Смартфони виробництва компанії Сяомей по праву вважаються самими безпроблемними з апаратів китайського виробництва. Все-таки навіть вони іноді - дуже рідко, але все ж демонструють вперте бажання не включили, зависнути і засмутити свого господаря. Будьте спокійні немов квітка лотоса навіть в тому випадку, якщо Xiaomi не включається з невідомої поки причини! Більшість описаних далі випадків, вирішить проблему без звернення до сервісного центру.
Заряджався всю ніч і не зарядився
Так, таке буває - всю ніч ваш redmi (назва конкретної моделі можете підставити самі) лежав «прив'язаний» до зарядного пристрою. А на ранок він, не те що не зарядився - розрядився настільки, що не хоче взагалі хоч якось світитися!
Швидше за все, сталося ось що:
- Чи не працює зарядний;
- Пошкоджений USB шнур;
- Пошкоджений роз'єм в телефоні.
Будь-яка з цих причин може привести до повної розрядки акумуляторної батареї, настільки глибокою, що навіть усунувши причину, ви все одно не зможете включити телефон.
Отже, спробуйте підключити новий адаптер зарядного пристрою або замінити USB шнур. Якщо заряд акумулятора «пішов», необхідно близько п'ятнадцяти - тридцяти хвилин тримати апарат на зарядці, і тільки після цього спробувати включити смартфон. Швидше за все, апарат буде успішно завантажуватися, але рівень заряду батареї навряд чи буде перевищувати 2-3 відсотків, і вам необхідно дочекатися закінчення циклу зарядки.
Якщо ж заміна зарядного або шнура не вирішила проблему, слід звернутися в сервісний центр для заміни роз'єму в телефоні. Перепайка USB роз'єму - трудомістка операція, вона вимагає наявності спеціального обладнання (паяльної станції) і деякого досвіду виробництва подібних робіт. Тому, цю роботу краще довірити фахівцям.
Миготливий червоний індикатор
На вашому Xiaomi блимає червоний індикатор, та не включається апарат. Ситуація сумна, але здійсненне. Правда, в цьому випадку, також доведеться відвідати сервісний центр.
Миготливий червоний діод, і абсолютно ні на що не реагує апарат - можлива ознака несправної кнопки включення, випадання шлейфа на материнській платі в результаті механічної дії (падіння або удар) або вихід з ладу безпосередньо контролера харчування.
У будь-якому випадку фахівці сервісного центру повинні мати досвід усунення подібних ушкоджень.
Слід врахувати: якщо спробувати самостійно розібрати апарат, можна позбутися гарантії.
програмний збій
Якщо ваш mi смартфон примудрився «підвиснути» при неактивному екрані і при цьому ніяк не хоче відключатися, можна на деякий час витягнути акб. Все б добре, та тільки більшість нових моделей телефонів мають незнімну батарею. В такому випадку допоможе тривалий - понад 10 сек. натискання на клавішу «Power» (включення).
Якщо вбудоване ПО в порядку, смартфон стане звично вібрувати, потім почне запускатися операційна система.
Зазвичай, програмний збій відбувається внаслідок невмілої самостійної перепрошивки версії Андроїда, установки twrp, а так само інших, подібних дій користувача.
Ще один варіант реанімування апарату при програмному збої після невдалого оновлення - одночасне затискання на вимкненому телефоні клавіші зменшення гучності ( «вниз») і кнопки харчування.
При позитивному результаті, відбудеться завантаження режиму fastboot (на екрані з'явиться відповідна заставка), з якого потім - шляхом довгого натискання кнопки «power», виконуємо звичайну завантаження ОС. Якщо звичайна завантаження не спрацьовує - значить пошкоджені файли прошивки і доведеться прошивати телефон через fastboot .
Як бачите, навіть з гнітючою, на перший погляд, ситуації можна знайти вихід. Сміливо виконуйте описані дії - саме таким чином вам вдасться відновити роботу апарату без відвідування сервісного центру.