Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як фарбувати гель-лаком нігті?

  1. Що потрібно для гель лаку?
  2. Як правильно фарбувати гель-лаком нігті?
  3. ТОП помилок при покритті гель лаком?

Гель-лакове покриття на нігтях вже не один рік займає лідируючі позиції в світі nail індустрії. З таким манікюром нігті завжди «при параді», руки доглянуті. Гель лак - світовий улюбленець всіх дівчат.

Гель лак -

Якщо ви новачок в індустрії краси, або хочете самі зробити покриття гель-лаком, ця стаття для Вас. Саме тут ми розглянемо набір необхідних матеріалів, а також розповімо як їх застосовувати. Ну що почнемо?

Що потрібно для гель лаку?

Давайте почнемо з переліку матеріалів які Вам будуть необхідні для покриття гель лаком. Слід звернути увагу, що даний перелік складено з урахуванням вже наявності на руках манікюру. Манікюр (видалення кутикули, обробка бічних валиків, зняття гель лаку) повинен бути виконаним до процедури нанесення гель-лаку. Перед тим як почати роботу ви повинні бути впевнені що:

  1. на нігтях немає покриття лаку або гель лаку;
  2. немає залишків бази гель-лаку з минулого покриття (часто зустрічається при самостійному зняття гель лаку);
  3. перед нанесення гель-лаку ви не робили процедуру парафінотерапії або не змащувати кутикулу маслом для кутикули (ці процедури будуть псувати момент зчіпки гель-лаку і нігтя, що впливає термін носіння);
  4. на нігтях виконаний манікюр і кутикула не заважає нанесення гель лаку;

Після того як ваші нігті готові, Вам знадобитися такий перелік матеріалів:

  1. Баф 400 або 320 грит для запила глянцевого шару нігтьової пластини. Можна використовувати фрези, більш детально можна дізнатися в статті " Як вибрати фрези для манікюру ".
  2. Пилка 180/240 грит для оформлення вільного краю. Надати форму можна з допомогою фрези для манікюру, більш детально тут .
  3. Лампа для гель лаку. Найважливіший девайс для манікюру. Саме під впливом ультрафіолетових випромінювань полимеризуются все шари покриття. На сьогоднішній день найпопулярніші це лампи SUN, саме їх полюбили всі за дизайн, довгу службу і швидкість сушіння. Всі лампи можна подивитися тут.
  4. Гель лак. Гель лаки бувають однотонні, глітерние, з ефектом котяче око, з мікроблеском.
  5. Безкислотний праймер. Застосовується як проміжний шар між натуральним нігтем і базовим покриттям. Для кращого зчеплення нігтя з базою. все праймери тут.
  6. Топ, База. База необхідна для створення молекулярної зв'язку між природним кератином нігтя і штучним матеріалом. Топ захищає покриття від зовнішнього впливу і механічних пошкоджень.

Тепер трохи про види:

Каучуковий Топ і База - відмінно зміцнюють ніготь, по консистенції щільні, іноді складно їх нанести в перший раз, треба звикнути. Плюс - відмінний спосіб укріпити і відростити нігті, надає більше міцності нігтьової пластини, особливо актуально для тонких нігтів. Як приклад - всесвітній улюбленець Топ KODI .

Звичайна База і Топ - має консистенцію звичайного лаку, легкі в роботі.

Матовий Топ, або ще його називають Велюр - саме цей Топ додає нігтям матовий ефект. вибрати можна тут.

Топ з і без липкого шару. Тут вибір за вами, іноді липкий шар необхідний для дизайну нігтів, видаляти липкий шар потрібно спеціальною рідиною, тому треба розуміти навіщо він вам потрібен. Якщо ви плануєте однотонне покриття гель лаком, без дизайну, тоді можна сміливо брати Топ без липкого шару. Все топи тут.

7. Безворсовиє серветки. Це вид серветок, які не мають ворсу і використовуються для знежирення нігтя, очищення його від забруднень, зняття липкого шару. Все безворсовие серветки тут.

8. Знежирювачах, рідина для зняття липкого шару. Очищає ніготь від пилу і бруду, знежирює його. Цією ж рідиною можна зняти липкий шар, якщо у вас ТОП з липким шаром. Рідини можна вибрати тут.

Як правильно фарбувати гель-лаком нігті?

Перший етап це підготовка нігтьової пластини.

Крок 1. Знімаємо всі можливі покриття (лак, гель-лак, гель), нігті повинні бути абсолютно чистими. Як зняти гель лак в домашніх умовах ви можете подивитися в нашому відео.

