Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Приклади успішного резюме 2017

  1. Визначаємося з ключовими цілями:
  2. У заповітні 2 хвилини Ваш «продукплейсмент» повинен розповісти роботодавцю наступну інформацію:
  3. Основні розділи в резюме:
  4. Правила побудови тексту, які варто врахувати:
  5. Коротко розглянемо помилки, які точно зіпсують картину, всього їх п'ять:

Складання резюме процес співвідносимо зі створенням реклами продукту, яким є Ви. Якщо реклама до місця, грамотна і інтригуюча, потенційний покупець (роботодавець), обов'язково купитися на неї і купить Вас, що і є метою.

Визначаємося з ключовими цілями:

Відповідно до досвіду міжнародних психологічних досліджень времязатрата на вивчення резюме дорівнює 2-3 хвилинах. Коли мова заходить про великі компанії, з високою потребою в людському ресурсі, шлях вашого резюме до керівника, рішення якого має для вас значення, стає дво- і більш етапним.

У заповітні 2 хвилини Ваш «продукплейсмент» повинен розповісти роботодавцю наступну інформацію:

  1. Що ви за громадянин;
  2. Посада, на якій ви себе бачите;
  3. Яке ваше освіту;
  4. Попередній трудовий досвід;
  5. Наявність у вас корисних професійних навичок;
  6. Додаткова інформація, яка виділяє вас серед конкурентів.

Часу мало - інформації багато. Тільки від вашого вміння побудувати текст гармонійно, залежить з якою кількістю перерахованих вище пунктів, вважатиме за потрібне, ознайомиться роботодавець.

Резюме повинно бути структуровано на розділи, це спрощує візуальне сприйняття суті тексту, рекомендовані розділи були приведені вище, при їх детальному заповненні, варто прочитати рекомендації фахівців до кожного розділу, або ж ви можете скористатися готовим шаблон запропонованим нами.

Заповнювати розділи потрібно гранично уважно і точно, помилки і брехня в резюме неприйнятні, та й про них все одно потім дізнаються.

Основні розділи в резюме:

1. Особиста інформація. Розділ містить в собі ваше ПІБ, адреса, вік або дата народження (в залежності від того, наскільки важливий цей пункт для роботодавця). Сімейний стан вказувати не обов'язково, але в деяких випадках варто. Якщо здобувач жінка, варто вказати наявність дітей і їх вік. Маленькі діти викличуть необхідність відпрошуватися і роботодавцю, варто знати про це спочатку, ви ж не збираєтеся жертвувати дітьми заради роботи. Даний розділ обов'язково повинен включати контактний номер телефону або інший спосіб з вами зв'язатися.

2. Робота - яка вам цікава. Тут все, начебто, просто але категорично не варто вказувати відразу кілька посад, особливо якщо вони з різних професійних областей. Народна мудрість говорить: «фахівець у всьому, не вміє нічого».

3. Навчальні заклади, де ви здобували освіту. Школу тут точно не варто згадувати, якщо профіль вищої освіти збігається з профілем середньо технічного, то про про середньо-технічному в резюме теж краще забути. В першу чергу, розкажіть який вищий навчальний заклад, ви закінчили, якщо їх було кілька, напишіть і про це (не забудьте вказати року надходження / випуску). Як додатковий плюс, якщо це стосується вашої посади, після Виший можете розповісти про курсах, сертифікатах, підвищеннях кваліфікації (якщо такі закінчувалися і є). Варто пам'ятати про логіку, і якщо ви претендуєте, наприклад, на посаду головного бухгалтера великого підприємства про курсах перукаря / візажиста краще не писати. Випускникам навчальних закладів без досвіду роботи рекомендується вказати тему дипломної роботи / проекту.

4. Що ж до попередньої трудової діяльності, то опис варто починати з останньою займаною посадою, як правило, вона ж є самою презентабельною в вашому послужному списку. Робота на схожих посадах до цікавить вас буде позитивним фактором. Про досвід роботи не пов'язаному з цікавить посадою пишіть за бажанням. Важливо пам'ятати, що в початок даного розділу потрібно поставити важливу інформацію про вашому стажі, а вже далі писати менш значиму. Додаткові вміння вкажіть в кінці розділу, при поверхневому перегляді до них не дочитаю, а ось при детальному вивченні вони зіграють свою позитивну роль.

5. У розділі ваших професійних навичок розставити пріоритети в написанні легше ніж здається. Відкриваємо розділ вимог до претендента і дивимося що там зазначено, в першу чергу пишемо те, що відповідає вам з розділу «вимоги до претендента», в другу чергу з розділу «додаткові навички», а далі все що вважаєте важливим.

6. Інформація з розряду «додаткової реклами». Напишіть сюди те, що може зацікавити роботодавця, якщо важко визначиться в цьому питанні, напишіть досягнення якими пишаєтеся.

