Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зшити тапочки з джинсів. Майстер клас

  1. Що Вам знадобиться
  2. Крок перший: підготовка викрійки
  3. Крок другий: підготовка джинсових деталей
  4. Крок третій: робота з іншими деталями
  5. Крок четвертий: оформлення верху
  6. Крок п'ятий: підготовка підошви
  7. Крок шостий: з'єднання підошви з верхом
  8. Крок сьомий: завершення пальчикової частини
  9. Крок восьмий: прикраса Гапочка


Таким чином, вся позитивна енергетика, укладена в джинсах, залишиться при Вас. Ручна робота в поєднанні з фантазією і Вашим дизайнерським талантом зроблять справжній фурор у Вашому модному гардеробі.

М'яка зношена структура і потертості роблять такий матеріал ідеальним для створення «нових» речей. Так що діставайте із шафи свої старі джинси і створіть з них стильний предмет гардероба. М'яка зношена структура і потертості роблять такий матеріал ідеальним для створення «нових» речей

Якщо у Вас є хоч якісь початкові уявлення про шиття, то виготовлення пари джинсових тапочок для себе-коханої не стане для Вас проблемою. Коли Ви закінчите роботу і Ваші ніжки ковзнуть в м'які затишні тапочки, Ви будете почувати себе задоволено. Покладіть ніжки в тапочках на підставку і помилуйтеся. Це шикарне винахід - справа Ваших рук! А для тих, хто вважає за краще купувати їх в магазині, ми написали інструкцію щодо правильного вибору домашніх тапочок - читайте тут.

Що Вам знадобиться

· Пара старих зношених джинсів;

· Шматок тонкого негофрірованние картону (приблизно 30 х 30см);

· Стрічки (близько 60 см);

· Ножиці;

· Олівець;

· Крейда;

· Голка;

· Нитки;

· швейна машинка;

· Швейні шпильки;

· Ватин (синтепон або щось м'яке) близько 25 см;

· Щільний матеріал для основи (гума, поліуретан і т. Д.);

· Стрічки для прикрас.

Крок перший: підготовка викрійки

Роздрукуйте викрійку і збільште до необхідного розміру. Для того щоб не помилитися в розмірі, станьте босоніж на малюнку стопи. Край малюнка повинен виступати за межі Вашої ніжки приблизно на 2 см (для припусків на шви). Виріжте паперові шаблони. Роздрукуйте викрійку і збільште до необхідного розміру

Крок другий: підготовка джинсових деталей

Розгладьте праскою і розкладіть перед собою джинси. Уважно огляньте витерту тканину. Потертості джинсів мають велику кількість відтінків. Вам необхідно вибрати найкрасивіші місця для верху тапочок. Накладіть шаблон верху на джинсову тканину і обведіть олівцем або крейдою. Потім виріжте отриману деталь.

Знайдіть на джинсах ще одне красиве місце і виготовте таким же чином верх для другого Гапочка.

Інші деталі можна вирізати без особливого підбору, так як вони не будуть так видно на нозі. А якщо у вас є фетр і бісер, ви можете зробити інші тапочки. Як? Дивіться відео-ролик:

Крок третій: робота з іншими деталями

Використовуючи підготовлені шаблони, виріжте дві частини підошви і два шматочки ватину (або синтепону) для верху.

Ці ж чотири частини Вам потрібно вирізати з матеріалу для основи.

Використовуючи один зразок, виріжте дві частини з підготовленого картону. У картонних деталях ми не враховуємо припусків на шви, тому вони менше інших на 1,5-2 см.

Наведіть всі деталі в порядок, пропрасуйте їх і розкладіть по частинах.

Крок четвертий: оформлення верху

Починаємо з лівої верхньої частини. Складіть тканину разом з ватином і зафіксуйте все швейними шпильками. У Вас повинен вийти триярусний шар. Прошити по периметру приблизно на 1, 5 см від краю. Починаємо з лівої верхньої частини

Прошийте окремої ниткою тільки носок (на малюнку червона нитка), це знадобитися пізніше для збірки.

Повторіть процес для правій верхній частині. А якщо ви вміло управляєтеся зі спицями, можливо вам припаде до душі наша стаття про в'язані тапочках.

Крок п'ятий: підготовка підошви

Почніть з лівої підошви. З'єднайте всі частини підошви за допомогою швейних шпильок. Зшийте по периметру. Окремо прошийте частина носка. Пізніше це стане в нагоді для збірки. Почніть з лівої підошви

Крок шостий: з'єднання підошви з верхом

Цей крок досить серйозний, тому що від нього залежить міцність і зручність Гапочка. Тому Вам необхідно все зробити якомога акуратніше. Не хвилюйтеся, все вийде.

Почніть з лівого Гапочка. Зіставте верх і підошву так, щоб контрольні ниточки були попереду (як на малюнку). Акуратно скріпіть частини швейними шпильками. Почніть з лівого Гапочка

Ще один варіант створення домашніх тапочок своїми руками ви можете подивитися тут:

Не забувайте вставляти в середину шарів картон. Картонні деталі не повинні бути простроченими, це зробить їх менш міцними. Щоб не зачепити їх при прострачіваніі, ми зробили картонки трохи менше основних деталей крою.

Повторіть всі маніпуляції з правим тапочком. А от тут ви можете подивитися ще один майстер-клас по домашнім капцям! Повторіть всі маніпуляції з правим тапочком

Крок сьомий: завершення пальчикової частини

Почніть з лівої ноги. У Вас залишилися незакріпленими контрольні нитки на підошві і верхньої частини. Всуньте свою ніжку в тапочок. Затягніть контрольні ниточки так, щоб тапочок щільно облягав пальчики. Закріпіть нитки в зручному положенні.

Повторіть процес тепер з правим тапочком.

Крок восьмий: прикраса Гапочка

Розріжте стрічку на чотири частини одно довжини. Розмістіть дві частини стрічки на верхній частині Гапочка, щоб було зручно їх пов'язувати. Розріжте стрічку на чотири частини одно довжини

Зауважте гарний бантик. Кінчики стрічки обріжте навскоси. Якщо стрічка розсипається, швидко проведіть по краю запаленим сірником, щоб кінчики спаялися. Повторіть процес і з правим тапочком. Щоб бантики не розв'язувати, зробіть в середині вузлика пару стібків голкою з ниткою. Це позбавить Вас від необхідності постійно зав'язувати банти.

Пара зручних стильних тапочок готова. Ви можете подякувати свої золоті ручки і відразу ж почати носити таку чудову взуття. Але якщо Вам захотілося перевірити свої дизайнерські таланти, самовиразитися, Ви можете придумати свою декорування тапочок.

Вам так само можуть бути цікаві статті про модне взуття 2016:

Як?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»