Після того як нігті повністю готові, манікюр зроблений (обробка бічних валиків, видалення кутикули), необхідно надати нігтю бажану форму за допомогою пилочки або фрези для манікюру.

Крок 2. Верхній глянсовий шар потрібно зняти за допомогою Бафа. Це важлива умова, тому що поверхня нігтя повинна бути матовою і шорсткою. Тільки за таких умов покриття буде якісним. Ідеальний бафік це 400 або 320 грит, його можна вибрати тут.

Крок 3. Знежирити ніготь. За допомогою обезжірователя (спеціального засобу з знежиреної рН-формулою) і безворсовими серветками ретельно протріть поверхню нігтя. Це забезпечує остаточне видалення зайвої вологи. Після знежирення не можна торкатися руками або іншими предметами до нігтів. Вибрати безворсовие серветки можна тут , обезжірователь тут.

Крок 4. На половину нігтя (від середини до вільного краю) наноситься безкислотний праймер. Не забуваємо промазати і торцеву частину нігтя. Важливо добре віджати кисть перед промазуванням, що б рідина не затекла на кутикулу і бічні валики. Дати просохнути праймеру на повітрі пару секунд. Рекомендується застосовувати безкислотний праймер, кислотний праймер застосуємо при нарощуванні або наявності дуже жирної нігтьової пластини.

Крок 5. Нанесення Бази. Після того як наші нігтики підготовлені можна приступати до нанесення базового шару. Він необхідний для утворення рівної основи для всього подальшого покриття. А ще база захищає нігтик від проникнення фарбувального пігменту. Базу варто наносити тонким шаром. Рівномірно, втираючими рухами, розтягуємо її по всій площі нігтя. Обов'язково запечатує торець. Стежимо, щоб матеріал не потрапляв на шкіру і кутикулу. Якщо все ж потрапив - до просушування потрібно витерти зайве. Далі просушуємо в лампі (в УФ лампі - 1-2 хвилину, в LED - 10-30 секунд). Рекомендуємо просушувати кожен ніготь після фарбування, а не завдавати матеріал на всі 5 і тільки потім сушити. Так шари покриття не встигатимуть розтікатися по нігтя, створюючи нерівності і затікання на шкіру.

Так шари покриття не встигатимуть розтікатися по нігтя, створюючи нерівності і затікання на шкіру

Крок 6. Нанесення гель лаку. Зазвичай гель лак наносити необхідно в два шари, кожен з них необхідно просушити окремо. Якщо гель лак щільно ліг і у вас немає необхідності наносити 2 шар, тоді можна його не робити, це ніяк не вплине на носку гель лаку. Сушити всі верстви гель лаку, топа, бази однаково - УФ лампи сушать гель лак від 1 до 2 хвилин, якщо ви використовуєте Led лампу тоді від 10 до 30 сек.

Крок 7. Нанесення Топа. Завершальним етапом є нанесення топа. Top Coat - це фінішний гель-лак, прозорого кольору, глянсовий або матовий. Наносити топ потрібно трохи більше товщі ніж квітник. Знову ж таки не забуваємо про торцях нігтя. Обов'язково добре просушують. Інакше при знятті липкого шару втратиться гарного блиску, і покриття буде каламутним. Полімеризуючись в УФ лампі 1-2 хвилини, в LED лампі - 10-30 секунд. Важливо наносити на весь ніготь, при необхідності можна нанести 2 шари, ви повинні бути впевнені що ніготь покритий весь.

Якщо ваш топ з липким шаром тоді необхідно рідиною для зняття гель лаку видалити його, для цього на безворсову серветку необхідно нанести обезжириватель і протерти окремо кожен нігтик.

Ура! Ваші нігтики готові! Але часто через пару днів у вас з'являються відколи гель-лаку, але чому? Давайте розберемося.

ТОП помилок при покритті гель лаком?

От і все! Дуже сподіваємося що наша стаття була вам корисна, будемо раді Вашим коментарям. Дуже сподіваємося, що на питання, "Як фарбувати нігті гель лаком?" ви тепер знаєте відповідь.

Команда TUFISHOP.

Що потрібно для гель лаку?
Як правильно фарбувати гель-лаком нігті?
ТОП помилок при покритті гель лаком?
Ну що почнемо?
Що потрібно для гель лаку?
Як правильно фарбувати гель-лаком нігті?
Але часто через пару днів у вас з'являються відколи гель-лаку, але чому?
ТОП помилок при покритті гель лаком?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»