Головними правилами є: пишіть конкретну інформацію, будьте чесними, пишіть послідовно, стислість взагалі «сестра таланту», і постарайтеся не порушити логіку.

Правила побудови тексту, які варто врахувати:

1. Пишіть конкретно. Фрази «вивчав інновації», «вчив стажистів» і т.п. варто замінити фразами «навчений використання такого і такого і ще такого програмного забезпечення», «з довіреними мені 6 стажерами був пройдений такий і такий матеріал».

2. Резюме читають швидко, тому варто використовувати сухий текст «був відповідальним виконавцем у сфері ...» замініть «виконував обов'язки ...».

3. Використовуйте позитивні судження. «Запобігав виникненню аварійних ситуацій» гірше ніж «поліпшив систему безпеки праці».

4. Досягнення важливіше самого шляху. Використовуйте щось на кшталт «за 3 роки 4 рази мені була підвищена зар. плата, двічі отримав підвищення »замість« три роки поспіль, доводив невдячної роботодавцю наскільки я компетентний, а він лише двічі мене підвищив ». До речі краще не ганьбити, попереднього роботодавця перед нинішнім, адже він розуміє, що коли то теж для вас стане попереднім.

Ніколи не забувайте про чесність і можливості підтвердження того, що ви написали в резюме.

Коротко розглянемо помилки, які точно зіпсують картину, всього їх п'ять:

1. Довжина резюме. Занадто довге резюме не тільки не будуть читати вдумуючись, а й переглянуть суто по заголовкам, це вельми істотно скоротить обсяг інформації яку ваш текст повідомить про вас роботодавцю.

2. Відсутність значущої інформації. На початок розділів ставте то, що важливо, а потім те, що є додатковим фактором. Дотримуйтесь логіку суджень, якщо робота передбачає часті відрядження то наявність машини важливіше, ніж курси крою та шиття.

3. Невизначеність в намірах. Завжди пишіть «можу», «хочу», «претендую», фрази ж на кшталт «хотілося б ...», «якщо можливо ...» можуть заплутати роботодавця, а другий раз абзац можуть і не перечитати.

4. Порушення послідовності резюме. Структура була приведена раніше, але повторимо: спочатку уявіть себе, скажіть чого хочете, розкажіть що вмієте, що з цього використовували на практиці, після розкажіть про додаткові ваших навичках.

5. Складний текст. Ваше резюме не будуть читати в класичному розумінні, спочатку його будуть переглядати. Важливо кількість інформації, а не легкість і краса в прочитанні.

На довершення поговоримо про види резюме, їх три: комбінований, функціональний і хронологічний.

Хронологічний - буде хороший, якщо кар'єра довга, успішна, вам нема чого соромитися, періоди безробіття майже відсутні, і ви хочете показати це роботодавцю.

Функціональне - суха витримка ваших умінь і корисних навичок, корисна коли трудовий досвід або малий, або практика в певній сфері мала значні перерви як пов'язані з безробіттям, так і з роботою за іншими спеціальностями.

Комбінований - як і передбачалося з назви, є об'єднанням двох попередніх. Вважається найефективнішим для здобувача і улюбленим для роботодавців, він дозволяє хронологічно оцінити зростання досвіду і корисних навичок. Варто використовувати, тільки якщо ви дійсно в собі впевнені, ваша кар'єра хороша, і навичками можна блиснути.

Сподіваємося дані короткі поради, допоможуть Вам знайти хорошу роботу і гідну оплату!

Завантажити готові успішні правильні резюме 2017 (ворд .doc) можна тут.

Безкоштовно завантажити приклади резюме по різних спеціальностях у форматі Word:

1. Приклад резюме фінансового аналітика Word

2. Приклад резюме головного бухгалтера Word

3. Приклад резюме директора Word

4. Приклад резюме водія Word

5. Приклад резюме інженера Word

6. Приклад резюме юриста Word

7. Приклад резюме медсестри Word

8. Приклад резюме менеджера з продажу Word

9. Приклад резюме няні Word

10. Приклад резюме продавця Word

11. Приклад резюме програміста Word

12. Приклад резюме секретаря Word

13. Приклад резюме студента Word

14. Приклад резюме вчителя Word

15. Приклад резюме адміністратора Word

16. Приклад резюме перекладача Word

17. Приклад резюме економіста Word

18. Приклад резюме касира Word

19. Приклад резюме охоронця Word

20. Приклад резюме будівельника Word

21. Приклад резюме менеджера з персоналу Word

22. Приклад резюме менеджера з туризму Word

23. Приклад резюме кухаря Word

24. Приклад резюме офіціанта Word

25. Приклад резюме слюсаря Word

26. Приклад резюме редактора Word

27. Приклад резюме оператора call центру Word

28. Приклад резюме оператора комп'ютерного набору Word

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»