Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Глибоке бікіні в домашніх умовах самостійно: способи

  1. Епіляція та депіляція: чи є різниця?
  2. Процедура в домашніх умовах - що потрібно знати?
  3. Способи депіляції в домашніх умовах
  4. Способи епіляції глибокого бікіні
  5. Як доглядати за шкірою після видалення волосся?
  6. Чи існують протипоказання до депіляції, і які є свідчення?

Зараз, як ніколи, актуальні процедури, які допомагають позбутися від небажаного волосся на тілі. Широка затребуваність епіляції змушує створювати нові методи видалення волосся.

Гладка шкіра в зоні бікіні і стегон виглядає акуратно і дозволяє носити купальники без сорому. Багато представниць прекрасної статі віддають перевагу глибокому бікіні. Це процедура повного видалення волосся з інтимної зони (з лобка, статевих губ, зон промежини).

Назва «глибоке бікіні» прийшло з Бразилії, так як саме ця країна є родоначальницею епіляції зони бікіні.

Процедуру краще проводити в спеціальних салонах, у досвідченого майстра, для отримання кращого результату. Але, і в домашніх умовах можна позбутися небажаного волосся, варто лише розібратися, який спосіб підійде саме вам.

Епіляція та депіляція: чи є різниця?

Процедура видалення волосся буває двох варіантів: епіляція та депіляція. Ті, хто вважають, що різниці між ними немає - сильно помиляються.

Епіляція - це повне видалення волосся разом з волосяними цибулинами.

Після такої процедури ріст волосся в епіліруемой зоні повністю припиняється.

У домашніх умовах її виконати неможливо. Спеціальні салони здійснюють дану послугу за допомогою спеціального обладнання, і називається вона лазерна епіляція. Вартість її висока, але зате можна позбутися від небажаного волосся назавжди.

Депіляція - це видалення тіла волоса, розташованого на поверхні шкіри. Вона не має на увазі тривалого ефекту, тому з часом волосся відростає. Однак, час тривалої гладкості шкіри залежить від обраного способу депіляції. Провести депіляцію зони глибокого бікіні можна в домашніх умовах.

Процедура в домашніх умовах - що потрібно знати?

Як самостійно зробити глибоке бікіні? Для тих, хто з яких-небудь причин збирається робити депіляцію зони бікіні будинку, варто підготуватися до цієї процедури і врахувати кілька порад.

  1. Перед підготовкою варто вибрати спосіб, яким буде проводитися процедура видалення волосся. Їх існує кілька: епіляція воском, шугарінг, епіляція пінцетом або епілятором, гоління. Всі методи детальніше розглянемо пізніше;
  2. Перше, що потрібно зробити, це прийняти душ, або просто вимити зону бікіні з застосуванням скрабу, що містить саліцилову кислоту. Він допоможе краще відчистити і відкрити пори;
  3. Ніякі косметичні засоби для зволоження або харчування шкіри не можна наносити на епіліруемой зону, інакше ефект буде невдалий;
  4. Для тих, хто чутливий до болю, можна за півгодини перед процедурою випити знеболюючий засіб (тільки не аспірин, інакше з'являться синці);
  5. Зручність процедури глибокого бікіні буде залежати від правильно обраної пози. Кращим варіантом буде стояче положення з поставленим на стілець однією ногою;
  6. Після глибокого бікіні, пару днів не варто відвідувати пляж, басейн, тренажерний зал.

Маска для обличчя з яйця Маска для обличчя з яйця   - як її зробити вдома можна прочитати в нашій публікації - як її зробити вдома можна прочитати в нашій публікації.

Про те, чому на обличчі з'являються білі прищики, можна прочитати в цієї статті .

Звідси можна дізнатися, які маски для обличчя можна зробити з медом.

