- Особливості нарощених нігтів
- акрил
- гель
- Загальні рекомендації по зняттю нарощених нігтів
- Підготовка до зняття манікюру
- Інструкція зняття нарощених нігтів гелів будинку
- Спеціальна рідина для зняття гелевих нігтів в домашніх умовах
- Фольга і ватяні диски для кожного пальця
- Пилка абразивністю 120-150 грит і 80-100 грит, баф
- Прищіпки (ковпачки) для зняття манікюру
- Покрокова інструкція
- Захистіть шкіру і легені
- Зніміть верхній шар покриття
- Захистіть шкіру від агресивного впливу розчинника
- Розм'якшіть гель
- Зніміть покриття
- Видаліть залишки покриття
- Вимийте руки з милом і зволожите нігті
- Поетапне зняття акрилових нігтів в домашніх умовах
- Алгоритм зняття нарощених акрилових нігтів
- Догляд за нігтями після зняття нарощування
- грибок
- Витончення рогової пластини
- Засоби по догляду за нігтьової пластиною
- Відео: Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах
Щоб зняти нарощені нігті в домашніх умовах, без шкоди для нігтьової пластини робіть це за правилами.
Тому що якщо рідна пластина пошкодиться, крізь мікротріщини може проникнути інфекція, в тому числі, і грибок - а ця неприємність вже зовсім іншого рівня.
Особливості нарощених нігтів
види покриття
Найпопулярніші штучні покриття - це акрил і гель.
акрил
Акриловий порошок розводять спеціальною рідиною, і він стає пластичним. Потім цю масу тонким шаром наносять на нігтьову пластину (на спеціальні форми або тіпси), надають бажану форму і висушують в УФ-лампі.
Якщо у свого нігтя є вільний краєчок - під нього підкладають форму, на яку наносять акрилову масу. Акрил вирівнюють так, щоб не було видно переходу між нарощені і "рідним" нігтем. Якщо вільного краю немає, використовуються тіпси.
У будь-якому випадку ніготь виходить міцним, а якщо він все-таки зламався, ситуацію можна виправити в лічені хвилини.
Недолік методу - різкий специфічний запах, який, втім, згодом вивітрюється.
гель
Виглядає натуральніше, ніж акрил. Технологія нанесення аналогічна попередній. Тут теж можна використовувати тіпси або формочки, і гель теж застигає завдяки впливу УФ-променів спеціальної лампи.
Алергії на шкірі матеріал не викликає, різкого запаху не має. У порівнянні з акрилом, гель більш крихкий і боїться різкого перепаду температури. А якщо ніготь зламався, то відремонтувати його вже не вийде, доведеться знімати і нарощувати заново.
Ще один недолік гелевого покриття в тому, що в домашніх умовах його складно знімати: спочатку потрібно розмочувати, потім піднімати і, нарешті, спилювати - все це дуже довгий і виснажливий процес. При цьому можна легко пошкодити свою платівку.
Загальні рекомендації по зняттю нарощених нігтів
Незалежно від того, яка технологія використовувалася, є загальні поради щодо зняття нарощених нігтів.
- Не поспішайте
Процедура може займати аж до другої години. Виділіть цей час, щоб виконати роботу акуратно і приділити увагу кожній дрібниці. - Чи не намагайтеся зірвати або віддерти ногтевое покриття
Пам'ятайте, що основне завдання - зняти манікюр акуратно і без шкоди. Деякі стверджують, що штучний матеріал легко відійде, якщо його гарненько підчепити і потягнути. Так, він відійде, але разом з верхнім шаром свого нігтики.
Підготовка до зняття манікюру
За допомогою манікюрних щипців, ножиць або спеціального інструменту (катера) зріжте краю кожної тіпси (гелю або акрилу).
Працюйте обережно, щоб не поранитися об гострі краї зрізів. А, оскільки штучний матеріал твердий, приготуйтеся до того, що процес буде тривалим.
