- властивості дріжджів
- Кому підходить маска з дріжджів для особи
- Маски для обличчя з дріжджами: правила застосування
- Дріжджові маски для обличчя: рецепти
- Універсальна для всіх типів шкіри
- Матирующая і підтягує маска для жирної шкіри
- Для сухої шкіри
- Для сухої шкіри зволожуюча маска
- Омолоджуюча маска з дріжджів для особи
Сайт «Красива і Успішна» продовжує знайомити читачок з натуральними засобами, що допомагають зберігати шкіру в ідеальному стані. Сьогодні мова піде про продукт доступному, але унікальному за своїми косметичним властивостям - дріжджах і про те, як використовуються дріжджі в складі масок для обличчя.
властивості дріжджів
Дріжджі - продукт унікальний хоча б тому, що не належать ні до рослинного, ні до тварини косметичного сировини. Вони мають грибкову природу і мають виняткові регенерирующими і імуномодулюючими властивостями.
Крім того, до складу дріжджів входять вітаміни, мікроелементи та інші речовини, що благотворно впливають на стан шкіри:
- Вітаміни, що належать до групи В, нормалізують обмінні процеси в клітинах шкіри, тим самим відновлюючи її природним шляхом і роблячи здоровою.
- Вітаміни РР, С і D благотворно впливають на стінки судин і капілярів, зміцнюючи їх.
- Амінокислоти і антиоксиданти, що входять до складу дріжджів, сприяють синтезу колагену і еластину в шкірних покривах.
- Дріжджі багаті мінералами. До їх складу входять цинк, калій, магній, залізо, натрій, йод, кальцій, марганець, фосфор. Маски для обличчя на дріжджовий основі живлять шкіру, захищають її від зовнішніх впливів, регулюють дію сальних залоз.
Словом, благотворний вплив цього продукту важко переоцінити.
Кому підходить маска з дріжджів для особи
Спектр застосування масок на дріжджовий основі досить широкий. Їх використовують, якщо необхідно позбутися від наступних проблем:
- зайва жирність шкіри, розширені пори і нездоровий блиск;
- наявність вугрової висипки і акне ;
- надмірна сухість та лущення шкіри;
- нездоровий колір обличчя;
- в'яне шкіра, втрачає пружність і схильна до утворення зморшок.
Як бачите, дріжджові маски для шкіри обличчя можуть допомогти усунути найрізноманітніші косметичні недоліки, але, на жаль, є і деякі протипоказання до їх застосування.
Не можна застосовувати дріжджі при наявності новоутворень, гострих запальних процесів, порізів і саден на шкірі.
Рідко, але зустрічається і індивідуальна непереносимість цього продукту.
Тому перш ніж використовувати дріжджі як косметичний засіб, розведіть невелика їх кількість і нанесіть на зап'ясті або ліктьовий згин. Якщо через 10 хвилин ви не помітили почервоніння, чи не з'явилися свербіж або печіння - можете сміливо готувати дріжджові маски і радіти отриманому результату.
Маски для обличчя з дріжджами: правила застосування
Ефективність маски багато в чому залежить від того, як саме вона буде приготовлена, накладена і вилучена. Приготування дріжджових масок має свою специфіку, і про це слід пам'ятати.
Дріжджі - це «живий» продукт, і для того, щоб маска діяла, грибків важливо створити сприятливе середовище для життєдіяльності і розмноження. Не вбивайте їх окропом, розводьте тільки теплою рідиною!
З цієї ж причини не заготовляють такі маски і про запас. Грибки довго не будуть існувати в невідповідних умовах і незабаром загинуть, тому робіть тільки таку порцію суміші, яку ви використовуєте за одне застосування.
Краще брати дріжджі звичайні або «сирі», причому обов'язково свіжі. Немає сенсу застосовувати сухі тремтіння: маска для обличчя з їх використанням буде неефективна.
Немає однозначної думки щодо масок з пивних дріжджів. Відомо, що вони випускаються у формі таблеток і продаються в аптеці. Такий продукт краще використовувати для внутрішнього застосування, а не для приготування масок.
