- Традиційні сучасні японські зачіски
- Японська зачіска в стилі «Аніме»
- Японські зачіски на кожен день
- гульки
- Гулька з канзаші
- Зачіска вантажного стилю
- Японські зачіски 10 - 12х століть.
- Японськими зачіски в стилі "Хего"
- Укладання в стилі "Катсуяма"
- Стиль "Шімада"
- Коган - маге
Японія - одна з чудових країн, яка заворожує стилем, традиціями і народом. Більшість традицій було взято у китайського народу. Адже чайна церемонія, мова і мистецтво письма, одяг і навіть зачіски - китайська основа. Але японці не копіювали все до точності, навпаки змінювали до невпізнання, щоб не повторюватися. Вони створювали більш нові зачіски і стиль костюма. Країна, де сходить сонце, у неї існує вдохновітельном історичне минуле. Через довгі роки, народ почав намагатися дотягнутися до ідеалів справжніх західних людей. Якщо побачити жіночий макіяж, з легкістю можна визначити расу людини. Найпопулярніша укладання в Японії вважається - укладання гейші.
Існує кілька особливостей в зачісках жінок.
Японські дівчата завжди відрізняються зовнішністю від інших, перша вистава - це кімоно, шпильки у вигляді квітки, гребінці з широкими зубцями і чорне густе волосся, зібрані в укладку гейші. Всі звикли бачити їх з довгою шевелюрою, але в повсякденні дні японки часто ходять з короткими стрижками. А ось в святкові дні вони надягають урочистий наряд і роблять звичну стандартну для всіх зачіску.
Що б здійснити японські зачіски, потрібно обов'язково мати традиційні аксесуари:
- квіткові шпильки
- гребінці
- прикрашені шпильки
- затискачі для волосся
- штучні або живі квіти
- орігамі
Укладання дівчата роблять самі своїми руками, так як призвичаїлися цією технікою з раннього дитинства. Пропонуємо ближче познайомитися з технологією створення, спробувавши кілька разів, зможете повторити.
В даний час для деяких дівчат, японки, є ексклюзивними, цікавими, оригінальними дівчатами. Їх стиль з кожним днем завойовують авторитет серед молоді, і часто дівчата, приходячи в салон, просять повторити будь - яку японську зачіску. Користуючись перерахованими аксесуарами повторити зачіску не складно.
Якщо ви хочете виділитися серед оточуючих, вразивши своєю оригінальністю, можливо, вам знадобитися японська укладання. Люди, що знаходяться навколо відзначать ваш тонкий, вишуканий смак, і перше враження залишиться хорошим і може надовго запам'ятатися. Дані східні укладання - універсальні, вони ідеально виглядають на будь-якій дівчині. Особливо, якщо та хоче виділити свою романтичність. Роблячи зачіску, ви наповнити ніж - то магічним, і зможете притягувати до себе сильна стать.
Традиційні сучасні японські зачіски
Жодна зачіска не обходиться без спеціальних дерев'яних японських паличок, які називаються канзаші. Крім дерева аксесуар може бути зроблений з кісток або черепашачого панцира. Ці види користувалися популярністю у японського народу ще в 17 столітті, і до цього дня дівчата, не порушуючи традицій, використовують їх для створення укладання. Жодна панянка не могла прийти в урочистий день без традиційної укладання. Крім цього, на церемоніях весілля їм дозволяється тільки ця зачіска.
Японські зачіски займають багато часу, а значить і терпіння. Чи не до кожного перукаря можна підійти з питанням про укладання. З першого погляду дівчини розуміють, що дану зачіску не так просто зробити, це технологія одна з найскладніших. Побачивши відео, зможете дізнатися важкі моменти.
Перш, ніж почати робити японську зачіску, необхідно дізнатися всі хитрощі. Якщо не знаєш цієї технології, можна і не братися.
Першим елементом, є довга чубчик, яка обов'язково повинна закривати частину обличчя.
Другим елементів - яскрава шевелюра. В основному користуються популярністю такі кольори, як чорний або рудий.
Третім - звичайно ж, асиметрія. Без неї у вас не зможе вийти укладання.