Способи депіляції в домашніх умовах

  1. Гоління зони глибокого бікіні. Цей спосіб найдоступніший і безболісний. Інструмент, який використовується для його проведення - це хороший бритва, який не викликає роздратування. Але ось для депіляції зони бікіні, такий спосіб, не дуже зручний, так як бікіні - зона важкодоступна. Крім цього, ефект від гоління не тривалий, і процедуру треба повторювати через 2-3 дня, а то й через день. У деяких, від постійного гоління, з'являється проблема врослого волосся. Але, якщо немає коштів або часу на альтернативні методи видалення волосся, то бритва - відмінний вихід із ситуації. І часу багато гоління не займе;
  2. Депіляція зони глибокого бікіні пінцетом. Рідко хто користується даними способом, для видалення волосся з зони бікіні, а тим більш глибокого бікіні, пінцет дуже незручний. Крім того, позбавлятися від волосся пінцетом боляче, та й ефекту мало;
  3. Депілятор. Його можна придбати в магазині побутової техніки. Він добре підходить для гоління ніг, але ось застосування його для глибокого бікіні може виявитися болючим, тому що там шкіра тонка і ніжна. Але, тим, хто зважитися на цей спосіб, варто пам'ятати, що після варто нанести на шкіру пом'якшують косметичні засоби;
  4. Шугарінг. За останній час шугарінг набув популярності. Це слово походить від англійського слова sugar, що означає цукор. Шугарінг - це цукрова депіляція. Для депіляції в домашніх умовах, можна придбати готовий набір для шугаринга в спеціальному магазині або ж приготувати цукрову пасту самому, що не складе труднощів.

Для приготування знадобиться: 3 столові ложки цукру-піску, 1 столова ложка води 1 чайна ложка лимонної кислоти (ці пропорції складені для депіляції зони глибокого бікіні).

Отримана суміш закладається в каструлю з товстим дном і ставиться на повільний вогонь. Пузиритися він не має, необхідно контролювати, щоб суміш рівномірно плавилася.

В процесі томління на вогні, з ясно-жовтою суміш стане коричневою. Як тільки це стане помітно, необхідно відразу прибрати суміш з вогню і перелити її в іншу ємність, щоб вона охолола.

У разі, якщо паста липне до рук - приготовлена ​​вона не правильно.

Тепер потрібно взяти ще одну ємність з водою, щоб змочувати руки. Намажте зону глибокого бікіні пастою проти росту волосся, це потрібно робити з невеликим зусиллям, щоб паста щільно прилягла до шкіри.

Потім потрібно секунд 10 почекати, підхопити край пасти і різко смикнути в зворотному напрямку. Не варто піддавати депіляції відразу велику ділянку шкіри, інакше хворобливих відчуттів не уникнути, а в зоні глибокого бікіні буде ще болючіше.

Результат виходить ефективним, все волосся повністю видаляються. Повторювати шугарінг потрібно через 2-3 тижні.

Способи епіляції глибокого бікіні

  • Воскова епіляція.

Інакше називається ваксинг. Процедура допомагає домогтися відмінного результату видалення волосся, але вимагає певної навички. Довжина волоска в зоні глибокого бікіні повинна бути не менше 5 мм і не більше 7. Якщо волосок довше, його варто акуратно вкоротити ножицями, а якщо коротше, то варто дочекатися, поки він відросте до необхідної довжини.

При ваксинге на шкіру наноситься рідкий віск, після його затвердіння, різко відривають від ділянки шкіри. Процедура болюча, так що варто до неї підготуватися. Для епіляції воском застосовують 2 види: твердий (гарячий) і м'який (теплий).

Для бікіні кращим варіантом буде застосування гарячого воску. Так процедура буде менш болюча, тому як гарячий віск добре розпарить шкіру, пори розширяться краще, і видалення пройде краще.

Наноситься віск шаром у напрямку росту волосся. Зверху на нього наклеюють спеціальну смужку з тканини, щільно притискають, а потім різко відривають проти росту волосся. Повторюють процедуру до повного видалення волосся.

У зоні глибокого бікіні потрібно наносити віск на все її ділянки. Після закінчення ваксинга, епіліруемой шкіру знезаражують антисептичним засобом, а після наносять пом'якшувальний крем. Ефект від воскової епіляції тримається порядком 2 тижнів;

  • Електричний епілятор.

Це хороший варіант для тих, хто економить свій час. Глибока епіляція зони бікіні таким пристроєм - болюча, хоча зараз у продажу є епілятори з насадками, здатними зменшити больові відчуття після видалення волосся.

