Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Що не так з жіночої епіляцією: тонкощі і історія цього явища - 2018

  1. Як з'явилася епіляція
  2. Коли трапився «бум епіляції»?
  3. Що не так з епіляцією?
  4. Гігієна чи ні?

Звичайно, можна сказати, що питання про те, голити ноги або не голити є суто індивідуальним рішенням. Звичайно, ти маєш повне право на те, щоб розпоряджатися своїм волоссям як хочеться тобі. Однак, адже не завжди все так просто в будинку Облонських та й вільнодумство в нашому суспільстві цінуватися дуже низько.

4 5 1

Горезвісні канони краси і усталені стереотипи в соціумі зобов'язані вказати тобі на необхідність робити епіляцію глибокого бікіні кожні два тижні. Але так чи було завжди?

Як з'явилася епіляція

Так, ми вже розповідали про моду на брови в усі часи, розповідали про все канони краси . Тому не складно здогадатися, що якщо вже брови античні красуні вискубували і робили досить складний макіяж за допомогою вугілля , То і епіляцію вони напевно робили.

Видаленням волосся займалися ще стародавні єгиптяни, римляни та греки. Тільки кожен по-своєму. Стародавні римляни вважали, що мати на тілі волосся не личить пристойній людині, а тому проводили цілу процедуру епіляції в спеціальних лазнях-термах. Там вони накручували волосся на міцну нитку і виривали їх з коренем - такий собі трідінг в античності.

Там вони накручували волосся на міцну нитку і виривали їх з коренем - такий собі   трідінг   в античності

Єгиптяни проводили епіляцію все без винятку: і жінки, і чоловіки. Вони були куди більш винахідливими: використовували і камені, і гострі мушлі, цукрову пасту (перший шугарінг ?) І навіть пемзу. Крім того, вважається, що саме в Стародавньому Єгипті винайшли першу бритву.

А греки просто обпалювали волосся масляною лампою і не морочилися зі складністю пристосувань.

Далі все було гірше. Як ми всі знаємо, Середньовіччя і Епоха Відродження залишила свій не найпривабливіший слід на розвиток людства. Тоді європейці особливо не парилися з гігієною і епіляцією. Тільки за часів Єлизавети 1 (в 15 столітті) з'явився цікавий тренд на повністю лисе особа і тіло. Дами прибирали всю поросль з тіла і навіть вії.

Дами прибирали всю поросль з тіла і навіть вії

Їх метод епіляції був до не можна простий, прекрасний і небезпечний: оцет змішували з вапном і наносили на обличчя, а після голили вже дуже гострою бритвою.

Після в 18 столітті у Франції створили першу справжню бритву, яка більше схожа на зброю Фредді Крюгера, ніж на засіб для епіляції. Однак, вона ознаменувала собою прогрес, а значить ми їй вдячні.

Коли трапився «бум епіляції»?

У людської б'юті-історії є одна подія, яка кардинально змінило все ставлення до епіляції в цілому. Так, якщо до цього тема «голити волосся» була радше про гігієну, особисту позицію і іноді моду, то на початку 20-го століття все змінилося.

Тоді в 1915 році глянцевий журнал Harper's Bazaar опублікував фотографію дівчини з піднятою рукою і абсолютно безволосої пахвою. Ця фотографія підняла продажі бритви до неймовірних масштабів і створила новий тренд, який назавжди заборонив жінкам залишати пахви «волохатими».

Ця фотографія підняла продажі бритви до неймовірних масштабів і створила новий тренд, який назавжди заборонив жінкам залишати пахви «волохатими»

Після цього в 1930 році з'явилася мода на купальники-бікіні , Які також зіграли свою роль. Тепер доводилося видаляти все волосся, які так чи інакше «вивалісь» з маленьких жіночих трусиків. Тоді ж з'явився перший електричний епілятор, процес епіляції з яким займав цілих 18 годин.

Далі мода ставала все більш жорстокою, проникаючи в так звану інтимну стрижку . Все прийшло до того, що до початку 21 століття жінки мали право носити волосся тільки на голові і бровах.

Для них створили всі види епіляції: шугарінг, воскова епіляція і ультра-сучасна лазерна епіляція . Але вся справа в тому, що жінки втомилися слухати.

Що не так з епіляцією?

Не секрет, що останні кілька років на хвилі з новим фемінізмом з'явився своєрідний тренд і рух - бодіпозітів . Дівчата розповідають іншим дівчатам про те, що вони прекрасні самі по собі, а змінювати себе і своє тіло на догоду дурним і часом дуже жорстоким трендам - ​​це значить прогнутися і втратити себе.

Вся ця нав'язлива реклама і свого роду образу жіночої гідності призвело до того, що досить велика частина дівчат просто відмовляються голити ноги, демонструючи свою незалежність.

Гігієна чи ні?

Звичайно, можна сказати, що епіляція - це про гігієну, але скрізь? Чи дійсно гладкі ноги і руки - це данина гігієні, а не моді? Чи справді хворобливе глибоке бікіні зробить тебе привабливою і жіночною? Просто постав собі це питання.

Важливий момент, цей текст не закликає тебе голити або не голити частини тіла, але закликає задуматися про цей аспект. Чиниш ти, як Стародавні Римляни, керуючись своїми бажаннями і комфортом, або як дівчата при дворі, які віддавали данину моді і прогиналися під стандарти?

Що не так з епіляцією?
Гігієна чи ні?
Але так чи було завжди?
Коли трапився «бум епіляції»?
Що не так з епіляцією?
Гігієна чи ні?
Чи дійсно гладкі ноги і руки - це данина гігієні, а не моді?
Чи справді хворобливе глибоке бікіні зробить тебе привабливою і жіночною?
Чиниш ти, як Стародавні Римляни, керуючись своїми бажаннями і комфортом, або як дівчата при дворі, які віддавали данину моді і прогиналися під стандарти?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»