Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Дизайн Кухні 2016 року: 100 сучасних ідей на фото

  1. Біла кухня з контрастними акцентами
  2. Дерев'яні поверхні для колірного різноманіття
  3. Чорний колір, як домінанта в кухонному приміщенні
  4. Кухонний фартух

З кожним роком виробники кухонних меблів намагаються наблизити свої колекції до максимально можливого рівня зручності, функціональності та естетичної привабливості. Дизайнери інтер'єрів, в свою чергу, знаходять нові колірні і фактурні рішення для обробки кухонних приміщень. Ціла армія професіоналів працює для того, щоб ми з вами змогли знайти і облаштувати кухню своєї мрії - високо функціональний, зручний, красиве і модне приміщення, в якому буде комфортно всієї нашої сім'ї. Сподіваємося, що значна добірка дизайн-проектів, що представляють новинки в сфері дизайну кухонь, виявиться корисною для вашого натхнення.

Сподіваємося, що значна добірка дизайн-проектів, що представляють новинки в сфері дизайну кухонь, виявиться корисною для вашого натхнення

Сучасний стиль оформлення кухні, а також виготовлення меблевих гарнітурів, досить демократичний і дозволяє знайти свій варіант для кожного домовласника, навіть з самим вимогливим смаком. Великий асортимент кольорових, конструктивних і фактурних рішень постає перед сучасним покупцем. І все ж, у останніх трендів є спільні риси, які допоможуть нам сформувати уявлення про кухню 2016 року:

  • найбільший вплив на формування сучасного стилю надали мінімалізм і хай-тек, звідси і прагнення до простоти, функціональності, високій технологічності і мінімалізації декору;
  • кухонні гарнітури прості і лаконічні, але при цьому відповідають всім вимогам ергономіки і зручності експлуатації і догляду;
  • високо технологічні матеріали дозволяють використовувати імітації природного сировини навіть в зонах з високою вологістю і різкими перепадами температур;
  • фасади кухонних ансамблів, як правило, з'являються в абсолютно гладкому вигляді, фурнітура ховається;
  • системи зберігання мають високотехнологічну оснащеність - амортизатори, регульовані опори і доводчики стають незамінними складовими сучасної меблювання;
  • стільниці все частіше представлені в тонкому варіанті - витончені блискучі поверхні актуально виглядають в будь-якому дизайні кухонного простору;
  • обробка кухонного приміщення являє собою прості, однотонні рішення з використанням нейтральних тонів;
  • колірна палітра сучасної кухні все частіше прохолодна - білі, сірі та чорні відтінки домінують;
  • яскраві кольори і строкаті орнаменти можна побачити хіба що у виконанні кухонного фартуха;
  • часто в сучасних дизайн-проектах кухонних приміщень можна зустріти оформлення «без обробки» - цегляні стіни, імітація бетонних поверхонь.

найбільший вплив на формування сучасного стилю надали мінімалізм і хай-тек, звідси і прагнення до простоти, функціональності, високій технологічності і мінімалізації декору;   кухонні гарнітури прості і лаконічні, але при цьому відповідають всім вимогам ергономіки і зручності експлуатації і догляду;   високо технологічні матеріали дозволяють використовувати імітації природного сировини навіть в зонах з високою вологістю і різкими перепадами температур;   фасади кухонних ансамблів, як правило, з'являються в абсолютно гладкому вигляді, фурнітура ховається;   системи зберігання мають високотехнологічну оснащеність - амортизатори, регульовані опори і доводчики стають незамінними складовими сучасної меблювання;   стільниці все частіше представлені в тонкому варіанті - витончені блискучі поверхні актуально виглядають в будь-якому дизайні кухонного простору;   обробка кухонного приміщення являє собою прості, однотонні рішення з використанням нейтральних тонів;   колірна палітра сучасної кухні все частіше прохолодна - білі, сірі та чорні відтінки домінують;   яскраві кольори і строкаті орнаменти можна побачити хіба що у виконанні кухонного фартуха;   часто в сучасних дизайн-проектах кухонних приміщень можна зустріти оформлення «без обробки» - цегляні стіни, імітація бетонних поверхонь

Трьома основними стовпами, навколо яких «крутиться» колірний спектр оформлення сучасної кухні стали сірий, білий і чорний. Контрастні поєднання - очевидний мейнстрім кухонних просторів 2016 року. При цьому можна зустріти як варіанти з переважанням білого кольору (що досить традиційно для кухонних приміщень), так і абсолютно чорні кухонні гарнітури або дизайн-проекти, в яких представлені всі відтінки сірого.