Особливо це добре для глибокого бікіні. Але все ж варто перед процедурою прийняти гарячу ванну, щоб розпарити шкіру.

Під час використання цього приладу його направляють проти росту волосся, відтягуючи при цьому шкіру в протилежному напрямку. Після закінчення видалення волосся, шкіру змащують протимікробним засобом, а потім живильним кремом. Гладка шкіра без волосся зберігається протягом двох тижнів.

Як доглядати за шкірою після видалення волосся?

Після епіляції і депіляції зона глибокого бікіні потребує ретельного догляду. Волосся цієї частини тіла виконують захисну функцію. Вони перешкоджають проникненню мікробів і бруду в слизову, які порушують мікрофлору. Після позбавлення від волосся, в зоні бікіні слід проводити гігієнічні процедури для збереження природного середовища слизової і здоров'я відповідно.

Епіліруемой зона вимагає хорошого і постійного зволоження. Для цього застосовують різні косметичні засоби на водній основі.

Відразу після епіляції, необхідно зволожити шкіру кремом, щоб уникнути роздратування.

Варто пам'ятати, що шкіру після видалення волосся, протягом декількох годин, не можна піддавати намокання. Слід уникати саун, лазень, купання в морі. Щоб уникнути вростання волосся, необхідно регулярно користуватися скарбом, а потім кремами для чутливої ​​шкіри.

На те, як швидко відросте нове волосся, впливає як фізіологія жінки, так і обраний метод діпіляціі. Але все одно, з кожним разом, після видалення, що відростають знову волосся будуть тонше за структурою. А для того, щоб процес відростання сповільнилося, відразу після діпіляціі потрібно скористатися спеціальним кремом для уповільненого зростання волосся.

Чи існують протипоказання до депіляції, і які є свідчення?

Навіть для депіляції існують ситуації, коли виконувати її протипоказано:

  1. Захворювання онкологічного характеру;
  2. Проблеми з серцево-судинною системою;
  3. Цукровий діабет будь-якого типу;
  4. Різні запальні утворення на шкірі, особливо виразкової або гнойнікового характеру;
  5. Захворювання вірусного характеру;
  6. Наявність вірусу герпесу;
  7. Алергічна реакція, в тому числі і на компоненти, що використовуються для процедури видалення волосся.

Якщо перераховані захворювання відсутні, можна сміливо приступати до депіляції. Для видалення волосся, крім протипоказань, існує пара показань:

  1. Наявність небажаної рослинності на шкірі;
  2. Показанням може послужити і спеціальні вимоги, пов'язані з професійною діяльністю, причому як жінок, так і чоловіків. Це стосується спортсменів і моделей.

Від гладкою і красивою шкіри не відмовиться жодна жінка, якщо немає на то особливих протипоказань. Тому, перед будь-яким видом депіляції, шкіра потребує ретельної підготовки, для можливого запобігання небажаного ефекту.

Варто враховувати довжину волосків епіліруемой зони глибокого бікіні, вони не повинні бути занадто довгими або занадто короткими, інакше не вдасться домогтися бажаного ефекту.

Крім цього, предпроцедурная підготовка вимагає дотримання гігієнічних норм, тобто зона бікіні повинна бути чистою, щоб не допустити потрапляння бруду та інфікування шкіри і слизової. А після видалення волосся зону бікіні треба просушити і продезінфікувати. Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна домогтися гладкою і чистою шкіри глибокого бікіні. Бути красивою не так-то просто, але отриманий результат вартий докладених зусиль.

Додаткову інформацію про епіляції цукрових пастою можна дізнатися з наступного відео.

Епіляція та депіляція: чи є різниця?
Процедура в домашніх умовах - що потрібно знати?
Чи існують протипоказання до депіляції, і які є свідчення?
Епіляція та депіляція: чи є різниця?
Процедура в домашніх умовах - що потрібно знати?
Як самостійно зробити глибоке бікіні?
Як доглядати за шкірою після видалення волосся?
Чи існують протипоказання до депіляції, і які є свідчення?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»