© moscowzoo.ru
Тепер у всіх бажаючих є можливість не виходячи з дому взяти під опіку тварин із Московського зоопарку - від амурського тигра до рябого путорака. Крім того, можна наживо поспостерігати за життям блакитноокою тигриці і сімейства горил.
Для того щоб взяти під опіку тварин, «досить відправити повідомлення на короткий номер 3434 Zoo (пропуск) і суму платежу». «Гроші, які ви пожертвуєте таким способом, підуть на утримання тварин Московського зоопарку - в першу чергу на їжу і на придбання іграшок та інших елементів збагачення середовища», - повідомляється на сайті Московського зоопарку. Звіт про отримані кошти та витрати обіцяють публікувати там же.
Сьогодні під опікою як приватних осіб, так і компаній знаходяться більше 120 мешканців Московського зоопарку. Серед них жираф Самсон, єноти і біла полярна сова.
Крім того, в Московському зоопарку встановили нові камери в вольєрах з тваринами. Тепер в режимі реального часу можна спостерігати за життям п'ятиметрового південноафриканського жирафа, милуватися доброзичливими пеліканами і страусами, а також життєрадісними сурікатом. Нові камери дозволяють з близької відстані розглянути і екзотичних пташок під назвою колпіци, поспостерігати за грайливими дитинчатами орангутанів і горил. Вперше камери покажуть сеанси годування блакитноокою бенгальської тигриці на прізвисько Калі. Всього в Московському зоопарку встановили вісім нових камер, повідомляється на сайті мера Москви.
«Цілодобові трансляції можна подивитися на сайті Московського зоопарку . Посиланнями на них можна ділитися з друзями в соціальних мережах. Залежно від швидкості інтернету є як висока, так і середнє або низьке дозвіл », - розповіли в прес-службі зоопарку.
Перша веб-камера з'явилася в Московському зоопарку в минулому році в вольєрі з білими ведмедями. За перший тиждень відео з ними подивилися понад 500 осіб. Керівництво столичного зоосаду вирішило продовжити експеримент. Сьогодні в вольєрах встановлено дев'ять камер, які дозволяють спостерігати за життям тварин зоопарку з будь-якої точки земної кулі. Надалі кількість веб-камер буде збільшуватися.