- Способи чоловічої епіляції
- 3 речі, які важливо знати перед процедурою
- Як підготувати тіло до епіляції в паховій області
- побічні реакції
- Чоловіча депіляція за допомогою спеціального крему в домашніх умовах
- Важливі правила догляду за шкірою після видалення волосся
Сьогодні міф про те, що епіляція зони бікіні є суто жіночою прерогативою вже не актуальний. Все більше чоловіків схиляються до різних методів видалення небажаної рослинності в області паху. Про це можна судити за кількістю запитів в Яндексі і Гуглі про глибоку чоловічий епіляції, а також по безлічі відео на youtube, присвячених даній темі.
Способи чоловічої епіляції
Існує кілька видів видалення зайвого волосся на різних ділянках тіла у чоловіків. Всі вони відрізняються по ефективності і принципу дії. Серед найбільш популярних процедур чоловічий депіляції можна виділити наступні:
- Шугарінг - видалення волосся за допомогою цукрової пасти;
- Ваксинг - воскова депіляція. Даний спосіб очищення тіла від волосся найбільш підходить саме чоловікам, оскільки віск в змозі ефективно видалити з тіла жорсткі і грубі волосся;
- Депілятор є універсальним методом в боротьбі з волосяним покровом, проте він підійде далеко не кожному через інтенсивне больового синдрому під час процедури. Особливо це стосується області паху;
- Хімічна депіляція - видалення волосся з будь-якої ділянки шкірного покриву за допомогою спеціальних кремів. Даний метод набуває все більшої популярності в силу повної відсутності болю.
Глибока епіляція чоловічий пахової області може варіюватися за охопленням площі шкірного покриву. У спеціалізованих на цій процедурі салонах чоловікам часто пропонують інтимну стрижку в комплексі з бікіні - дизайном. В цілому чоловічу епіляцію пахової області прийнято ділити на 4 етапи виконання:
- видалення рослинності з мошонки або класична стрижка;
- видалення волосся між сідницями;
- видалення волосяного покриву з самих сідниць;
- стрижка лобкових волосся або повне їх видалення.
Для усунення рослинності в паховій області найбільш ефективними методами вважаються шугарінг і воскові смуги. Варто відзначити, що шугарінг менш болючий. Беручи до уваги те, що в зоні бікіні зовнішній шар епідермісу має більшу чутливість, доцільно задуматися про знеболюючих засобах перед проведенням даної процедури. Серед засобів для зовнішнього застосування варто виділити крем «ЕМЛА», яким слід обробити потрібну ділянку шкіри за 20 хвилин до процедури, після чого накрити харчовою плівкою до процедури. Судячи з відгуків, більша частина дівчат перед депіляцією користується саме цим кремом. Для внутрішнього застосування підійде препарат «Нурофен Форте».
Одну капсулу варто прийняти за 30 хвилин до депіляції. Ці медикаментозні засоби позбавлять організм від зайвого стресу, звівши больові відчуття до мінімуму.
3 речі, які важливо знати перед процедурою
Існує три важливих правила, які обов'язково слід дотримуватися перед процедурою депіляції:
- Чи не голити область паху. Провідні майстри стверджують, що довге волосся (від 5 мм.) Видаляються набагато легше і менш болісно;
- Відвертість. Не варто соромитися свого майстра. Необхідно максимально докладно перед проведенням процедури викласти йому свої побажання, а також побоювання і якісь індивідуальні особливості при їх наявності. Це набагато спростить його роботу, а також дозволить клієнту отримати максимальний результат після депіляції;
- Не боятися. Більшість чоловіків перед візитом в спеціалізовані салони відчувають необґрунтований страх і інші прояви морального дискомфорту. Багато в чому це пов'язано з ймовірністю мимовільної ерекції в процесі роботи майстра. Тут важливо розуміти, що професійний косметолог з значним досвідом роботи навіть не зверне на це уваги, або сприйме як комплімент. У будь-якому випадку здивувати майстри не вийде, оскільки з цим він стикається практично щодня.