Біла кухня з контрастними акцентами

Для кухні малих і середніх розмірів білий колір обробки і меблювання - оптимальний варіант для створення візуального розширення простору і світлого, чистого способу приміщення. Підкреслити білосніжну ідилію з максимальним ефектом зможуть елементи інтер'єру чорного кольору - побутові прилади, стільниці в глянсовому або матовому виконанні, стільці обідньої зони і навіть конструкції витяжок.

Дерев'яні поверхні для колірного різноманіття

Відмінний спосіб урізноманітнити білосніжну кухню з прохолодною палітрою, теплом деревних відтінків. Чи буде це натуральний матеріал або його вдала імітація (а сучасні матеріали відмінно справляються з цією роллю), але «потепління» атмосфери вашої кухні неминуче. В сучасних дизай-проектах можна зустріти використання деревного малюнка для фасадів як верхнього, так і нижнього ярусів кухонних шаф.

Чорний і білий колір, спільно з дерев'яними поверхнями завжди виглядають розкішно. Ви можете вибрати в якості базового один з кольорів і «розбавляти» його дозовано або умовно розділити порівну присутність кожного з відтінків в інтер'єрі кухні. Сполучення однотонних поверхонь можна ефектно урізноманітнити чорно-білим орнаментом або малюнком керамічного облицювання кухонного фартуха або підлогового покриття.

Чорний колір, як домінанта в кухонному приміщенні

Будь-яка господиня знає, що кухонні фасади вимагають особливої ​​уваги в щоденному прибиранню - на темних поверхнях видно навіть краплі від чистої води. Але естетична привабливість. Неймовірно сучасний зовнішній вигляд і навіть драматичність чорного кухонного гарнітура бере верх над експлуатаційними характеристиками, і багато домовласників стають володарями вельми оригінальних кухонь.

Безумовно, для гармонійної інтеграції абсолютно чорного гарнітура в кухонний простір, воно повинно бути великим і світлим - наявність панорамних вікон або скляного виходу на задній двір переважно. Інакше ви ризикуєте отримати досить похмурий, темний, а не сучасний дизайн кухні.

Інакше ви ризикуєте отримати досить похмурий, темний, а не сучасний дизайн кухні

Чорний кухонний гарнітур потребує не тільки в світлому і просторому приміщенні, а й яскравих акцентах, які б змогли підняти градус інтер'єру, привнести нотки оптимізму і свята в дизайн. Це може бути яскравий кухонний фартух або барні табурети, стільці в обідній зоні колоритного відтінку.

Більшою мірою від того, як виглядає кухонний гарнітур, буде залежати і весь образ головного функціонального приміщення житла. Те, який колір, фактура і моделі фасадів були використані при виготовленні кухонних меблювання, багато в чому визначає і стилістику інтер'єру. Сучасні кухонні гарнітури, як правило, мають прості і лаконічні форми, строгі лінії і нейтральні колірні рішення, але, як і з будь-якого правила, трапляються винятки і в сфері кухонного дизайну. Тим більше що сучасна стилістика не накладаються ніяких канонів на вибір дизайнерських ідей, а лише спрямовує колірні і конструктивні рішення в заданий русло.

Тим більше що сучасна стилістика не накладаються ніяких канонів на вибір дизайнерських ідей, а лише спрямовує колірні і конструктивні рішення в заданий русло

Сучасні кухонні фасади - це найчастіше гладкі світлі поверхні, позбавлені фурнітури. Прості і лаконічні рішення, абсолютно непримітні на вигляд, приховують масу функціональних можливостей в надрах своїх систем зберігання.

Прості і лаконічні рішення, абсолютно непримітні на вигляд, приховують масу функціональних можливостей в надрах своїх систем зберігання

Білосніжні глянцеві фасади відмінно підходять для кухонних приміщень невеликих розмірів. Не тільки білі, а й блискучі поверхні сприяють візуальному розширенню малих просторів.