Якщо вибирати на яких волоссі зробити зачіску, між, середніми і довгими - неважливо, вийде на обох варіантах. Але створити складну техніку на довгих, набагато простіше.
Розглянемо кілька простих японських варіантів для дівчат.
Стандартні повсякденні зачіски в Японії можуть бути простими. Адже не кожен же день, вони витрачають багато часу для створення укладання «гейші». Серед деяких видів, можна виділити легкі для себе, якими можна скористатися на особливий випадок. Якщо у вас дозволяє довжина волосся, зробити будь - яку із запропонованих зачісок, не втрачайте шанс. Можливо, вона стане тією самою, яку так довго шукали.
Актуальні зачіски:
- Гулька
- Стиль «Аніме»
- Укладання «гейші»
Це зачіски найпоширеніші серед японського народу, але існує не мала кількість інших зачісок.
Японська зачіска в стилі «Аніме»
Аніме - найпопулярніший серед інших видів зачісок, особливо серед молоді. Навіть хлопців залучають подібні укладання, і часто повторюють їх на собі, виділяючи свою креативність. Всі техніки японських зачісок мають якусь складністю, і варіація цієї укладання не є винятком. Особливість цієї зачіски в тому, що волосся постійно потребують фарбування, тобто за ними доводиться підбирати ретельний догляд, і підтримувати протягом довгого часу. Іноді деякі дівчата використовують спеціальні крейда для фарбування, вони є щадними в процесі.
Цей стиль більше підходить для коротких і середніх волосся. Техніка нікого не лякає, все думають тільки про позитивний варіанті.
Технологія створення аналогічна і для короткого волосся, так само обов'язкова чубчик, можна зробити рвану, підкручувати кінці і фарбувати їх попрядно. Зазвичай аніме воліють фанати, захоплені стилем або неформатні підлітки, які намагаються привернути увагу інших людей.
Якщо ви дівчина, і захотіли зробити зачіску цей типу, то готуйтеся до частого фарбування волосся, можна поєднувати як один, так і кілька кольорів, використання плойки, і головне правило - довга чубчик на певну частину обличчя.
Японські зачіски на кожен день
Студенткам, яким подобається країна Висхідного сонця, вважають за краще кілька простих повсякденних зачісок. Часто користується популярністю - каре.
гульки
Найзручніший і легкий у виконанні варіант. Якщо прикрасити вид зачіски квітами або будь-якими декоративними елементами, вийде чудова ніжна зачіска, особливо в поєднанні з макіяжем. Креативом користуються шевелюри з укороченими волоссям в потиличній частині або ж від низу до верху. А ось якщо вкоротити довжину на маківці, можна домогтися трохи обсягу. Серед японського народу, майже всі дівчата носять чубок, так як у них це прийнято. Незвичайні натури вирішуються додати трохи яскравості, фарбують в найяскравіші кольори.
У більшості випадках - чубчик, необхідна умова для створення укладання. Пучок, розташований зверху, одна з них.
Гулька з канзаші
Ще один повсякденний різноманітний варіант пучка з використанням канзаші. Вишуканий, звичний стиль для віх японок. Також, як і попередній варіант, не відрізняється складністю. Техніка дуже проста:
- Робити потрібно обов'язково на чисте волосся.
- Збираються вся маса волосся в хвіст. Гулька може бути розташована, де вам завгодно.
- З хвоста створюємо тугий джгутик, він повинен розташовуватися навколо гумки.
- Потім вставити канзаші з обох сторін.
- Скористайтеся воском, для гладкості волосся або надати зачісці недбалу видимість.
- За бажанням можна залишити дві звисають пасма з боків.
Зачіска вантажного стилю
Вантажний стиль можна використовувати як для повсякденного, так і святкового варіантів. Так само відмінно зможе підійти для маскарадного балу доньці в садку, за умови, що волосся буде потрібної довжини. Додати трохи макіяжу, костюма і прикраси на голову, вийде чудова маленька японочка.
Як же її зробити?
- Всі зачіски, не тільки японські потрібно виконувати на чистих, сухих волоссі. Збираємо всю масу волосся на маківці і робимо начісування, бічні сторони також притягуємо до верхівки.
