Цукор є хімічною речовиною. Це не їжа, а просто добавка до їжі, яка використовується для поліпшення смаку.
цукор
Є багато способів отримання даної речовини. Наприклад, цукор можна добути шляхом переробки газу, нафти і деревини. Але це досить дорогий процес, дешевше обходиться переробка цукрової тростини і цукрового буряка.
При цьому в світі легалізовано вирощування трьох генномодифікованих видів цієї рослини, і не можна бути впевненим, що цукор у вашій чашці з чаєм НЕ буде виготовлений саме з них.
А ви знаєте, як виробляють тростинний цукор?
В середині процесу виробництва сировину пропускають через вугільний фільтр, виготовлений з спалених коров'ячих кісток, - тільки так можна домогтися білизни цукру.
Кістковий вугілля виступає в якості грубого фільтру, при цьому він здатний видаляти фарбують речовини - карбонові та органічні кислоти, амінокислоти, попіл.
Для такого фільтра підходять тільки яловичі кістки, так як отримане вугілля має певну пористістю і твердістю. Виробникам доводиться постійно закуповувати цей витратний матеріал, так як використовується він у великих кількостях і вимагає частої заміни.
Людина не отримує енергії з цукру. Потрапивши в організм, цукор піддається переробці, в якій бере участь не тільки кисень, але і багато інших речовин - ферменти, вітаміни, мінерали. Ці необхідні для спалювання цукру речовини доводиться відбирати у органів - шкіри, печінки, нервових клітин. Відповідно, організм страждає, так як органи не можуть повноцінно функціонувати.
У сучасному виробництві в якості дезінфекторів виступають формалін, Вазин, амбіколь, хлорне вапно і перекис водню.
При виробництві цукру за звичайною технологією використовуються дезінфектори: формалін, хлорне вапно, отрути аминной групи (Вазин, амбізоль, а також комбінації з вище перерахованих речовин), перекис водню та інші. Наприклад, формалін застосовується на початковому етапі, щоб в буряковому соку не розростався грибок. Сліди цієї речовини, здатного вплинути на мікрофлору організму, можна виявити за допомогою спектрографа.
У виробництві застосовують і інші хімікати - сірчистий газ, вапняне молоко, а при відбілюванні продукту використовуються іонообмінні смоли.
Цукор і цукровмісні продукти не принесуть користі вашому тілу. Постарайтеся замінити їх натуральними солодощами - медом, сухофруктами, виноградним цукром.
Поль Брегг «Чудо голодування»
А ви знаєте, як виробляють тростинний цукор?