза кожен раз, коли Ви готуєте в ньому їжу і це навіть добре. Якщо Ви страждає яким-небудь захворюванням, пов'язаним з надмірним накопиченням Заліза в тілі - то чавун для Вас буде поганою ідеєю.
Чавунний посуд в ходу протягом століть! Вона вічна.
Тільки не забувайте, що її обов'язково потрібно ретельно промаслюється раз іноді. Для цього потрібно нанести на неї стійкий жир (топлене або кокосове масло) і поставити в розігріту духовку на годину. Це зменшить шанси того, що їжа буде в ній прилипати.
Хоча Ви повинні розуміти з самого початку, що посуд з чавуну не має антипригарне покриття і Ви не зможете готувати в ній без використання жиру. Чи не замочуйте Вашу чавунний посуд у воді і ретельно витирайте її, після того, як помили. Я не рекомендую використовувати на ній засіб для миття посуду і жорстку щітку - це знищить потрібний нам масляний шар.
Так, чавунний посуд вимагає догляду і так, в ній не так легко готувати, як в непріліпающей сковорідці. Але, який смачною звідти виходить їжа і без будь-якої шкоди для здоров'я!
Посуд з Нержавіючої Сталі
Цей посуд не несе за собою ніякої шкоди для нашого здоров'я, якщо вона звичайно качественнний.
Справа в тому, що посуд з нержавіючої сталі містить в своєму, так званому, внутрішньому шарі Алюміній, Мідь або Нікель, так як ці метали дуже добре і рівномірно розподіляю тепло, що необхідно для рівномірного приготування їжі. Звичайно, потім це все покривається нержавіючої сталлю і тому дуже важливо купувати цей посуд тільки високої якості, щоб бути впевненими, що ці метали не будуть «протікати» в їжу.
Догляд за таким посудом порівняно простий - не тріть сильно щіткою, щоб не подряпати поверхню і витирайте насухо після того, як помили.
Посуд зі скла і глини
Цей посуд ідеально використовувати для приготування! Вона не токсична і досить стійка!
Мені подобаються скляні форми для випічки хліба і пирогів. А глиняні горщики це взагалі окрема розмова - що може бути смачніше, ніж тушковані в них страви?
Ще я люблю разгогревать їжу в духовці (так як не користуюся мікрохвильовкою ) Як раз в скляному посуді! Вона дуже універсальна, тому що може служити і простий сервировочной тарілкою. Ну і ціна звичайно теж приваблює!
емальований посуд
Куди нам без неї З ностальгією згадую мамині каструльки, розмальовані ягодами і ще наш великий блакитний чайник!
Якість цього посуду прямо залежить від того, що ця емаль покриває. На мій погляд, найбільш нетоксичним варіантом буде знову ж чавун або нержавіюча сталь.
Про радянську посуд з емалі я на жаль чого знайти не змогла; з чого саме вона була зроблена. Тому без цього знання не можу її рекомендувати.
За будь-якої посудом потрібен хороший і правильний догляд в залежності від того з чого вона зроблена.
З будь-якої посудом я рекомендую використовувати натуральні засоби для миття, так як у всяких Фейрі повно всього, що може залишатися на поверхні посуду і потрапляти через їжу в наше тіло. Ми і так живемо в час, де оточені токсинами, навіщо нам додаткові?
Я мою всю свою посуд тим же, чим мою руки, підлоги і іноді навіть тіло - натуральним кастильским милом і особисто всім його рекомендую!
Якісна безпечна посуд, зізнаюся чесно, задоволення недешеве. Як в принципі і все натуральне і корисне.
Але Вам і не потрібен цілий набір з 5 сковорідок і 10 каструль, краще інвестуйте гроші в пару хороших екземплярів, які відслужать Вам вічно без хвилювання за своє здоров'я.
Ось який посудом для приготування їжі користуюся я:
Зараз я мрію придбати пару Шедер комапнії Le Creuset, ціна яких звичайно мене не особливо надихає. Але я чула дуже багато позитивних відгуків про цю посуді, їх якість та безпеку, так що буду збирати свою колекцію поступово
Вибирайте безпечні і нетоксичні варіанти для відтворення Ваших творінь! Питайте своє тіло і будьте здорові!
А в чому Ви готуєте? Яку посуд використовуєте для приготування своїх фірмових страв? Поділіться!
Поділитися "Яка вона - безпечна посуд для приготування їжі?"
(Visited 20 625 times, 1 visits today)
схоже
У чому варто готувати свої кулінарні шедеври, а будь каструль і сковорідок варто уникати?Ви коли-небудь замислювалися про те, що корисність і поживність їжі полягає не тільки в самих продуктах харчування, а й в тому, де і як вона була приготовлена?
Ви забули, як користуватися старої, перевіреної бабусиної чавунної сковородою?
Як далеко ми готові йти, щоб зробити своє життя легше і простіше, іноді навіть ставлячи під загрозу своє здоров'я?
Так що ж не так з цими спеціальними непріліпающімі покриттями?
Так на чому тоді, власне, можна і потрібно готувати їжу?
А глиняні горщики це взагалі окрема розмова - що може бути смачніше, ніж тушковані в них страви?
Ми і так живемо в час, де оточені токсинами, навіщо нам додаткові?
А в чому Ви готуєте?