Як підготувати тіло до епіляції в паховій області
Незалежно від обраного способу видалення небажаної рослинності в зоні бікіні, шкіру слід підготувати до даної процедури. Рекомендується перед епіляцією прийняти гарячу ванну або душ з гарячою водою. Це максимально розширить пори, що дозволить волоссю менш болісно відходити від фолікул. Під час душу не рекомендується використовувати зволожуючі гелі та інші косметологічні засоби зі схожим ефектом. Видалення волосся за допомогою шугаринга або воскових смуг менш ефективно на жирному одному покриві.
Слід знати, що ідеальна довжина волосся менш болючою процедури повинна варіюватися в діапазоні від 5 мм до 8 мм. Якщо волосся дуже довгі, то не варто соромитися попросити майстра спершу підстригти їх. Однак ні в якому разі не можна робити цю попередню стрижку самостійно, оскільки можна зістригти занадто велику довжину, що зробить процедуру епіляції недоцільною. Волосся, довжина яких менше 3 мм. цукрова паста і гарячий віск захоплює не в повному обсязі, що не дозволяє отримати очікуваний ефект.
побічні реакції
Прояви побічних ефектів після проведення процедури депіляції виникають досить часто. В основному, це відбувається тільки після перших кількох сеансів, що є природною фізіологічною реакцією на нетипове зовнішнє втручання. Згодом організм звикає до видалення волосся, і побічні прояви перестають турбувати.
До найбільш поширених побічних реакцій після даної процедури відносяться наступні:
- Сверблячка і легке печіння. В основному подібні прояви після депіляції турбують чоловіків з особливо чутливою шкірою в області паху. Як правило, свербіж починає проходити через 2-3 тижні, коли волосся досягають певної довжини. Важливо розуміти, що якщо збривати небажану рослинність в інтимних місцях, то цей побічний ефект також дасть про себе знати. Однак лезо бритви більш радикально впливає на шкірний покрив, провокуючи сильніші прояви свербіння. Епіляція за допомогою цукрової пасти або воскових смуг більш м'яко діє на шкіру;
- Прояв дрібної червоної висипки на обробленій ділянці. Це можливо тільки в тому випадку, якщо не дотримуватися правил догляду за шкірою після видалення волосся. Якщо не дотримуватися рекомендацій майстра, то можливий розвиток запального процесу в зовнішньому шарі епідермісу, що проявляється у вигляді почервоніння і формування дрібної червоної висипки. Усунути її можна за допомогою певних медикаментозних препаратів, але краще дотримуватися порад фахівця і не допускати подібних ускладнень;
- Слід розуміти, що волосся на певних ділянках тіла служать для поглинання надмірної кількості виділеної вологи. Тому не варто дивуватися, якщо періодично на білизну виявлятися мокрі плями, особливо в жарку пору року.
Після видалення зайвого волосся в зоні бікіні, статевий орган візуально здається більше.
Крім цього, важливо звернути увагу на значне поліпшення якості статевого життя після процедури епіляції пахової області.
