Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Дубенський громадський фонд історико-краєзнавчих досліджень і гуманітарних ініціатив "Спадщина"

Історична замальовка (до 30-річчя від дня утворення ЦКШ «Дубна»)
Підготовка до будівництва об'єкта «Азимут М2» почалася в 1974 році після затвердження Міжнародним Олімпійським комітетом рішення про проведення XXII літніх Олімпійських ігор в Москві.

За короткий термін (1977-1979 рр.) Був виконаний величезний обсяг будівельних робіт, зведено технічний будинок, інженерний корпус з конференц-залом, будівля гаража, сховище перевезених станцій «Марс», зібрана антена ТНА-57 діаметром 12 м і антена «МАRК VI »діаметром 32м, зведена антенна щогла РРЛ, прокладено кілька кілометрів інженерних комунікацій, заасфальтована дорога, упорядкована територія. Для обслуговуючого персоналу станції був побудований житловий будинок.

Будівництво Станції стало результатом зусиль багатьох відомств, організацій та установ. Будинки й споруди створювалися воїнами-будівельниками, роботи по монтажу та налагодженню технічного комплексу проводилися фахівцями тресту «Радіострой», НДІ Радіо і інших організацій. Поруч з монтажниками працювали фахівці ЦКШ, які, не дивлячись на труднощі, побутову невлаштованість, брали участь в налагоджувальних випробуваннях і освоювали нове обладнання. Налаштування обладнання NЕС під керівництвом пана Сузукі проводила група японських фахівців.

Державна комісія під головуванням Крилова В.М. справила приймання об'єктів космічного зв'язку із загальною оцінкою - «добре». У січні 1980 року був виданий наказ Міністра зв'язку СРСР Тализіна Н.В. за №67 «Про прийняття в експлуатацію збудованих космічних приймально-передавальних станцій на об'єкті« Азимут-М », нової станцій« Азимут-М2 »і дообладнаних існуючих станцій« Азимут-М »і« Азимут-Л ». У ньому була відзначена допомогу і активну участь колективу СУР-9 в будівництві, монтажі, і налаштування космічних приймально-передавальних станцій і сполучних радіорелейних ліній.

Архітектурне оформлення фасаду основної будівлі було виконано за проектом лауреата Державної премії скульптора А.Д. Корнаухова. Рельєфне скульптурне панно виконано з пластин нержавіючої сталі. Композиція розсовує простір і надає промисловому будівлі фантастичні форми.

За достроковий і якісний введення в експлуатацію олімпійського об'єкту «Азимут-М2» колектив Центру космічного зв'язку «Дубна» був нагороджений почесною грамотою Національного Олімпійського комітету, а деякі найбільш відзначилися учасники були удостоєні урядових нагород.

ФГУП «Космічний зв'язок»

05.12.2012

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»