- Кому підійде весільний наряд «вінтаж»
- Відмінні риси моди різних років
- Вікторіанський стиль
- У стилі «30-х»
- Моделі 40-х
- Стиляги і пін-ап
- Епоха 60-х
- Бренди вантажних суконь
Стиль «вінтаж» дає нареченій масу можливостей для створення яскравого, цікавого образу. Ми розповімо, як їх не упустити і правильно вибрати найбільш підходяще весільну сукню. Ви дізнаєтеся, кому підходить цей варіант, які особливості він має, хто з дизайнерів його пропонує. Ви зможете зробити вибір з урахуванням тканини, кольору, фасону наряду і типу своєї фігури.
Кому підійде весільний наряд «вінтаж»
Варіант для сміливих і романтичних натур, які мріють в день свого одруження виглядати витончено.
Важливою відмінною рисою даних суконь є їх універсальність. Вони підходять все дівчатам без виключення, головне - правильно підібрати фасон.
Вибирати підходящу модель потрібно з урахуванням типу фігури нареченої, її переваг і планованого оформлення заходу.
Довге сукня з мереживом допоможе вигідно підкреслити достоїнства: струнку талію і плавні лінії фігури. Модель зі спідницею в формі «трапеція» замаскує не зовсім ідеальні стегна.
Наряд в стилі «30-х» (обтягуючі довга сукня «в підлогу» з невеликим шлейфом і відкритим верхом) підійде всім особам, крім дівчат з широкими плечима.
В іншій нашій статті розказано, як створити завершений образ нареченої в стилі «вінтаж» . Ви дізнаєтеся, що їй слід взути і одягнути, чим прикрасити голову. Крім того, ми розповімо, який декор знадобиться для весілля, як прикрасити кортеж і де її провести.
Вінтажну торжество дуже схоже на весілля в стилі «ретро» . Тому сюди теж буде корисно заглянути. Тут Ви знайдете поради щодо оформлення залу і зони реєстрації, вибору кортежу і декору, різних аксесуарів і нарядів.
Ось тут можна знайти детальний огляд кращих брендів весільних нарядів . Ви дізнаєтеся, що пропонують різні дизайнери і за якою ціною.
Де купити весільне плаття ? У цій статті зібрано інформацію про найкращих місцях - інтернет-майданчиках, дисконт-центрах, весільних салонах.
До одягу ще знадобиться підв'язка нареченої . Хочете зробити її самостійно? Читайте нашу іншу статтю! У ній знаходяться докладні покрокові інструкцію і відео-уроки.
Відмінні риси моди різних років
Сукня у стилі «вінтаж» - це поєднання легкої жіночності і аристократизму, різноманіття вишуканих тканин, спокусливого мережива, обробки і фасонів весільного вбрання. Залежно від епохи, до якої відносять ту чи іншу модель сукні, їх можна розділити на кілька основних груп.
Вікторіанський стиль
У ньому переважають прості моделі «Рибка» і «Трапеція». Рукава довгі ажурні або виконані у вигляді крилець. Скромний V-подібний виріз або глибоке декольте, але обов'язково прикрите мереживом або напівпрозорою тканиною.
В обробці використовується мереживо; кольори - пастельні: айворі, брудно-рожевий, кремовий. Сукня з високою талією підійде дівчатам з вузькими стегнами і широкими плечима. Класична модель «трапеція» - кращий варіант для нареченої з масивною нижньою частиною тіла ..
У стилі «30-х»
Цей період часу характеризується багатою обробкою наряду: різноманіттям бісеру і стеклярусу, рюш і ажур, воланів і складок. Все це відтворює унікальний костюм для любительок експериментів. Кольорове виконання - слонова кістка і чайна троянда.
Весільна сукня в стилі 30-х
Моделі 40-х
Плаття 40-х років по-новому відтворюють уявлення про ідеальну фігуру. У моду входять спідниці-годе, широкі манжети, рукави-кльош. З'являються плісирована тканина і гофре. Ці сукні підійдуть дівчині з будь-якою фігурою, крім власниць широких плечей.
Стиляги і пін-ап
Основні символи епохи 50-х років: підкреслена лінія талії і пишна спідниця трохи нижче коліна. Ці моделі вигідно підкреслять прямокутний тип жіночої фігури і фігуру «пісочний годинник».
До наряду нареченої-стиляги важливо підібрати аксесуари - яскравий товстий пояс, пов'язку на голову, намиста, великі круглі сережки.
Тканини для суконь в основному атлас і шифон, мереживо з великої виробленням. Колірна палітра неймовірна насичена, від пастельних тонів до яскраво-червоного кольору. Мінімалізм в декорі компенсується максимальною увагою до фігури і обличчя нареченої.
Епоха 60-х
Час сукні «футляр» і жіночною моделі з басками. Повна відсутність декоративного оздоблення доповнюється прямими лініями. Таке вбрання ефектно доповнять туфлі-човники, акуратна сумочка і маленька капелюшок, одягнена набік.
Бренди вантажних суконь
Всіх любительок вінтажних моделей не залишать байдужими моделі з колекції дизайнерів YolanCris. Сестри YolanCris створюють моделі, що поєднують в собі відгомони різних епох; це і зухвалий рок-н-рол, і життєрадісні стиляги, і богемний шик.
Сукня у стилі «богемний шик»
У роботі використовуються виключно дорогі тканини, весь декор пришивається вручну. Плаття від YolanCris можна придбати на сайті victoriya-salon.ru . Їх вартість починається від 120 тис.рублей.
Якщо шукаєте незвичайний варіант в стилі «40-х», радимо звернутися до робіт Eliza Jane Howell. Її творіння надають нареченій неймовірну витонченість і крихкість.
Хвилясті тканини, велика кількість бісеру, каменів і стеклярусу, - все це можна побачити в моделях від Anna Campbell.
Серед колекцій Рара Авіс можна підібрати весільний наряд вікторіанської епохи.
Насправді, наречена зовсім не повинна бути одягнена в старе, вицвіле від часу плаття. Вод відео, в якому дівчина вбрана зі смаком, модно і в той же час в вінтажному стилі:
Все у ваших руках!
Хочете зробити її самостійно?