Чоловіча депіляція за допомогою спеціального крему в домашніх умовах
Видалення небажаної рослинності у чоловіків в паховій області можлива і в домашніх умовах. Для цього найкраще користуватися спеціальним кремом - депілятором, оскільки це менш болісно. Як показує практика, представникам не особливо підходять жіночі методи самостійного усунення зайвого волосся, такі як шугарінг або віск. Для епіляції зони бікіні чоловікам необхідно виконати наступні дії:
- Перш за все важливо визначитися з вибором кошти. Підібраний крем повинен ідеально підходити типу шкіри і структурі волосся. Для цього за день до використання засоби необхідно пройти тест на його переносимість шкірним покривом. Рекомендації для цього детально вказані в інструкції по застосуванню обраного кошти. Якщо коротко, то слід нанести невелику кількість крему на найбільш чутлива ділянка шкірного покриву. Для цього ідеально підійде внутрішня сторона ліктьового суглоба. В місце згинання руки потрібно нанести трохи засобу для епіляції, і не змивати його протягом зазначеного в інструкції часу. Якщо шкіра не почервоніла і не з'явилися ознаки кропив'янки (утворення червоних пухирів), то можна сміливо приступати до використання крему за призначенням;
- Важливо знати, що будь-який крем для депіляції в домашніх умовах може спровокувати інтенсивний запальний процес при прямому контакті зі слизовою оболонкою, тому наносити його потрібно дуже обережно, а після застосування ретельно вимити руки з господарським або дігтярним милом теплою водою;
- Наносити засіб слід на попередньо вимитий ділянку, що піддається обробці. Він повинен бути сухим;
- Тримати крем слід рівно стільки, скільки написано в інструкції по застосуванню. Важливо розуміти, що подібні засоби мають сильнодіючий хімічний склад, який при занадто тривалому контакті з шкірним покривом може спровокувати хімічний опік;
- У коробці з-під засоби для депіляції можна знайти спеціальну лопатку, яка призначена для безпечного видалення крему з поверхні шкірного покриву. Для зручності рекомендується трохи натягувати шкіру;
- Залишки кошти слід змити проточною водою.
Подібні препарати, при їх правильному використанні, мають гарну ефективністю, і дозволять на довго забути про зайвої рослинності в паховій зоні.
Ще одним способом видалення небажаного волосяного покриву є класичне гоління. Тут вкрай важливо розуміти, що лезо бритви руйнівно впливає на зовнішній шар епідермісу, що може привести до ряду небажаних наслідків. Щоб уникнути цього рекомендується користуватися спеціальними антисептичними засобами після видалення зайвого волосся.
Особливо це стосується ділянок тіла з найбільш чутливою шкірою (область паху або під пахвами).
Важливі правила догляду за шкірою після видалення волосся
У перші дні пару днів після процедури слід утриматися від інтимної близькості. Потрібно розуміти, що шкіра в паховій області зазнала сильного стресу. Дана процедура могла спровокувати запальний процес зовнішнього шару епідермісу. Не потрібно це посилювати зайвим механічним впливом. Посилити роздратування шкірного покриву на обробленій ділянці може також гаряча ванна, сауна або лазня. Перші кілька днів краще віддавати перевагу воді помірної або прохолодною температури. В іншому випадку це може стати причиною розвитку запалення.
Ще одне важливе правило безпеки: процедуру депіляції слід проводити не частіше ніж один раз на місяць, а в деяких випадках на відновлення шкірного покриву може знадобитися до 6 тижнів. У цей період також слід утриматися від сбривания відростають волосся. Шкіра не повинна піддаватися надмірно дратівливої механічного впливу. Через 6-7 місяців шкірний покрив в області паху стане більш грубим і процедуру можна буде проводити частіше, не побоюючись негативного впливу на організм. Крім цього, не рекомендується мочити оброблену ділянку шкірного покриву в перші 10 - 12 годин після процедури, а також варто утриматися від носіння синтетичного нижньої біду щонайменше на 3 дні. У цей період слід віддати переваги бавовняним матеріалами, так як вони мають менш вираженими дратівливими властивостями.
Після процедури слід максимально докладно розпитати фахівця про заходи безпеки та способи догляду за шкірою. Не варто соромитися задавати питання. Адже безпека для здоров'я понад усе.
Важливо знати, що з кожною наступною процедурою депіляції у чоловіків, структура волосся буквально змінюється на 30%. Деякі волосся в подальшому не відростають. Волосяний покрив на обробленій ділянці стає більш рідкісним, а його колір поступово світлішає.
Однак за рахунок оновлення структури волосся, їх зростання з кожною наступною процедурою стає більш активним.
Чоловіча депіляція - це цілком природна процедура, порівнянна з дотриманнями норм особистої гігієни. Чи не нічого протиприродного в привабливий зовнішній вигляд, тому не варто соромитися даної процедури. Щоб уникнути різних проявів побічних реакцій слід в точності дотримуватися всіх рекомендацій свого фахівця.