Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Німецька ініціатива по вторинній переробці ПВХ-вікон

  1. Будуючи новий будинок або ремонтуючи старий Ви можете багато зробити для навколишнього середовища!...
  2. Нове життя для старих вікон. Як це працює?
  3. Віконні конструкції, вироблені з профілю з додаванням вторинної сировини володіють такими ж перевагами,...

Будуючи новий будинок або ремонтуючи старий Ви можете багато зробити для навколишнього середовища!

Великий термін служби сучасних профілів і відмінні теплоізоляційні характеристики створюють оптимальні передумови для істотного зниження викидів СО2 в атмосферу. Утилізація, переробка та подальше використання матеріалів, з яких виготовляються віконні профілі, формують закритий цикл вторинної переробки. Цей процес включає: вибір сировини - виготовлення профілів з огляду на дбайливе ставлення до природних ресурсів - кінцевий монтаж за участю професійних підприємств.

Німеччина має великий вплив на екологічну політику не тільки Європейського Союзу, але і всього світу в цілому, успішно вирішуючи багато екологічних проблем. З 1994 р охорона навколишнього середовища закріплена в конституції країни як одна з цілей держави.

Важливий аспект в питанні екології - утилізація старих пластикових вікон і дверей.

Важлива перевага пластмаси враховуючи екологію - її придатність до повної вторинної переробки і подальшого використання. При виготовленні профілів наші партнери SALAMANDER і DECCO цілком усвідомлено використовують певну частку матеріалів, які пройшли вторинну переробку. Таким чином, старі двері і вікна знову перетворюються в цінну сировину і можуть використовуватися у виробництві нових профілів без втрати якості.

Спільна ініціатива провідних виробників вікон Європи - утилізація старих виробів, їх переробка і вторинне використання. Участь в програмі утилізації сприяє збереженню навколишнього середовища, отримання економічних вигод і підтримці корпоративного іміджу компаній.


Переробка пластику дозволяє споживати менше ресурсів при вторинному виготовленні вікон, а також сприяє меншій кількості викидів СО2. Згідно з даними німецької асоціації Rewindo Fenster-Recycling-Service GmbH , Семиразова переробка сировини дозволяє використовувати відходи ПВХ без зміни характеристик віконного профілю. У 2012 році після переробки старих рам (а це приблизно 1,2 мільйона вікон) було отримано понад 100 000 тонн сировини для вторинного використання при виробництві профілю.


Нове життя для старих вікон. Як це працює?

Після ремонтних робіт або знесення будівлі все пластикові вікна і двері потрапляють на склад спеціалізованих підприємств. Віконні конструкції проходять ретельне сортування: виймаються скла, сталевий профіль, знімається фурнітура та всі деталі, що не належать до пластмаси. Потім вироби проходять кілька стадій подрібнення, при цьому використовуються спеціальні пастки для залишкового скла і металу. Подрібнене сировину проходить через різні процеси розділення і очищення, потім очищені ПВХ обрізки нагрівають і пресують через сито. Кінцевим процесом переробки є перевірка якості. Отриманий матеріал може бути проданий назад для виробництва профільної продукції.

Процес коекструзії профільних систем SALAMANDER і DECCO можна описати таким чином: одночасно працює два екструдера, які з'єднують вторинну сировину для середини профілю і первинне для зовнішніх стінок Процес коекструзії профільних систем SALAMANDER і DECCO можна описати таким чином: одночасно працює два екструдера, які з'єднують вторинну сировину для середини профілю і первинне для зовнішніх стінок.

Використання рециклінгу створює замкнуту ланцюг, яка покликана економити природні ресурси, скорочувати кількість твердих побутових відходів і зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Віконні конструкції, вироблені з профілю з додаванням вторинної сировини володіють такими ж перевагами, як і всі віконні конструкції без його використання:

  • довговічність
  • Високі показники звуко- і теплоізоляції
  • висока міцність
  • Екологічна чистота матеріалів

Марнотратне використання ресурсів і безперервна утилізація відходів досі залишаються серйозною проблемою, яка потребує глобального переосмислення та об'єднаних зусиль всього людства.

Коекструзія - ефективний вклад виробників ПВХ систем в збереження навколишнього середовища.

Як це працює?
Як це працює?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»