Не тільки білі, а й блискучі поверхні сприяють візуальному розширенню малих просторів

У сучасних інтер'єрах кухонних приміщень обробка найчастіше є фарбування в світлих тонах. Ідеально рівні і білосніжні стіни - безумовний фаворит сезону, що наступає. З білими стінами вам не доведеться турбуватися про комбінаторики з колірними рішеннями меблювання, побутових приладів і можливого декору. Світлий образ приміщення завжди залишає приємні відчуття, легке настрій свята, свіжості і чистоти. До того ж, на тлі білої обробки навіть нейтральні, пастельні тони кухонної меблювання будуть виглядати виразно.

Оздоблення стін з імітацією бетонних поверхонь - неминущий тренд для функціональних приміщень. Як правило, для кухонних просторів для здійснення даного дизайнерського прийому використовують вологостійку декоративну штукатурку, але можна застосовувати і рідкі шпалери, фарбування.

Цегляна або кам'яна кладка - обробка, для якої необхідні масштаби. У просторій кухні акцентні стіна, на перший погляд без обробки, буде виглядати виразно. У високо технологічний і сучасний дизайн кухні подібні дизайнерські прийоми привносять нотки брутальності, індустріалізму, а іноді і відгомони сільського життя.

Ще один спосіб оформлення стін в сучасних кухонних просторах - використання настінних панелей з МДФ або ДВП. Сучасні панелі легко переносять вплив вологи і температурних перепадів, їх легко чистити і можна використовувати хімічні засоби, завдяки плівці з ПВХ, але говорити про екологічність такої обробки не доводиться. У разі, якщо для облицювання стін використовується натуральний матеріал, ми отримуємо безпечну для людини і навколишнього середовища облицювання, але змушені відстежувати потрапляння вологи на поверхню і пам'ятати про високу пожежонебезпеку матеріалу.

У сучасній кухні для оформлення стелі, як правило, використовуються натяжні або підвісні конструкції, що дозволяють отримати ідеально рівну і гладку поверхню. Знайти дизайн-проект з відмінним від білого кольором стелі непросто. У підвісні конструкції найчастіше вбудовуються світильники над робочими зонними кухні. Це можуть бути як стаціонарні, так і поворотні моделі освітлювальних приладів.

За допомогою підвісних конструкцій можна виготовити стеля в два рівня, щоб виділити зону вбудованих світильників. Залежно від розташування кухонного гарнітура і розміщення острова або обідньої зони, можна створити локальну підсвітку кожного функціонального сегмента приміщення.

Одним з найбільш популярних варіантів облицювання підлоги в кухні є використання кам'яної плитки або керамограніта. Використання керамічної плитки дозволяє створити надійне, міцне і безпечне покриття, яке буде стійко переносити вплив вологи і високих температур. До того ж, варіантів колірних і фактурних рішень маса, ви зможете без зусиль знайти відповідний до вашого інтер'єру підлогове покриття. Керамічна плитка може досить успішно імітувати дерев'яні та кам'яні поверхні.

Керамічна плитка може досить успішно імітувати дерев'яні та кам'яні поверхні

Завдяки сучасним присадкам і захисним спреям, використовувати паркетне покриття можна навіть в зонах з підвищеною вологістю і температурними перепадами. Безумовно, паркет в якості підлогового покриття - задоволення не з дешевих, але така обробка прослужить довгі роки, і виглядати буде розкішно, благородно і органічно в будь-якому дизайні кухонного простору.

Безумовно, паркет в якості підлогового покриття - задоволення не з дешевих, але така обробка прослужить довгі роки, і виглядати буде розкішно, благородно і органічно в будь-якому дизайні кухонного простору

Завдяки вдосконаленню технології виробництва, сучасні колекції ламінату також можуть без наслідки стати облицюванням підлог в кухонному приміщенні. Зовні такий матеріал складно відрізнити від натуральної підлоги дошки, а вартість такого облицювання значно дешевше і може проводитися домовласниками самостійно.

Зовні такий матеріал складно відрізнити від натуральної підлоги дошки, а вартість такого облицювання значно дешевше і може проводитися домовласниками самостійно

Кухонний фартух

В сучасних дизайн-проектах кухонних приміщень, фартух є чи не єдиним елементом оздоблення, в якому можлива присутність яскравих тонів, колоритних візерунків або строкатих орнаментів. Використання керамічної плитки в стилі печворк - відмінний спосіб урізноманітнити однотонний і нейтральний інтер'єр сучасної кухні.

