Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Про бороду |

  1. фасони
  2. зростання бороди
  3. Борода і шевелюра
  4. догляд

Вам захотілося щось поміняти. Або ви вирішили не голитися, поки улюблена команда не зіграє важливий матч. Або просто прокинулися вранці, подивилися в дзеркало і подумали: «Ай ладно, завтра поголюся». І ось ви відрощувати бороду.

Вам на допомогу наш гід. Розповідаємо про фасони, про те, що впливає на зростання, і про догляд.

фасони

Якщо брати до уваги тільки доречні в повсякденності, то все фасони бороди діляться на дві групи: де треба голити щоки і де не треба.

Перша група (з голеними щоками) - еспаньйолка, якір, цапина, Бальбо. Якщо на роботі суворо ставляться до зовнішнього вигляду і не дозволяють носити повну бороду, один з цих варіантів - ваш вибір.

У фасонах з другої групи обходяться без гоління щік, тільки злегка підрівнюють по краях. Це каре, Верді, жабо, Гарібальді, російська.

Фасон підбирають під тип особи. Правильна форма бороди згладжує його недоліки (наприклад, «витягує» кругле обличчя, «пом'якшує» вугласте) і підкреслює гідності. Найпростіше довіритися в такій справі Барбер.

зростання бороди

Залежно від того, де росте волосся і як інтенсивно, існує п'ять типів оволосіння: дуже слабкий, слабкий, середній, сильний і дуже сильний. При дуже слабкому волосся росте тільки на підборідді і над верхньою губою, при дуже сильному - покривають добірок, щоки, шию суцільною масою.

Перші три типи підходять для створення фасонів з голеними щоками. Решта - для повної бороди.

Ріст волосся залежить від біохімічних процесів в організмі і гормонів. На гормони впливає спадковість, гени, раса, а також дієта, сон, фізичні навантаження, стрес і прийняті ліки.

Хочете, щоб борода росла краще, почніть з способу життя.

Борода і шевелюра

Гормони впливають не тільки на ріст волосся, але і на те, як вони виглядають. Чому волосся на голові та обличчі розрізняються? Справа в гормонах.

Через надлишок дигидротестостерона можна бути лисим, але з широкою бородою: цей гормон підсилює ріст волосся на обличчі, але пов'язаний з андрогенної алопецією. Велика кількість феомеланина (різновид меланіну) дає бороді рудуватий відтінок. Сивіє борода швидше скронь через надлишок тестостерону.

Гормони в дії. Дигідротестостерон (лисина + густа борода), феомеланин (руда борода), тестостерон (неседие волосся + сива борода)

догляд

Якщо доглядати за бородою, в кращу сторону змінюється зовнішній вигляд, ріст і якість волосся. Догляд ділиться на п'ять етапів: очищення, розчісування, харчування, стрижка і укладка.

Очищення. Велику бороду треба мити раз в три дні. Або частіше, якщо використовуєте укладальні кошти. У магазинах є спеціальні шампуні для бороди, але підійде і звичайний: будова волосся на обличчі та голові однакове.

Феном краще не сушити: це погано позначається на структурі волосся, вони стають жорсткими і сухими. Краще промокнути рушником і дати висохнути самостійно.

Розчісування. Після миття бороду потрібно причесати. Чим довше волосся, тим рідше повинні бути зубці гребеня.

Харчування. Щоб борода сяяла, була м'якою, здоровою і податливою, використовують масло. Є масла повсякденні, вони роблять все перераховане і бонусом приємно пахнуть. А є спеціальні, які, крім догляду, стимулюють ріст волосся за рахунок додаткових компонентів в складі (наприклад, перцевого екстракту).

Використовувати масло потрібно кожен день після душу. Кілька крапель (скільки, залежить від довжини) наносять і рівномірно втирають. Важливо не переборщити, щоб волосся не виглядали брудними.

До засобів для харчування відносяться і бальзами. Догляду властивості у них, як і у масла, плюс легка фіксація за рахунок воску в складі. Універсальна річ, але для дуже короткої бороди не підійде: буде перевантажувати.

Універсальна річ, але для дуже короткої бороди не підійде: буде перевантажувати

Мінімум для догляду за бородою - масло і гребінець

Стрижка. Як часто підстригати волосся, залежить від бажання і швидкості їх зростання. Для фасону з чіткими контурами корекція потрібна раз в тиждень. Повну бороду стрижуть раз в два-чотири тижні.

Укладання. Коштів для укладання багато - це помада, бриолин, віск, бальзам і масло. Яке використовувати залежить від цілей і якості волосся.

Якщо укладання потрібна легка, природна: пом'якшити і пригладити волоски, надати легку форму, можна обійтися маслом для бороди або бальзамом. Для більшої фіксації підійде помада і бриолин. Щоб підкрутити вуса, беріть віск для вусів. Він буває з різною фіксацією, від легкої до сильної.

Чому волосся на голові та обличчі розрізняються?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»