- Аналогічно начісуємо волосся знизу.
- Для того, щоб зібрати пучок на маківці, попередньо потрібно скористатися гелем і пригладити волосся.
- Для прикраси можна використовувати декоративні звисають елементи або ж дерев'яні палички, шпильками. Вибирайте прикраси, гармоніюють з вашим
нарядом.
Якщо ви хочете використовувати, як варіант щоденного користування, краще обійтися без яскравих прикрас.
Японські зачіски 10 - 12х століть.
В Японії, як і в іншій країні оцінюються здорові, доглянуті, гарні волосся. Раніше всі вважали, чим довше і доглянуті волосся, тим краще їх власниця. У той час дівчата були проти похвалитися своїми пасмами, а деякі досягали понад два метри, і підкорювали їх видом.
Раніше голову дозволялося мити не більше одного разу на місяць, а в теперішній же час дівчатам набагато простіше, так як з'явилися всілякі поживні засоби. Перед тим як дами лягали спати, необхідно було укласти волосся в спеціальну коробочку. Робилося це для того, щоб волосся не плуталися. З тих часів, стали популярними хвости, і були нарівні з іншими видами зачісок.
Але сьогодні з хвостом ходять кожна друга дівчина, і звична для всіх укладання анітрохи не дивує. Якщо додати зачісці додаткову родзинку, то навіть простий хвіст може тать ідеальної святкової зачіскою. Але японки перестали його робити просто так потрібно дотримуватися основного правила носіння хвоста - чубчик.
Коли в Японії намічається свято, не всі японки ходять під копірку, деякі з них творили хвости і надягають під наряд шикарну капелюх із соломи.
Дівчатам в тій країні чубчик необхідна, але якщо ж її немає, вона залишає дві невеликі пасма по краях, які злегка прикривають частину обличчя.
Японськими зачіски в стилі "Хего"
Зачіска придбала свою популярність дуже давно, де - то на початку п'ятнадцятого століття. Її творцем була куртизанка, і укладання набула назви в її честь. Ця варіація є високим складений в петлю хвіст. А що залишилися кінці, акуратним чином укладалися навколо, вийшов петлі імітуючи пучок. Принцип укладання той же і на сьогоднішній день.
Існує легенда що творцем стилю стало місто Кобе. Після того як люди побачили цей твір, почали демонструвати в інших містах своєму народу. Також вид цієї зачіски був першим японським стилем, так як дівчата почали укладати волосся саме так.
Укладання в стилі "Катсуяма"
Зачіска, як і попередні, з'явилася дуже давно, в середині сімнадцятого століття, тоді дівчата робили кінські хвости. Збирають її по тій же техніці, тільки петля розташована знизу. Закріплюватися вона може як паличками, так і різними стрічками. Для точного опису, потрібно ще пригладити волосся воском або гелем.
Стиль "Шімада"
Почав здійснюватися в кінці шістнадцятого століття. Вище було відзначено, що кінський хвіст мав велику популярність. Стиль схоже з "Хего", але створюється протилежно йому. Петлю укладає спереду, і також закручують інші волосся біля основи, закріплюючи шпильками до пучку. По закінченню має з'явитися 2 хвоста, що б гумки не було видно, його ховають за допомогою кольорової стрічки.
Коган - маге
Укладання можна зробити двома способами. Спочатку волосся вкладалися петлею в низ, інші волосся повинне бути закручені навколо Коган, що нагадують цифру 8. Так і з'явилася назва. Коган - плоскі палички, виготовлені з панцира черепахи. Хто носив даний вид зачіски - відразу було помітно, хто був замужем або матір'ю. Коли з'явилася зачіска не було ще ні гребенів, ні шпильок.
Дану зачіску господині клали служниці. Сьогодні ж може зробити будь-який майстер.
Японські зачіски підійдуть для ідеального вечора, створеного у вигляді маскараду. Перш, ніж робити зачіску, подбайте про вбранні, макіяжі. Не бійтеся експериментувати. Зі стилем старне Висхідного сонця, можна радісно здивувати всіх гостей, що прийшли.
Як же її зробити?