Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зберегти здоров'я нігтів після гель-лаку

  1. від DA 21.10.2017 21:15 Ось уже кілька років поспіль, з часу своєї появи на б'юті-ринку, гель-лак...
  2. Запис на манікюр робіть заздалегідь
  3. Не слід знімати шелак самостійно

від DA

21.10.2017 21:15

Ось уже кілька років поспіль, з часу своєї появи на б'юті-ринку, гель-лак (або шелак) утримує лідируючі позиції серед звичних всім лаків для нігтів і фактично навіть витісняє їх. Що зовсім не дивує: він суперстійкий (тримається більш півмісяця і протягом цього періоду не втрачає глянсовості), не тріскається, швидко сохне і не розтікається.

Але якщо постійно робити такий «довгограючий» манікюр, стан нігтів може погіршитися. Все ж, перш ніж звинувачувати в виниклої проблеми майстри салону або саме б'юті-засіб, слід розібратися: що могло призвести до таких наслідків.

Погіршення стану нігтів після гель-лаку: в чому проблема

Перш за все, як би не було велике Ваше захоплення цим б'юті-засобом для нігтів завдяки його дійсно виграшним якостям, все ж періодично робіть перерви при його використанні.

Давайте нігтиками відпочити від гель-лаку і можливість відновитися. Робіть паузу приблизно на місяць.

Щоб зрозуміти можливі причини погіршення стану нігтів після «носіння» гель-лаку - що Ви не дотримуєтесь, про що забуваєте або втрачаєте з поля зору - зверніть увагу на наступні моменти.

Наносити шелак необхідно виключно на здорові нігтики

Це обов'язково. У разі наявних на нігтях маленьких тріщинок з боків майстер повинен закріпити ці ділянки акрилом або шовком, а вже потім тільки наносити шелак. Захищені таким чином, Ваші нігті «проживуть» довше під манікюром, відросте вільний краєчок, тому до чергової процедурі пошкоджені ділянки вже можна буде запросто підпиляти, залишаючи незмінною довжину нагідок.

Якщо існує інша проблема - «вмятінкі» на нігтьових пластинах, що виникають з причини, можливо, надмірного тиску на кутикулу в процесі манікюру - її допоможе розв'язати «вирівнювання» нігтьової пластини. Це можливо при нанесенні додаткового що базується шару для шелаку. Попросіть майстра виконати це.

У разі зміни кольору нігтів, а також, якщо вони раптом стали «кришитися» або Ви відчуваєте біль і при знятті гелю, і в процесі сушіння в УФ-лампі, неодмінно зверніться до лікаря, проконсультуйтеся, виявите причину неприємних моментів і лише потім думайте про украшательстве нігтів.

Запис на манікюр робіть заздалегідь

У всіх нігті відростають з різною швидкістю, тому й оптимальні тимчасові проміжки між манікюр для кожної жінки - свої. Відзначте для себе, як довго після того, як було завдано шелак, Ваші нігті виглядають нормально, і записуйтеся на наступний манікюр ще перебуваючи в салоні. Таким чином, Ви будете абсолютно впевнені в тому, що перспектива несподівано залишитися з несвіжим манікюром Вам не загрожує.

Не слід знімати шелак самостійно

Якщо це зробити неправильно, можна зіпсувати нігтьову пластину. А ймовірність такого результату серйозна, оскільки у гелів різних виробників і склад не однаковий, різні техніки нанесення, а тому і продукти для позбавлення від лаку різняться. У всьому цьому необхідно розбиратися. І навіть якщо Ви вже десятки разів спостерігали процедуру зняття шелаку в салоні, не варто робити її самостійно. Оскільки, наприклад, знімаючи гель, немов «плівку», цілком можливо, Ви зніміть і верхній шар нігтьової пластини. Наслідки ж такого повороту подій не веселі: нігті починають розшаровуватися, стоншуються, робляться ламкими.

Відновити і зміцнити нігті після гель-лаку можна за допомогою теплого оливкового масла або спеціального покриття з вітамінно-мінеральним комплексом в складі, а також засобом, що поєднує в собі розтоплений косметичний парафін і трохи того ж оливкової олії.

Відзначимо також, що даючи нігтиками відпочити від гель-лаку, намагайтеся балувати свої руки і нігті спа-доглядом із застосуванням термоперчаток

джерело: estet-portal.com

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»