Її пісні критикували за двозначність, наряди - за надмірну відвертість, а в цей час хіти «Єва, я любила тебе», «Знак Водолія», «Погана дівчинка» звучали на всіх столичних радіостанціях. Кучерява брюнетка з «Ліцею», солістка групи «Вінтаж» Анна Плетньова починає сольну кар'єру. Обозревателю РІАМО вдалося потрапити на знімальний майданчик, де Анна вперше представила новий склад «Вінтаж». Тепер вже колишня солістка групи розповіла, як з такою що не відбулася моделі стала «секс-символом» мільйонів, чому боїться себе з кимось порівнювати і якою бачить майбутнє життя на сцені.
Актриса Дарина Сагалова: «Зараз мене мало хто порівняє з Свєтку Букиной» >>
- Ганно, ви присвятили групі «Вінтаж» близько десяти років, чому вирішили піти?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Як все творчі люди, я перебуваю в постійному пошуку себе. Мій відхід можна назвати таким собі дорослішанням. Ніяких гучних скандалів з переділом гонорарів, про які так огульно пліткують в інтернеті, не було. Все набагато простіше й прозаїчніше. Мені стало тісно, я зрозуміла, що не хочу заганяти свою творчість в якісь рамки.
- Можна сказати, ви пускаєтеся в сольне плавання?
- Саме так. Не можна сказати, що репертуар Анни Плетньової зміниться до невпізнання, але у мене є і серйозні пісні. Я хочу, щоб їх почули і подивилися на мене з іншої сторони.
Зірка кліпу «Удвох» Женя Смирнов: «До танців мене повернула любов до життя» >>
- Ви не раз потрапляли в списки найсексуальніших дівчат планети. Що для вас це означає?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Я сприймаю це з посмішкою. Взагалі, у мене в дитинстві була мрія, коли я дивилася конкурси краси, щоб на мене коли-небудь теж одягнули корону і назвали «Міс Всесвіт». У підлітковому віці вже прийшло усвідомлення, що мені це не світить - метр п'ятдесят з кепкою навряд чи пустять в модельний бізнес. А щодо «секс-символу» ... мене це смішить і навіть лестить десь.
Саті Казанова: «Велика мужність - бути справжнім!» >>
- Співачка Слава порівняла вас з Мадонною. Вам до душі таке порівняння?
- На один з концертів моєї першої групи «Friends», коли ми ще виступали по підвалах і клубам, потрапила преса. Після виступу вийшла стаття: «В Росії з'явилася російська Мадонна». Це було несподівано, але приємно. Хочу зауважити, що я ніколи не намагалася себе з ким-то порівнювати, хоча дуже люблю багатьох західних музикантів. Наприклад, Бьорк, яка забрала мою голову свого часу. Дуже важливо знати, що ти єдиний і унікальний, а не намагатися бути на когось схожим.
МакSим: про бокс, популярність і свою школу мистецтв >>
- Як ви ставитеся до того, що багато молодих дівчат сьогодні прагнуть перекроїти свою зовнішність під певні стандарти, які нам диктують телеекран і мода?
- Я не вважаю, що це добре. Багато відомих аналітики, які займаються дослідженням інтернет-простору, допускають, що скоро ми перетворимося в деяких андроїдів, які вигідно відрізняються свої частини тіла. Мені шкода і страшно, що ми втрачаємо свою індивідуальність. Кожен раз на концертах я закликаю людей любити себе такими, якими ми є. Сподіваюся, мене хоч хтось почує.
Стас П'єха: про наркоцентр, адреналін і Ді Капріо >>
- З ким із закордонних зірок ви б заспівали дуетом?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Якби мені випала така можливість, я б заспівала з Майклом Джексоном. Але, на жаль, він вже не з нами ...
- Ви дійсно в дитинстві вважали Леніна своїм дідусем?
Я до сих пір пам'ятаю, як одного разу в дитячому саду увійшла в актовий зал, побачила його портрет, такий великий, красивий і заплакала, бо дідусь помер, розумієте?
Найк Борзов: «Щоб музикантові пробитися в інтернеті, потрібно писати меми, як Шнур» >>
- Це правда, що у Вас є довідка про роздвоєння особистості?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Абсолютна. Останнім часом я стала помічати, не без допомоги директора групи «Вінтаж» Анджели (Анжели Авдієнко - прим. Ред.), Що моя поведінка під час виступів часом не має логічного пояснення. Також я не пам'ятала подій, які, за розповідями Анджели, відбувалися зі мною. Вирішила відправитися до лікаря, щоб мені поставили діагноз.
- Ви за освітою скульптор. Ці знання допомагають вам у творчості?
- Все в цьому житті не дарма. Я навіть планую зробити татуювання зі словами: «Все, що не робиться, - на краще». Художній розвиток - це завжди непогано. Я, принаймні, можу розрізнити стилі в архітектурі, в скульптурі, в живописі, мені це дуже подобається. Всі свої костюми я, в основному, придумую сама.
Саша Васильєв: «Новини ніколи не дають нам розслабитися» >>
- Яка доля триметрової статуї Достоєвського, яку Ви створили?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Це була моя дипломна робота.
Але я дізналася, що він дуже любить Достоєвського, і коли Ілля Сергійович прийшов на захист мого диплома, була бездоганно готова. Було так приємно, коли Глазунов поставив мені хорошу оцінку. Де зараз скульптура, сказати не можу.
Іван Охлобистін: «Я з головою заліз в телевізор - знав, на що йшов» >>
- Ви також захоплюєтеся живописом. Чому на ваших роботах зображена Камбоджа, що вас пов'язує з цією державою?
- Мене до глибини душі вражає, як в Камбоджі люди живуть за межею бідності, але їм вдається зберегти свій внутрішній світ, залишатися цілеспрямованими і не втрачати віру в краще. Нам є чому у них повчитися. За всією цією зовнішньою мішурою ми забуваємо про духовність. У своїх картинах я намагаюся акцентувати увагу на цій проблемі.
«Бі-2»: про концерт в Зеленому театрі, новий альбом і роботу з «Квартетом І» >>
- Вам доводилося чимось жертвувати заради творчості і популярності?
© група "Вінтаж" вконтакте
- Мені дуже пощастило. Все давалося мені дивно легко. Я взагалі впевнена, що мене хтось весь час за ручку веде, і навіть підозрюю, хто. Варто мені уявити щось, я тут же знаю, як це здійснити. Я вірю, що думка матеріальна. Життя - це казка, в яку потрібно повірити. Все просто.
- Що б Ви побажали своїм шанувальникам і нашим читачам?
- Вірити в диво, вірити в себе і любити себе такими, якими ви є!
Олег Меньшиков: про гастролі, зйомки в нових фільмах і мріях >>
Можна сказати, ви пускаєтеся в сольне плавання?Що для вас це означає?
Вам до душі таке порівняння?
Ви дійсно в дитинстві вважали Леніна своїм дідусем?
Я до сих пір пам'ятаю, як одного разу в дитячому саду увійшла в актовий зал, побачила його портрет, такий великий, красивий і заплакала, бо дідусь помер, розумієте?
Ці знання допомагають вам у творчості?
Чому на ваших роботах зображена Камбоджа, що вас пов'язує з цією державою?
Що б Ви побажали своїм шанувальникам і нашим читачам?