Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





5 цікавих фактів про олівця

  1. Історія олівця
  2. Цікаві факти про олівця
  3. Можливості олівців "Графіт", "Графіт 3D" і "Blackie 3D"

Олівець - це недорогий промо сувенір, який може бути вкрай ефективним при комунікації з клієнтом. На поверхню подарунка легко наноситься текст, зображення або логотип компанії, що проводить рекламну акцію.

Історія олівця

Перші прототипи сучасних олівців стали з'являтися в ХIII столітті. Художники використовували тонкі срібні дроту для малювання. Їх припаювали до ручки або зберігали в футлярі окремо. Слід зазначити, що написане таким олівцем стерти було неможливо. Майстри використовували тонку штриховую манеру при виконанні підготовчих начерків портретів.

У ХIV столітті з'явився "італійський олівець" - стрижень з глинистого чорного сланцю. Цей інструмент використовувався художниками при створенні насичених картин, з інтенсивними лініями. Даний вид олівців ілюстратори застосовують і до цього дня.

Олівець тригранний Графіт 3D Олівець тригранний Графіт 3D

Графітні олівці з'являються ще в XVI столітті. У місцевості Камберленд, яка знаходиться в Англії, місцеві пастухи відкрили графіт за допомогою якого мітили своїх овець. У XVIII столітті графіт починають продавати на вулиці, а вже в 1719 році починається масове виробництво олівців в Німеччині. У 1789 році вчений Карл Шеєле дав нинішню назву матеріалу - графіт.

Прабатьками сучасного олівцем стрижня вважаються в рівній мірі Йозеф Хардмут і Жак Конте, які незалежно один від одного змішали пил графіту з глиною і водою, а потім обпалили цю суміш в печі. Ця технологія отримала широке поширення по всій Європі і призвела до виникнення таких відомих олівцевих фабрик, як Koh-i-Noor Hardtmuth і Faber-Castell. У 1851 році була запропонована шестигранна форма корпусу олівця, яка використовується різними виробниками досі.

Цікаві факти про олівця

Олівець «Графіт»

  1. У Росії родоначальником виробництва дерев'яних олівців вважається Михайло Васильович Ломоносов, який організував в Архангельській губернії випуск даної продукції. До нього один олівець робили п'ять днів, він же вивів денну норму для одного майстра, рівну 144 штук, назвавши її "грос". Вона використовується у всьому світі і в наші дні.
  2. Відомі письменники активно використовували при написанні своїх літературних праць олівці. Наприклад, Джон Стейнбек при роботі над романами «Грона гніву» і «Консервний ряд» сточив по 60 штук на кожен. Генрі Девід Торо народився в родині власника олівцевої фабрики, де в юності і працював. Тому завжди мав записну книжку і олівець.

    Ернест Хемінгуей також у своїй роботі застосовував олівці: «Якщо ти працюєш олівцем, у тебе є три спроби подивитися на те, чи сприймає читач написане тобою так, як ти задумав. Перша, коли ти це перечитуєш; потім, коли ти це передруковувати на машинці, і остання - при вичитування коректури. Працюючи олівцем, шанси поліпшити результат зростають на одну третину, тобто на 0,333, що до біса здорово навіть для середньостатистичного бейсболіста. Крім того, текст довше залишається в сирому вигляді, що означає його можна доопрацювати ».

  3. Вважається, що звичайним олівцем можна написати порядку 45,000 слів або ж намалювати лінію довжиною понад 56 кілометрів.
  4. На Нью-Йоркській Фондовій біржі співробітники при укладанні угод і роботі з котируваннями щорічно використовують близько одного мільйона олівців.
  5. Олівець - це універсальний пише інструмент. Його можна використовувати навіть тоді, коли ручка може підвести. За допомогою олівців можна робити замальовки прямо під водою або в невагомості, він також стійкий до складних погодних умов, таким як холод або спека. Тому олівці популярні серед аквалангістів, космонавтів, а також серед вчених на станціях Північного і Південного полюса.

Існує така байка, що американці витрачали мільйони доларів на виробництво особливої ​​ручки для космосу, в той час, коли радянські космонавти просто використовували олівці.

В реальності американські космонавти використовували фломастери, а наші співвітчизники - спеціальні олівці з воску, тому що в звичайному вигляді цей пише прилад не застосовують для космосу. Грифельна стружка буде розлітатися по всьому кораблю, а деревина і графіт є легкозаймистими матеріалами.

Можливості олівців "Графіт", "Графіт 3D" і "Blackie 3D"

Наша довгоочікувана новинка - тригранний олівець "Blackie 3D" . Це стильний олівець з чорного дерева, з матовим кольором корпусу і чорним ластиком. Також в якості простого і недорого промо сувеніра на нашому сайті доступні дві моделі: "Графіт" і "Графіт 3D" . У нас представлений широкий асортимент квітів. На поверхню олівців можна зробити нанесення - гравіювання або тамподрук.

Олівці з нанесенням - це один з популярних видів сувенірної продукції для рекламних кампаній і маркетингових акцій. Вони також використовуються як письмове приладдя в офісі. Оригінальні форми олівців і яскраві кольори дозволяють підкреслити фірмовий стиль будь-якої компанії.

Ще статті в блозі Оазис:

Коментарі

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»