Після того, як головне завдання виконано, пора переходити безпосередньо до зняття манікюру. І цей етап вже залежить від технології нарощування.
Інструкція зняття нарощених нігтів гелів будинку
Необхідні інструменти та матеріали
Спеціальна рідина для зняття гелевих нігтів в домашніх умовах
Ідеально використовувати засіб тієї ж фірми, що і сам гель, хоча це і не є суворою вимогою.
Взагалі, добре себе зарекомендувало засіб antishellac. Воно добре розм'якшує гель і видаляє його повністю - нічого допілівать не потрібно. Засобом можна знімати покриття, нанесене безпосередньо на нігті, а не тіпси (останні виключно спилюють).
Можете використовувати і звичайну рідину для зняття лаку з ацетоном, але їй гель піддається повільніше.
Фольга і ватяні диски для кожного пальця
Ці матеріали потрібні, щоб забезпечити тривалий вплив рідини на покриття: просочені диски кладуть на нігті, потім обертають фольгою.
Пилка абразивністю 120-150 грит і 80-100 грит, баф
Застосовуються, відповідно, на початку і в кінці процедури.
Прищіпки (ковпачки) для зняття манікюру
Використовувати прищіпки не обов'язково, але з ними зручніше - фольга не зрушується і не зісковзує з пальців.
Покрокова інструкція
Після того, як ви відрізали краю штучного матеріалу, приступайте до зняття манікюру:
Захистіть шкіру і легені
Під час спилювання покриття необережним рухом пилочки можна пошкодити шкіру, тому палець нижче нігтя рекомендується обмотати лейкопластиром. Для захисту дихальних шляхів скористайтеся медичною пов'язкою.
Зніміть верхній шар покриття
Пройдіться по ньому грубої пилою. Таким же чином обробіть краю. Пил дуже летюча, тому працюйте акуратно, не струшуйте її, а періодично періть спонжем, змоченим в рідині для зняття лаку.
Замість пилки можна використовувати автоматичну машинку для манікюру, яка знімає штучний матеріал в лічені секунди. Але до такого пристрою потрібно пристосуватися, щоб не заподіяти собі шкоду - особливо, якщо працюєте лівої (людина не перемагає) рукою.
Захистіть шкіру від агресивного впливу розчинника
Змастіть кутикулу і шкіру на кінчиках пальців вазеліном або жирним кремом.
Розм'якшіть гель
Для цього по черзі змочуйте 10 ватних тампонів рідиною для зняття гелю, прикладайте кожен широкою частиною до основи, вузьку - загніть за край нігтя. Зафіксуйте фольгою і ковпачками. Присвятив бути не повинно. Засіб повністю розм'якшує гель через 30 хвилин.
Для посилення дії ацетону деякі домашні майстрині попередньо його нагрівають. Для цього невелика його кількість наливають в маленьку скляну мисочку (яка потім використовується тільки для косметичних цілей!), Накривають її харчовою плівкою і фіксують гумкою.
Потім поміщають мисочку в тару з гарячою водою, контролюючи, щоб вода не потрапила в ацетон. Через 3-5 хвилин ацетон нагрівається, і його можна використовувати.
Зніміть покриття
По черзі розвертайте фольгу з кожного пальця і акуратно знімайте гель з допомогою палички.
Видаліть залишки покриття
Зітріть залишки ватним диском, змоченим в ацетоні або спеціальному засобі. Якщо є необхідність, дошліфуйте поверхню бафом.
Вимийте руки з милом і зволожите нігті
Від тривалого впливу ацетону нігті стають сухими, тому після процедури рекомендується зробити 20-хвилинний ванночку для рук (2 ст.л. йоду розвести в 1,5 ст.л. води, злегка підігріти на водяній бані, додати 4 ст.л. оливкової масла і ретельно перемішати) і змастити руки живильним кремом.
Процедуру видалення штучного покриття проводите на свіжому повітрі або в провітрюваному приміщенні.
- Методика використання штампа для нігтів для створення неповторного манікюру.