Інша справа - живі пивні дріжджі: маска для обличчя з ними прекрасно знімає запальні процеси. Так що якщо у вас є можливість дістати їх на найближчому пивоварному заводі - застосовуйте на здоров'я!
Перед нанесенням маски не забудьте ретельно очистити обличчя. Ще краще - проведіть чистку шкіри над паровою лазнею, щоб пори максимально розкрилися (як правильно робити парові ванночки для обличчя - читайте в цієї статті на «Гарною й Успішною»).
Наноситься дріжджова маска на обличчя товстим шаром і тримається до тих пір, поки не візьметься скоринкою (зазвичай не менше чверті години). Щоб підсилити ефект, можна накласти на маску тканинну серветку з прорізами для очей, рота і носа, а поверх неї - товсту тканину (рушник), змочену теплою водою. Тепла середу посилює активність грибків, що позитивно позначається на результаті.
Дріжджові маски роблять курсом з 10 - 15 процедур, після чого застосовують інші процедури по догляду за шкірою. Це необхідно для того, щоб не відбулося звикання і ефективність масок не знижувалася.
Видаляють маску теплою водою без мила. Після її застосування добре буде протерти обличчя кубиком льоду з настою трав.
Дріжджові маски для обличчя: рецепти
Sympaty.net пропонує вам, милі читачки, спробувати наступні маски для обличчя з використанням дріжджів, які дозволяють вирішити проблеми шкіри і подарувати їй красу і сяйво. Спробуйте!
Універсальна для всіх типів шкіри
Ця маска заряджає шкіру енергією, тонізує і володіє регенерує дією. Для її приготування візьміть по 1 частини сметани, меду і фруктового або овочевого соку і 1,5 частини дріжджів. Підігрійте сік, розведіть в ньому дріжджі, додайте сметану і мед. Залежно від типу шкіри сік слід брати різний:
- для жирної - сік капусти, картоплі, томатів, яблука, вишні, журавлини, полуниці, малини, винограду або цитрусових;
- для нормальної та комбінованої - сік моркви, гарбуза, абрикоса, персика або авокадо;
- для сухої - некислі соки овочів або фруктів з м'якоттю.
Матирующая і підтягує маска для жирної шкіри
Дріжджі розчиніть в підігрітому кефірі, додайте сметану і 1 яєчний білок, попередньо збитий в піну. Кефіру беріть 2 столових ложки, дріжджів і сметани - по 1. Замість кефіру можна використовувати кисле молоко.
При бажанні додайте в маску вміст 1 капсули вітаміну Е.
Для сухої шкіри
Це поживна маска для обличчя; дріжджі (1 частина) в її складі з'єднуються з вершковим (1 частина) і лляним (3 частини) маслами. Для початку розтоплене вершкове і льняна олії ретельно збиваються до однорідної консистенції, а потім до складу маски вводяться дріжджі.
Лляна олія можна замінити оливковою, але не соняшниковою!
Для сухої шкіри зволожуюча маска
Для приготування цієї маски змішують 3 столових ложки теплого молока і 1,5 столових ложки дріжджів. Потім в суміш вводять по 1 чайній ложці соку алое і оливкового масла.
Омолоджуюча маска з дріжджів для особи
Дріжджі розводять підігрітою мінеральною водою без газів в співвідношенні 1,5 до 3, додають по 2 частини вівсяної муки і сметани, а також подрібнену м'якоть гарбуза (1 частина). Маска чудово відновлює зрілу шкіру, розгладжує зморшки.
Звичайно, перелічити все різноманіття рецептів в одній статті неможливо. Ось деякі компоненти, які можна включати до складу дріжджових масок:
- Борошно (особливо вівсяна), кисломолочні продукти, лимонний сік і яєчний білок допомагають позбутися від жирного блиску, очистити і звузити пори і підтягнути шкіру.
- Різні соки в складі масок живлять і тонізують.
- Огірковий сік допоможе відбілити шкіру і позбавитися від пігментних плям.
- Мед і яєчний жовток живлять шкіру і надають їй бархатистість.
Експериментуйте і залишайтеся гарними!
---
Автор - Олена Матущак (Lanberri), сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна
Копіювання цієї статті заборонено!