Кухонний фартух, облицьований однотонної плиткою «метро» не вийде з моди довгі роки. Ви можете бути впевнені в тому, що витратилися на керамічне облицювання не дарма - практичність, міцність і привабливий зовнішній вигляд на довгі роки вам забезпечені. І весь цей час ви зможете насолоджуватися дизайном кухні, який не виходить з моди - це прийоми, перевірені роками.

І весь цей час ви зможете насолоджуватися дизайном кухні, який не виходить з моди - це прийоми, перевірені роками

Фартух, оснащений як настінна система зберігання високого рівня організації та систематизації - відгомін впливу стилю хай-тек на становлення сучасного дизайну кухні. Магнітні тримачі, гачки і відкриті полички, сяючі хромовими поверхнями, відмінно виглядають на темному тлі.

Магнітні тримачі, гачки і відкриті полички, сяючі хромовими поверхнями, відмінно виглядають на темному тлі

Очевидно, що для установки обідньої групи в рамках кухонного простору, необхідно мати запас квадратних метрів, після установки всіх необхідних систем зберігання, побутових приладів і робочих поверхонь. Але сучасні дизай-проекти в більшому ступені і розраховані на квартири поліпшеного планування і кухонні простору приватних будинків міського або заміського типу, де нестачі в корисному просторі немає.

Але сучасні дизай-проекти в більшому ступені і розраховані на квартири поліпшеного планування і кухонні простору приватних будинків міського або заміського типу, де нестачі в корисному просторі немає

Для того щоб вписати обідню зону в кухню невеликого розміру, досить використовувати кутову або Г-подібну планування кухонного гарнітура і відмовитися від установки острова. Кутова компоновка - універсальний варіант розміщення максимально можливої ​​кількості систем зберігання, робочих поверхонь і побутової техніки на мінімальній кількості квадратних метрів. А повноцінна обідня група - важливий елемент інтер'єру для квартир і будинків, в яких немає можливості організації окремого приміщення під їдальню, а сім'я налічує більше трьох осіб.

Обідня група, що складається з великого білого столу і чорних стільців оригінального дизайну, неймовірно органічно вписалася в біло-чорний інтер'єр кухонного простору. Елементи чорного кольору додали білосніжною кухні чіткості, конструктивності і динамічною контрастності.

Яскрава обідня група для кухні в світлих, нейтральних тонах - як ковток позитивного настрою і бадьорості настрою. Всього лише одного колоритного відтінку досить, щоб ефектно розбавити сіру гаму приміщення.

Всього лише одного колоритного відтінку досить, щоб ефектно розбавити сіру гаму приміщення

Практичний і при цьому зовні привабливий спосіб організації обідньої зони в кухонному просторі - продовження стільниці острова або прилаштовуванням містке стійки до двох його сторонам. При такому розташуванні зберігається компактність меблевого ансамблю, але обідня зона являє собою досить велику і містку групу, розраховану на велику сім'ю.

При такому розташуванні зберігається компактність меблевого ансамблю, але обідня зона являє собою досить велику і містку групу, розраховану на велику сім'ю

З огляду на прагнення сучасної стилістики до практичному і функціональним мінімалізму, декор практично повністю зникає з дизайн-проектів кухонних приміщень. В результаті, роль декору беруть на себе функціональні предмети інтер'єру - освітлювальні прилади, наприклад. З огляду на велику кількість робочих поверхонь кухонних сегментів, кожен з яких потребує локальної підсвічуванні, освітлювальні прилади розташовуються на різних рівнях. Нерідко в рамках одного приміщення можна зустріти дві люстри - одна для обідньої зони, друга висвітлює кухонний острів. При цьому робочі поверхні часто мають вбудовану в верхньому ярусі кухонних шаф індивідуальну підсвічування.

Витяжка над кухонним островом з вбудованим підсвічуванням - частий дизайнерський прийом для сучасних кухонь, в яких окремий модуль стає місцем для інтеграції газової плити або конфорки. Для освітлення обідньої зони можна використовувати як одну велику люстру, так і цілу композицію з невеликих підвісних світильників.

Для освітлення обідньої зони можна використовувати як одну велику люстру, так і цілу композицію з невеликих підвісних світильників

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»