- Що робити, коли тріскається шкіра на пальцях рук близько нігтів ви дізнаєтеся по цьому посиланню .
Поетапне зняття акрилових нігтів в домашніх умовах
Матеріали для зняття штучного покриття
Матеріали використовуються ті ж, що і для зняття гелю.
Для полегшення процесу видалення з нігтів акрилу можна придбати спеціальне пристосування. Це зручна баночка, всередині якої знаходиться просочений рідиною для зняття акрилу паролон.
Просто ставите в нього краю пальців і чекаєте вказане виробником час (45-40 хвилин).
Алгоритм зняття нарощених акрилових нігтів
Акрил знімається за тим же принципом, що і гель, але набагато легше: в даному випадку матеріал відходить повністю, і нічого допілівать в кінці не потрібно. Максимум - пройтися бафом для додання природного блиску.
Особливістю акрилу є те, що при взаємодії з повітрям він швидко застигає, тому працювати потрібно акуратно, але швидко.
Догляд за нігтями після зняття нарощування
Небезпека неправильного зняття акрилу або гелю
грибок
При необережному зняття (сильне натискання пилкою, неправильно обраний абразив і т.д.) на нігтях з'являються міктротрещінкі, які наповнюються пилом і вологою.
Неозброєним оком це непомітно, а ось патогенні організми відразу знаходять сприятливі умови для життєдіяльності. Грибок може вразити також і шкіру рук.
Витончення рогової пластини
Навіть якщо вам вдалося уникнути патогенів, після декількох невдалих спроб зняття штучного покриття нігті можуть почати розшаровуватися, ламатися, стати тьмяними. Тоді додатково на кінчиках пальців відчувається свербіж і печіння.
Ось чому процедурі важливо приділити належну час і увагу.
Засоби по догляду за нігтьової пластиною
Після зняття манікюру нігті потребують відновлення. Для цього використовуйте одне з таких засобів:
- Оливкова олія (живить, зволожує)
Зробіть двотижневий курс ванночок з теплим оливковою олією. Опускайте в нього кінчики пальців на 20 хвилин щодня перед сном. Змийте залишки масла теплою водою з використанням невеликої кількості піни. - Сік лимона (живить, зволожує, зміцнює)
Щодня втирайте його масажними рухами протягом трьох хвилин. Змийте залишки теплою водою. Курс - 2 тижні. - Йод (зміцнює)
Обробіть йодом нігті перед сном. До ранку жовтого відтінку не залишиться, а ефект зміцнення буде в наявності. - Спеціальні лаки (надають загальну зміцнювальний вплив)
Покриття спеціальними лаками ураженої пластини допомагає швидко повернути їй здоровий вигляд. - Косметичний парафін (живить, зволожує)
Дає тривалий і відчутний ефект: покращує живлення шкіри, прискорює оновлення і робить руки молодшими. Візьміть 100 гр косметичного (звичайний використовувати не можна) парафіну, розтопіть його на водяній бані. В цей час на руки нанесіть живильний крем.
У розігрітий парафін занурюйте кінчики пальців, діставайте їх на 5-7 секунд і опускайте знову. Повторюйте до утворення товстого шару парафінових напальчников. Оберніть пальці поліетиленом, укутайте теплим рушником. Через 25-30 хвилин зніміть маску і змастіть руки кремом. - Бджолиний віск (надає живильну і захисну дію)
Його втирають в очищену нігтьову пластину, заповнюючи таким чином всі мікротріщини.
Нарощені нігті безпечніше знімати у майстри. Але якщо ви все ж зважилися виконати процедуру самостійно, уважно вивчіть, як це зробити правильно і виділіть хоча б 1,5 години часу.
Тільки при дбайливому видаленні штучного покриття ви збережете здоров'я рідних нагідок.
Відео: Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах
Нарощені нігті можна знімати самостійно в домашніх умовах, головне - робити це за правилами і акуратно. Дивіться відео з порадами по цій темі і у вас все вийде.